Ga naar inhoud

SKINDLES CONSULT

Actief
BVopgericht 198838 jaar actiefMakkestraat(Nieuwk) 1, 8950 Heuvelland, BelgiëKBO/BCE: BE 0433.516.457
Samenvatting

SKINDLES CONSULT is actief sinds 1988 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 298.820 en een nettoresultaat van -€ 1.234. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,4% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 95% van 1.558 sectorgenoten (NACE 55, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Hotels en dergelijke accommodatie
NACE 55100
3de oudste bedrijf in Heuvelland, sector Horeca1 vestiging
Schaal
€ 326.983balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 298.820
Verlies
-€ 1.234
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 38 dagen vroeg0 van 4 akten gelezen
Waarom 96verlaagt risicoOpgericht in 1988Omvang: balanstotaal € 326.983Eigen vermogen € 298.820 (91,4% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 24-03-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 66% van de sectorgenoten (NACE 55, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 91,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 56-1
kortlopende schulden 8,6% · geldmiddelen 4,7%
Rentabiliteit 68-3
rendement op activa -0,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (2.510 ondernemingen, NACE 55, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 25.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,69 tegenover 1,13 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 8,6% en geldmiddelen: 4,7% van het balanstotaal), en 8,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 55, micro): beter dan 93% op solvabiliteit, 70% op liquiditeit, 56% op rentabiliteit en 46% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1988
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 326.983
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 298.820 (91,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 24-03-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-03-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen vroeg
2024
28 dagen vroeg
2023
6 dagen vroeg
2022
33 dagen vroeg
2021
10 dagen vroeg
2020
9 dagen vroeg
2019
27 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 22 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 55) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 45% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-09-2026 afsloot, moet uiterlijk op 30-04-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 2 april neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar15-10-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Terug winstgevendnetto € 5.250

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 19,1% · 1.558 bedrijven 91,4% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1988opgericht 26-02-1988 38 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 326.983
Verlies
-€ 1.234
Solvabiliteit
91,4%
Balanstotaal▼ 8,7%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
39
Sinds
1989
Volgende jaarrekening
uiterlijk 30-04-2027
  1. 24-04-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 28-03-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 30-09-2022Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Hotels en dergelijke accommodatieNACE 55100
Opgericht
26-02-1988
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.