Ga naar inhoud

SOFIDO

Actief
NVopgericht 197650 jaar actiefVanderkinderestraat 467, 1180 Ukkel, BelgiëOp dit adres zijn 75 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0416.137.621
Samenvatting

SOFIDO is actief sinds 1976 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 700.974 en een nettoresultaat van -€ 61.150. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 51% van 2.042 sectorgenoten (NACE 01, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Eigen vermogen
€ 700.974▼ 8,0%
2024 · € 762.124
Totaal activa
€ 1,7 mln▼ 1,4%
2024 · € 1,7 mln
Nettoresultaat
-€ 61.150▼ 17,6%
2024 · -€ 51.986
Werkkapitaal
€ 15.742▼ 63,6%
2024 · € 43.196
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat blijft negatief: een verlies van € 53.829 in 2025 tegenover € 45.735 in 2024; het verlies groeit en 2025 heeft het laagste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat-€ 0,05 mln 2025 Nettoresultaat-€ 0,06 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 01, Landbouw: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA), Personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 129-€ 0,09 mln▲ 69.744%€ 0,1 mln▲ 40,9%-€ 0,008 mln-€ 0,01 mln▼ 69,3%-€ 0,003 mln▲ 77,5%-€ 0,05 mln▼ 1.406%-€ 0,05 mln▼ 17,7%
Nettoresultaat€ 78-€ 0,05 mln▲ 64.723%€ 0,09 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 76,8%-€ 0,004 mlnonder de middelste helft van de sector-€ 0,01 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 131%-€ 0,01 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 0,7%-€ 0,05 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 406%-€ 0,06 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 17,6%
Eigen vermogen€ 0,7 mln-€ 0,8 mln▲ 7,2%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 11,9%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 0,5%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 1,2%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 1,2%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 6,4%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 8,0%
Totaal activa€ 1,4 mln-€ 1,6 mln▲ 18,4%€ 1,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 9,7%€ 1,7 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 1,8%€ 1,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 1,0%€ 1,7 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 0,8%€ 1,7 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 2,8%€ 1,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 1,4%
Schulden€ 0,2 mln-€ 0,6 mln▲ 170%€ 0,6 mln▲ 6,6%€ 0,6 mln▼ 4,0%€ 0,9 mln▲ 58,3%€ 0,9 mln▼ 0,1%€ 0,9 mln▲ 0,7%€ 0,9 mln▲ 4,6%
Werkkapitaal-€ 0,1 mln-€ 0,06 mln€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 268%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 5,9%-€ 0,05 mlnbinnen de middelste helft van de sector€ 0,09 mlnboven de middelste helft van de sector€ 0,04 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 51,7%€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 63,6%
Solvabiliteit51,6%-46,8%▼ 4,9pp47,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,9pp48,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,6pp47,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,1pp47,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,2pp45,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,7pp42,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 3,0pp
Liquiditeit0,47-1,43▲ 0,963,71boven de middelste helft van de sector▲ 2,284,55boven de middelste helft van de sector▲ 0,840,87binnen de middelste helft van de sector▼ 3,681,32binnen de middelste helft van de sector▲ 0,451,15binnen de middelste helft van de sector▼ 0,161,05binnen de middelste helft van de sector▼ 0,10
Rendabiliteit (ROA)0,0%-3,1%▲ 3,1pp5,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,9pp-0,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 5,3pp-0,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,3pp-0,6%binnen de middelste helft van de sector=-3,1%onder de middelste helft van de sector▼ 2,5pp-3,7%onder de middelste helft van de sector▼ 0,6pp
Personeel (VTE)0,5-0,5=0,5onder de middelste helft van de sector=1▲ 100%1=1=1=1binnen de middelste helft van de sector=
boven binnen onder de middelste helft van NACE 01, Landbouw: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het verkort of microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,7 mln
Vaste activa € 1,4 mln ▼ 0,1%
Vlottende activa € 303.688 ▼ 6,8%
Passiva € 1,7 mln
Eigen vermogen € 700.974 ▼ 8,0%
Voorzieningen € 11.021 ▼ 25,0%
Schulden € 944.126 ▲ 4,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 53,8% naar 57,0%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 21.895▼
2024 · € 23.780
Cashflow
€ 14.574▼
2024 · € 17.529
Snelle liquiditeit
0,49▲
2024 · 0,48
Schuldgraad
1,35▲
2024 · 1,18
ROE
-8,7%▼
2024 · -6,8%
Rentedekking
1,99▼
2024 · 2,38
Schulden ≤ 1 jaar
€ 287.946▲
2024 · € 282.594
Schulden > 1 jaar
€ 628.750▲
2024 · € 600.000
Personeelskosten
€ 844▼
2024 · € 16.493
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 12.322 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,7% binnen 24 maanden failliet en bestaat 90,3% nog.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • klein verlies
0,7% ging failliet
8,6% stopte op een andere manier
90,3% bestaat nog

Van nog 0,5% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.472 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 12.322 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 57 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼
Vaste activa21/28€ 1,4 mln€ 1,4 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 1,4 mln€ 1,4 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 1,2 mln€ 1,2 mln▲
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,05 mln€ 0,09 mln▲
Vlottende activa29/58€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Voorraden30/36€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,02 mln€ 0,003 mln▼
Handelsvorderingen40€ 0,002 mln-
Overige vorderingen41€ 0,02 mln€ 0,003 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,02 mln€ 0,05 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,1 mln€ 0,09 mln▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼
Eigen vermogen10/15€ 0,8 mln€ 0,7 mln▼
Inbreng10/11€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Kapitaal10€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Geplaatst kapitaal100€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Reserves13€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Wettelijke reserve130€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Belastingvrije reserves132€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Beschikbare reserves133€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Uitgestelde belastingen168€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Schulden17/49€ 0,9 mln€ 0,9 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲
Financiële schulden170/4-€ 0,03 mln
Overige schulden178/9€ 0,6 mln€ 0,6 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42-€ 0,008 mln
Handelsschulden44€ 0,01 mln€ 0,007 mln▼
Leveranciers440/4€ 0,01 mln€ 0,007 mln▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Belastingen450/3€ 0,009 mln€ 0,01 mln▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,002 mln-
Overige schulden47/48€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲
Overlopende rekeningen492/3€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲
Resultaat Code20242025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 0,02 mln€ 0,001 mln▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,07 mln€ 0,08 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,05 mln€ 0,04 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 0,05 mln-€ 0,05 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 9€ 6▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 9€ 6▼
Financiële kosten65/66B€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Recurrente financiële kosten65€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 0,06 mln-€ 0,06 mln▼
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780€ 0,004 mln€ 0,004 mln=
Belastingen op het resultaat67/77-€ 67-
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 0,05 mln-€ 0,06 mln▼
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789€ 0,01 mln€ 0,01 mln=
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 0,04 mln-€ 0,05 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,7 mln€ 0,6 mln▼

De toelichting bij deze jaarrekening (5 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 5.299-----
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 14.280€ 14.175€ 16.598€ 16.493€ 844▼ 94,9%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 18.081€ 37.989€ 41.137€ 59.875€ 64.644€ 63.260€ 69.515€ 75.724▲ 8,9%
Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen)635/8-----€ 300.001----
Andere bedrijfskosten640/8---€ 6.537€ 8.790€ 8.847€ 13.467€ 13.484▲ 0,1%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 39.439€ 148.003€ 184.879€ 72.720-€ 225.888€ 85.669€ 53.740€ 36.222▼ 32,6%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 129€ 90.043€ 126.871-€ 7.971-€ 13.496-€ 3.036-€ 45.735-€ 53.829▼ 17,7%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 1€ 2€ 2€ 9€ 6▼ 30,6%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1€ 1€ 0€ 1€ 2€ 2€ 9€ 6▼ 30,6%
Financiële kosten65/66B---€ 8.901€ 525€ 10.609€ 10.000€ 11.000▲ 10,0%
Recurrente financiële kosten65€ 13€ 15.013€ 9.030€ 8.901€ 525€ 10.609€ 10.000€ 11.000▲ 10,0%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 117€ 75.030€ 117.842-€ 16.872-€ 14.020-€ 13.643-€ 55.726-€ 64.823▼ 16,3%
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780---€ 3.673€ 3.672€ 3.673€ 3.673€ 3.673=
Belastingen op het resultaat67/77€ 39€ 24.637-€ 617-€ 8.709-€ 306-€ 67--
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 78€ 50.393€ 89.071-€ 4.489-€ 10.348-€ 10.275-€ 51.986-€ 61.150▼ 17,6%
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789---€ 35.832€ 11.020€ 11.020€ 11.020€ 11.020=
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 78€ 50.393€ 909€ 31.343€ 673€ 745-€ 40.966-€ 50.130▼ 22,4%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼ 1,4%
Vaste activa21/28€ 1,3 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln▼ 0,1%
Materiële vaste activa22/27€ 1,3 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln▼ 0,1%
Terreinen en gebouwen22---€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln▲ 0,3%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 28,1%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,07 mln€ 0,05 mln€ 0,09 mln▲ 66,2%
Vlottende activa29/58€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼ 6,8%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3--€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 14,7%
Voorraden30/36---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 14,7%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,01 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,003 mln▼ 83,0%
Handelsvorderingen40----€ 0,006 mln€ 0,004 mln€ 0,002 mln--
Overige vorderingen41---€ 0,02 mln€ 0,009 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,003 mln▼ 80,8%
Liquide middelen54/58€ 0,09 mln€ 0,2 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln€ 0,08 mln€ 0,02 mln€ 0,05 mln▲ 145%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,03 mln€ 0,06 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln▼ 8,2%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼ 1,4%
Eigen vermogen10/15€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,7 mln▼ 8,0%
Inbreng10/11€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Kapitaal10---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Geplaatst kapitaal100---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Reserves13€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼ 14,7%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Wettelijke reserve130---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Belastingvrije reserves132---€ 0,08 mln€ 0,07 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼ 25,0%
Beschikbare reserves133---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼ 8,0%
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,5 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼ 25,0%
Voorzieningen voor risico's en kosten160/5---€ 0,3 mln-----
Milieuverplichtingen163---€ 1-----
Overige risico's en kosten164/5---€ 0,3 mln-----
Uitgestelde belastingen168---€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼ 25,0%
Schulden17/49€ 0,2 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln▲ 4,6%
Schulden op meer dan één jaar17-€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲ 4,8%
Financiële schulden170/4-------€ 0,03 mln-
Overige schulden178/9---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲ 1,9%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42-------€ 0,008 mln-
Handelsschulden44€ 0,002 mln€ 0,06 mln€ 0,002 mln€ 0,006 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,01 mln€ 0,007 mln▼ 47,2%
Leveranciers440/4---€ 0,006 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,01 mln€ 0,007 mln▼ 47,2%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,007 mln€ 0,005 mln€ 0,008 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲ 10,5%
Belastingen450/3---€ 0,005 mln€ 0,003 mln€ 0,006 mln€ 0,009 mln€ 0,01 mln▲ 35,9%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln--
Overige schulden47/48---€ 0,05 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲ 0,9%
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲ 35,6%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 78€ 50.393€ 89.071-€ 4.489-€ 10.348-€ 10.275-€ 51.986-€ 61.150▼ 17,6%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 18.081€ 37.989€ 41.137€ 59.875€ 64.644€ 63.260€ 69.515€ 75.724▲ 8,9%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 18.159€ 88.383€ 130.208€ 55.386€ 54.297€ 52.985€ 17.529€ 14.574▼ 16,9%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 179.212-€ 89.935-€ 64.965-€ 15.060-€ 16.196-€ 67.131-€ 74.305▼ 10,7%
Verandering liquide middelen-€ 74.526-€ 106.469€ 5.169-€ 10.846€ 28.174-€ 57.565€ 28.052-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 49 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 09-07-2026 2026-00272450
31-12-2024 microschema 18-07-2025 2025-00284241
31-12-2023 microschema 17-07-2024 2024-00261208
31-12-2022 microschema 28-07-2023 2023-00291395
31-12-2021 microschema 04-08-2022 2022-20274693
31-12-2020 microschema 19-07-2021 2021-37400139
31-12-2019 microschema 26-06-2020 2020-21800134
31-12-2018 microschema 11-06-2019 2019-17200339
31-12-2017 microschema 13-07-2018 2018-32500289
31-12-2016 verkort schema 10-08-2017 2017-42800530

Toon alle 49 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 1.258 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit fokken en houden van andere runderen en buffels (NACE 01420) zijn de cijfers van 137 gekend. 94 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.