Ga naar inhoud

SOFSAR IMMO

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefTerhulpsesteenweg 177, 1170 Watermaal-Bosvoorde, BelgiëKBO/BCE: BE 0753.612.596

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 20-07-2026 bij de NBB alle 5 neerleggingen

Omzet
Niet opgenomen in deze neerlegging
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
-€ 20.456▼ 9,5%
2024 · -€ 18.690
Werkkapitaal
€ 850.272
2024 · -€ 587
Meerjarenoverzicht
2021 tot 2025, 5 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 20.452
▼ 26,7% 2025
20212025
Nettoresultaat
-€ 20.456
▼ 9,5% 2025
20212025
Eigen vermogen
-€ 51.742
▼ 65,4% 2025
20212025
Totaal activa
€ 1,0 mln
▼ 2,0% 2025
20212025
Schulden
€ 1,1 mln
▼ 0,1% 2025
20212025
Werkkapitaal
€ 850.272
2025
20212025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 0,03 mln--€ 0,2 mln▼ 493%-€ 0,02 mln▲ 88,1%-€ 0,02 mln▲ 16,6%-€ 0,02 mln▼ 26,7%
Nettoresultaat-€ 0,03 mln--€ 0,2 mln▼ 496%-€ 0,02 mln▲ 87,5%-€ 0,02 mln▲ 9,3%-€ 0,02 mln▼ 9,5%
Eigen vermogen€ 0,2 mln-€ 0,008 mln▼ 95,4%-€ 0,01 mln-€ 0,03 mln▼ 148%-€ 0,05 mln▼ 65,4%
Totaal activa€ 0,3 mln-€ 1,1 mln▲ 311%€ 1,0 mln▼ 1,4%€ 1,0 mln▼ 0,2%€ 1,0 mln▼ 2,0%
Schulden€ 0,09 mln-€ 1,1 mln▲ 12×€ 1,1 mln▲ 0,5%€ 1,1 mln▲ 1,5%€ 1,1 mln▼ 0,1%
Werkkapitaal€ 0,002 mln€ 0,003 mln▲ 37,8%-€ 0,001 mln€ 0,9 mln

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 20.452, groter dan het verlies van € 16.142 in 2024.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,0 mln
Vaste activa € 163.205 ▼ 84,2%
Vlottende activa € 856.296 ▲ 142×
Passiva
Eigen vermogen-€ 51.742
Schulden€ 1,1 mln
Het eigen vermogen is negatief. De schulden (€ 1,1 mln) zijn groter dan het balanstotaal (€ 1,0 mln).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Solvabiliteit
-5,1%▼
2024 · -3,0%
ROA
-2,0%▼
2024 · -1,8%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 6.024▼
2024 · € 6.606
Schulden > 1 jaar
€ 1,1 mln=
2024 · € 1,1 mln
Een ratio buiten elk zinvol bereik is weggelaten (balanstotaal € 1,0 mln, eigen vermogen -€ 51.742).
De schuldgraad ontbreekt omdat het eigen vermogen negatief is. Schulden gedeeld door een negatief eigen vermogen zeggen niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 183.601€ 1,0 mln€ 1.239€ 27.821-
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 20.397€ 128.445€ 22.700€ 24.881-

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 31 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,0 mln€ 1,0 mln▼
Vaste activa21/28€ 1,0 mln€ 0,2 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 1,0 mln€ 0,2 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 1,0 mln€ 0,2 mln▼
Vlottende activa29/58€ 0,006 mln€ 0,9 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,006 mln€ 0,9 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 280€ 293▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,0 mln€ 1,0 mln▼
Eigen vermogen10/15-€ 0,03 mln-€ 0,05 mln▼
Inbreng10/11€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,2 mln-€ 0,3 mln▼
Schulden17/49€ 1,1 mln€ 1,1 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 1,1 mln€ 1,1 mln=
Financiële schulden170/4€ 1,1 mln€ 1,1 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,007 mln€ 0,006 mln▼
Handelsschulden44€ 435€ 0,001 mln▲
Leveranciers440/4€ 435€ 0,001 mln▲
Overige schulden47/48€ 0,006 mln€ 0,005 mln▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,02 mln-
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,01 mln-€ 0,01 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B-€ 0,001 mln
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 0,001 mln
Financiële kosten65/66B€ 0,003 mln€ 0,001 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,003 mln€ 0,001 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 0,2 mln-€ 0,3 mln▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 0,2 mln-€ 0,2 mln▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 7 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 20-07-2026.

Post20212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 20.397€ 128.445€ 22.700€ 24.881--
Andere bedrijfskosten640/8€ 716€ 3.723€ 4.415€ 5.162€ 5.727▲ 11,0%
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 6.404-€ 31.114€ 7.758€ 13.900-€ 14.725-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 27.516-€ 163.282-€ 19.356-€ 16.142-€ 20.452▼ 26,7%
Financiële opbrengsten75/76B----€ 1.274-
Recurrente financiële opbrengsten75----€ 1.274-
Financiële kosten65/66B€ 60€ 1.124€ 1.257€ 2.548€ 1.278▼ 49,8%
Recurrente financiële kosten65€ 60€ 1.124€ 1.257€ 2.548€ 1.278▼ 49,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 27.576-€ 164.406-€ 20.613-€ 18.690-€ 20.456▼ 9,5%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 27.576-€ 164.406-€ 20.613-€ 18.690-€ 20.456▼ 9,5%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 27.576-€ 164.406-€ 20.613-€ 18.690-€ 20.456▼ 9,5%
Post20212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 0,3 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln▼ 2,0%
Vaste activa21/28€ 0,2 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,2 mln▼ 84,2%
Materiële vaste activa22/27€ 0,2 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,2 mln▼ 84,2%
Terreinen en gebouwen22€ 0,2 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,2 mln▼ 84,2%
Vlottende activa29/58€ 0,09 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln€ 0,006 mln€ 0,9 mln▲ 142×
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,09 mln-----
Handelsvorderingen40€ 0,09 mln-----
Liquide middelen54/58€ 0,009 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln€ 0,006 mln€ 0,9 mln▲ 149×
Overlopende rekeningen490/1-€ 227€ 257€ 280€ 293▲ 4,7%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,3 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln▼ 2,0%
Eigen vermogen10/15€ 0,2 mln€ 0,008 mln-€ 0,01 mln-€ 0,03 mln-€ 0,05 mln▼ 65,4%
Inbreng10/11€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,03 mln-€ 0,2 mln-€ 0,2 mln-€ 0,2 mln-€ 0,3 mln▼ 8,8%
Schulden17/49€ 0,09 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln▼ 0,1%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,09 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln=
Financiële schulden170/4-€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln=
Overige schulden178/9€ 0,09 mln-----
Schulden op ten hoogste één jaar42/48-€ 0,003 mln€ 0,008 mln€ 0,007 mln€ 0,006 mln▼ 8,8%
Handelsschulden44-€ 103€ 0,002 mln€ 435€ 0,001 mln▲ 224%
Leveranciers440/4-€ 103€ 0,002 mln€ 435€ 0,001 mln▲ 224%
Overige schulden47/48-€ 0,003 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,005 mln▼ 25,2%
Post20212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 0,03 mln-€ 0,2 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln▼ 9,5%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln--
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 0,007 mln-€ 0,04 mln€ 0,002 mln€ 0,006 mln-€ 0,02 mln-
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 1,0 mln-€ 0,001 mln-€ 0,03 mln€ 0,9 mln-
Verandering liquide middelen--€ 0,004 mln€ 0,006 mln-€ 0,005 mln€ 0,9 mln-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 1.167 ondernemingen hetzelfde profiel als SOFSAR IMMO nu. Twee jaar later bestond 94,9% nog en was 2,0% failliet.

  • Klein
  • 5 tot 10 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • klein verlies
94,9% bestond nog
2,8% stopte op een andere manier
2,0% ging failliet

Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van SOFSAR IMMO zelf is lager: 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over SOFSAR IMMO dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 1.167 ondernemingen, geen voorspelling voor SOFSAR IMMO. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (5)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 20-07-2026 2026-00309648 PDF
31-12-2024 volledig schema 30-06-2025 2025-00194618 PDF
31-12-2023 volledig schema 26-08-2024 2024-00367358 PDF
31-12-2022 volledig schema 03-07-2023 2023-00195154 PDF
31-12-2021 volledig schema 27-06-2022 2022-20093157 PDF

Volgende stappen