Ga naar inhoud

SKYFALL

Actief
BVBAopgericht 200521 jaar actiefRuelle Fond de Vaux 2, 4530 Villers-le-Bouillet, BelgiëKBO/BCE: BE 0873.052.854

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 31 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00497131.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 31-08-2026 bij de NBB alle 21 neerleggingen

Omzet
€ 88.435
EBIT-marge
-57,7%
Nettoresultaat
-€ 10.170▲ 59,3%
2024 · -€ 24.964
Werkkapitaal
-€ 345.302▲ 3,3%
2024 · -€ 357.018
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Omzet
geen cijfer
2025
20182025
Bedrijfsresultaat
-€ 2.211
▲ 90,1% 2025
20182025
Nettoresultaat
-€ 10.170
▲ 59,3% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
EBIT-marge
geen cijfer
2025
20182025
Eigen vermogen
-€ 308.131
▼ 3,4% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 81.009
▲ 9,3% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 389.140
▲ 4,6% 2025
20182025
Werkkapitaal
-€ 345.302
▲ 3,3% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
-380,4%
▲ 21,6pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Liquiditeit
0,11
▲ 0,07 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
-12,6%
▲ 21,1pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Personeel (VTE)
2,2
▼ 56,0% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 88.435
Bedrijfsresultaat-€ 11.840--€ 51.022▼ 331%-€ 18.086▲ 64,6%-€ 24.033▼ 32,9%-€ 18.338▲ 23,7%-€ 37.130▼ 102%-€ 22.351▲ 39,8%-€ 2.211▲ 90,1%
Nettoresultaat-€ 11.893--€ 51.451▼ 333%-€ 18.803onder de middelste helft van de sector▲ 63,5%-€ 23.956onder de middelste helft van de sector▼ 27,4%-€ 19.054onder de middelste helft van de sector▲ 20,5%-€ 39.052onder de middelste helft van de sector▼ 105%-€ 24.964onder de middelste helft van de sector▲ 36,1%-€ 10.170onder de middelste helft van de sector▲ 59,3%
EBIT-marge-57,7%
Eigen vermogen-€ 120.682--€ 172.133▼ 42,6%-€ 190.936onder de middelste helft van de sector▼ 10,9%-€ 214.892onder de middelste helft van de sector▼ 12,5%-€ 233.946onder de middelste helft van de sector▼ 8,9%-€ 272.998onder de middelste helft van de sector▼ 16,7%-€ 297.961onder de middelste helft van de sector▼ 9,1%-€ 308.131onder de middelste helft van de sector▼ 3,4%
Totaal activa€ 53.140-€ 172.837▲ 225%€ 151.318binnen de middelste helft van de sector▼ 12,5%€ 143.516binnen de middelste helft van de sector▼ 5,2%€ 129.632binnen de middelste helft van de sector▼ 9,7%€ 83.974binnen de middelste helft van de sector▼ 35,2%€ 74.130binnen de middelste helft van de sector▼ 11,7%€ 81.009onder de middelste helft van de sector▲ 9,3%
Schulden€ 173.822-€ 344.970▲ 98,5%€ 342.254▼ 0,8%€ 358.408▲ 4,7%€ 363.578▲ 1,4%€ 356.972▼ 1,8%€ 372.091▲ 4,2%€ 389.140▲ 4,6%
Werkkapitaal-€ 170.595--€ 318.827▼ 86,9%-€ 322.899onder de middelste helft van de sector▼ 1,3%-€ 334.303onder de middelste helft van de sector▼ 3,5%-€ 325.552onder de middelste helft van de sector▲ 2,6%-€ 327.554onder de middelste helft van de sector▼ 0,6%-€ 357.018onder de middelste helft van de sector▼ 9,0%-€ 345.302onder de middelste helft van de sector▲ 3,3%
Solvabiliteit-227,1%--99,6%▲ 127,5pp-126,2%onder de middelste helft van de sector▼ 26,6pp-149,7%onder de middelste helft van de sector▼ 23,6pp-180,5%onder de middelste helft van de sector▼ 30,7pp-325,1%onder de middelste helft van de sector▼ 144,6pp-401,9%onder de middelste helft van de sector▼ 76,8pp-380,4%onder de middelste helft van de sector▲ 21,6pp
Liquiditeit0,02-0,08▲ 0,060,06onder de middelste helft van de sector▼ 0,020,07onder de middelste helft van de sector▲ 0,010,08onder de middelste helft van de sector▲ 0,010,06onder de middelste helft van de sector▼ 0,020,04onder de middelste helft van de sector▼ 0,020,11onder de middelste helft van de sector▲ 0,07
Rendabiliteit (ROA)-22,4%--29,8%▼ 7,4pp-12,4%onder de middelste helft van de sector▲ 17,3pp-16,7%onder de middelste helft van de sector▼ 4,3pp-14,7%onder de middelste helft van de sector▲ 2,0pp-46,5%onder de middelste helft van de sector▼ 31,8pp-33,7%onder de middelste helft van de sector▲ 12,8pp-12,6%onder de middelste helft van de sector▲ 21,1pp
Personeel (VTE)0,42,44,4▲ 83,3%4,4=5▲ 13,6%2,2onder de middelste helft van de sector▼ 56,0%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Eet- en drankgelegenheden (NACE 56). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 2.211, kleiner dan het verlies van € 22.351 in 2024.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 81.009
Vaste activa € 37.171 ▼ 37,1%
Vlottende activa € 43.837 ▲ 191%
Passiva
Eigen vermogen-€ 308.131
Schulden€ 389.140
Het eigen vermogen is negatief. De schulden (€ 389.140) zijn groter dan het balanstotaal (€ 81.009).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 15.998▲
2024 · € 1.587
Cashflow
€ 8.039▲
2024 · -€ 1.026
Snelle liquiditeit
0,10▲
2024 · 0,03
Rentedekking
6,65▲
2024 · 0,64
Schulden ≤ 1 jaar
€ 389.140▲
2024 · € 372.091
Personeelskosten
€ 30.669▼
2024 · € 62.361
De schuldgraad ontbreekt omdat het eigen vermogen negatief is. Schulden gedeeld door een negatief eigen vermogen zeggen niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum5666-
voltijds2----
deeltijds3666-
in voltijdse equivalenten2,92,22,22,5-
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten21,41,41,60,8
Met een vast contract-221-
In dienst gekomen926263212
Uit dienst gegaan720203018

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 23.170€ 16.476€ 1.781€ 19.000€ 2.875
Financiële vaste activa--€ 200--
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 31.722€ 34.668€ 39.031€ 23.938€ 18.209

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 48 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 74.130€ 81.009▲
Vaste activa21/28€ 59.057€ 37.171▼
Materiële vaste activa22/27€ 58.190€ 36.305▼
Terreinen en gebouwen22€ 11.935€ 8.524▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 13.733€ 4.444▼
Meubilair en rollend materieel24€ 310€ 2.321▲
Leasing en soortgelijke rechten25€ 4.132-
Overige materiële vaste activa26€ 28.081€ 21.016▼
Financiële vaste activa28€ 866€ 866=
Vlottende activa29/58€ 15.074€ 43.837▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 5.415€ 5.415=
Voorraden30/36€ 5.415€ 5.415=
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 415€ 14.966▲
Overige vorderingen41€ 415€ 14.966▲
Liquide middelen54/58€ 8.696€ 22.809▲
Overlopende rekeningen490/1€ 547€ 648▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 74.130€ 81.009▲
Eigen vermogen10/15-€ 297.961-€ 308.131▼
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Buiten kapitaal11€ 18.600€ 18.600=
Andere1109/19€ 18.600€ 18.600=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 316.561-€ 326.731▼
Schulden17/49€ 372.091€ 389.140▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 372.091€ 389.140▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 5.156€ 3.553▼
Handelsschulden44€ 19.611€ 5.506▼
Leveranciers440/4€ 19.611€ 5.506▼
Vooruitbetalingen op bestellingen46€ 2.885-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 17.457€ 11.237▼
Belastingen450/3€ 2.818€ 2.413▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 14.639€ 8.824▼
Overige schulden47/48€ 326.982€ 368.844▲
Resultaat Code20242025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 62.361€ 30.669▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 23.938€ 18.209▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.639€ 6.967▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 65.587€ 53.634▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 22.351-€ 2.211▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 5€ 0▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 5€ 0▼
Financiële kosten65/66B€ 2.479€ 7.958▲
Recurrente financiële kosten65€ 2.479€ 2.407▼
Niet-recurrente financiële kosten66B-€ 5.551
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 24.824-€ 10.170▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 140-
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 24.964-€ 10.170▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 24.964-€ 10.170▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 316.561-€ 326.731▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 291.598-€ 316.561▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 9 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 31-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Omzet70-€ 88.435-------
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 18.035€ 34.540€ 32.036€ 62.361€ 30.669▼ 50,8%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 8.493€ 26.452€ 27.917€ 31.722€ 34.668€ 39.031€ 23.938€ 18.209▼ 23,9%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 9.782€ 7.610€ 7.765€ 1.639€ 6.967▲ 325%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A---€ 0-----
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 3.123-€ 16.892€ 25.466€ 35.506€ 58.480€ 41.703€ 65.587€ 53.634▼ 18,2%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 11.840-€ 51.022-€ 18.086-€ 24.033-€ 18.338-€ 37.130-€ 22.351-€ 2.211▲ 90,1%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 505€ 167€ 3€ 5€ 0▼ 99,8%
Recurrente financiële opbrengsten75--€ 0€ 505€ 167€ 3€ 5€ 0▼ 99,8%
Financiële kosten65/66B---€ 378€ 841€ 1.794€ 2.479€ 7.958▲ 221%
Recurrente financiële kosten65€ 54€ 429€ 717€ 378€ 841€ 1.794€ 2.479€ 2.407▼ 2,9%
Niet-recurrente financiële kosten66B-------€ 5.551-
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 11.893-€ 51.451-€ 18.803-€ 23.906-€ 19.012-€ 38.921-€ 24.824-€ 10.170▲ 59,0%
Belastingen op het resultaat67/77---€ 50€ 42€ 132€ 140--
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 11.893-€ 51.451-€ 18.803-€ 23.956-€ 19.054-€ 39.052-€ 24.964-€ 10.170▲ 59,3%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 11.893-€ 51.451-€ 18.803-€ 23.956-€ 19.054-€ 39.052-€ 24.964-€ 10.170▲ 59,3%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 53.140€ 172.837€ 151.318€ 143.516€ 129.632€ 83.974€ 74.130€ 81.009▲ 9,3%
Oprichtingskosten20€ 0€ 0-------
Vaste activa21/28€ 49.913€ 146.694€ 131.963€ 119.411€ 101.044€ 63.994€ 59.057€ 37.171▼ 37,1%
Immateriële vaste activa21--€ 2.800€ 1.736€ 672----
Materiële vaste activa22/27€ 49.913€ 146.028€ 128.497€ 117.009€ 99.706€ 63.128€ 58.190€ 36.305▼ 37,6%
Terreinen en gebouwen22---€ 308€ 211€ 114€ 11.935€ 8.524▼ 28,6%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 27.161€ 20.891€ 15.268€ 13.733€ 4.444▼ 67,6%
Meubilair en rollend materieel24---€ 38.317€ 21.310€ 3.011€ 310€ 2.321▲ 650%
Leasing en soortgelijke rechten25----€ 13.798€ 8.965€ 4.132--
Overige materiële vaste activa26---€ 51.223€ 43.497€ 35.770€ 28.081€ 21.016▼ 25,2%
Financiële vaste activa28-€ 666€ 666€ 666€ 666€ 866€ 866€ 866=
Vlottende activa29/58€ 3.227€ 26.143€ 19.355€ 24.105€ 28.588€ 19.980€ 15.074€ 43.837▲ 191%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3-€ 6.424€ 2.544€ 2.475€ 7.630€ 5.844€ 5.415€ 5.415=
Voorraden30/36---€ 2.475€ 7.630€ 5.844€ 5.415€ 5.415=
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 2.791€ 14.591€ 4.151€ 7.756€ 5.274€ 4.979€ 415€ 14.966▲ 36×
Handelsvorderingen40---€ 6.659€ 4.075€ 3.903---
Overige vorderingen41---€ 1.097€ 1.199€ 1.076€ 415€ 14.966▲ 36×
Liquide middelen54/58€ 435€ 4.191€ 8.889€ 10.149€ 10.710€ 8.490€ 8.696€ 22.809▲ 162%
Overlopende rekeningen490/1---€ 3.725€ 4.974€ 668€ 547€ 648▲ 18,3%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 53.140€ 172.837€ 151.318€ 143.516€ 129.632€ 83.974€ 74.130€ 81.009▲ 9,3%
Eigen vermogen10/15-€ 120.682-€ 172.133-€ 190.936-€ 214.892-€ 233.946-€ 272.998-€ 297.961-€ 308.131▼ 3,4%
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Buiten kapitaal11---€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Andere1109/19---€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 139.282-€ 190.733-€ 209.536-€ 233.492-€ 252.546-€ 291.598-€ 316.561-€ 326.731▼ 3,2%
Schulden17/49€ 173.822€ 344.970€ 342.254€ 358.408€ 363.578€ 356.972€ 372.091€ 389.140▲ 4,6%
Schulden op meer dan één jaar17----€ 9.437€ 9.437---
Financiële schulden170/4----€ 9.437€ 9.437---
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 173.822€ 344.970€ 342.254€ 358.408€ 354.140€ 347.534€ 372.091€ 389.140▲ 4,6%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42----€ 4.361€ 3.612€ 5.156€ 3.553▼ 31,1%
Handelsschulden44€ 10.000€ 15.515€ 16.378€ 29.692€ 28.044€ 10.268€ 19.611€ 5.506▼ 71,9%
Leveranciers440/4---€ 29.692€ 28.044€ 10.268€ 19.611€ 5.506▼ 71,9%
Vooruitbetalingen op bestellingen46-----€ 5.006€ 2.885--
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 5.013€ 6.552€ 7.808€ 17.457€ 11.237▼ 35,6%
Belastingen450/3---€ 2.625€ 2.801€ 3.117€ 2.818€ 2.413▼ 14,4%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 2.389€ 3.750€ 4.691€ 14.639€ 8.824▼ 39,7%
Overige schulden47/48---€ 323.703€ 315.184€ 320.840€ 326.982€ 368.844▲ 12,8%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 11.893-€ 51.451-€ 18.803-€ 23.956-€ 19.054-€ 39.052-€ 24.964-€ 10.170▲ 59,3%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 8.493€ 26.452€ 27.917€ 31.722€ 34.668€ 39.031€ 23.938€ 18.209▼ 23,9%
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 3.400-€ 24.999€ 9.114€ 7.766€ 15.614-€ 21-€ 1.026€ 8.039-
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 123.233-€ 13.185-€ 19.170-€ 16.301-€ 1.981-€ 19.000€ 3.676-
Verandering liquide middelen-€ 3.756€ 4.698€ 1.260€ 561-€ 2.220€ 206€ 14.113▲ 68×

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 6.619 ondernemingen hetzelfde profiel als SKYFALL nu. Twee jaar later bestond 84,5% nog en was 4,5% failliet.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • negatief eigen vermogen
  • verlies van 10% van de balans of meer
84,5% bestond nog
10,0% stopte op een andere manier
4,5% ging failliet

Nog 1,0% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van SKYFALL zelf: 3,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 6.619 ondernemingen, geen voorspelling voor SKYFALL. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 21 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 31-08-2026 2026-00497131 PDF
31-12-2024 microschema 29-08-2025 2025-00469787 PDF
31-12-2023 microschema 31-10-2024 2024-00530220 PDF
31-12-2022 microschema 24-08-2023 2023-00355665 PDF
31-12-2021 microschema 29-07-2022 2022-20258780 PDF
31-12-2020 microschema 14-07-2021 2021-36000280 PDF
31-12-2019 microschema 31-08-2020 2020-50200535 PDF
31-12-2018 microschema 30-07-2019 2019-41100517 PDF
31-12-2017 microschema 09-08-2018 2018-45000068 PDF
31-12-2016 microschema 31-08-2017 2017-56200284 PDF

Toon alle 21 neerleggingen

Volgende stappen