Ga naar inhoud

SIPAR IBRAHIMI

Actief
BVopgericht 20205 jaar actiefHaachtsesteenweg 859, 1140 Evere, BelgiëKBO/BCE: BE 0757.482.502
Samenvatting

De berekende faillissementskans van SIPAR IBRAHIMI over 12 maanden bedraagt 2,4% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 65.911) en een nettoresultaat van -€ 43.596. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 5% van 22.080 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
NACE 47110
1 vestiging
Schaal
€ 25.001balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 65.911
Verlies
-€ 43.596
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
50 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,4%
Structuur
Jaarrekening 4 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 50verhoogt risico2 van de laatste 3 te laatNegatief eigen vermogen -€ 65.911verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 25.001Liquiditeit 0,27, liquide middelen € 5.535Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
50 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 10% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -263,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 28+13
kortlopende schulden 363,6% · geldmiddelen 22,1%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -174,4%
Faillissementskans, 12 maanden
2,4% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.196 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,9% 12-2024: 2,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 4,1%▲ +1,3 procentpunten t.o.v. 01-2025 03-2025: 7,7%▲ +3,6 procentpunten t.o.v. 02-2025 04-2025: 9,5%▲ +1,8 procentpunten t.o.v. 03-2025 05-2025: 8,9%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 10,2%▲ +1,3 procentpunten t.o.v. 05-2025 07-2025: 13,1%▲ +2,9 procentpunten t.o.v. 06-2025 08-2025: 13,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 13,5%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 12,7%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 12,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 12,3%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 12,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 14,9%▲ +2,6 procentpunten t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 2,4%▼ -12,5 procentpunten t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,27 tegenover 0,74 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 363,6% en geldmiddelen: 22,1% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 25% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 3% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 25.001
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Liquiditeit 0,27, liquide middelen € 5.535
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 65.911
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
22232425
2022 tot 2025 · laatste jaar -€ 65.911
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 27-01-2026, 4 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
4 dagen vroeg
2024
361 dagen te laat
2023
378 dagen te laat
2022
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 184 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (3 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 185 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar15-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 43.596

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 65.911 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 43.596 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 33,6% · 22.080 bedrijven -263,6% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 25.001
Verlies
-€ 43.596
Solvabiliteit
-263,6%
Balanstotaal▼ 61,0%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 12-02-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-01-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersenNACE 47110
Opgericht
26-10-2020
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.