SINNEK
InactiefFinancieel · boekjaar 2021, microschema
Jaarrekening 2021 neergelegd op 25-04-2022 PDF alle 19 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2021 is 20% lager dan in 2020 en het laagste sinds 2019. Dat is de tweede daling op rij.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 30-09-2021 |
|---|---|
| Materiële vaste activa | € 6.662 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 30.455 |
Bron: toelichting bij de jaarrekening 2021 (staat van de vaste activa)
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | € 0 | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 31.179 | € 32.562 | € 30.455 | ▼ 6,5% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | € 3.707 | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 173.358 | € 157.084 | € 130.667 | ▼ 16,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 138.907 | € 121.114 | € 96.505 | ▼ 20,3% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | € 5.419 | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 4.170 | € 3.838 | € 5.419 | ▲ 41,2% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | € 184 | - |
| Recurrente financiële kosten65 | € 2.237 | € 964 | € 184 | ▼ 80,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 140.840 | € 123.989 | € 101.740 | ▼ 17,9% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 57.987 | € 40.168 | € 29.566 | ▼ 26,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 82.853 | € 83.821 | € 72.173 | ▼ 13,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 82.853 | € 83.821 | € 72.173 | ▼ 13,9% |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 489.752 | € 557.612 | € 560.812 | ▲ 0,6% |
| Vaste activa21/28 | € 216.155 | € 195.805 | € 172.012 | ▼ 12,2% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 216.155 | € 195.805 | € 172.012 | ▼ 12,2% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | € 163.947 | - |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | € 8.065 | - |
| Vlottende activa29/58 | € 273.597 | € 361.807 | € 388.800 | ▲ 7,5% |
| Vorderingen op meer dan één jaar29 | - | - | € 195.000 | - |
| Overige vorderingen291 | - | - | € 195.000 | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | - | € 1.282 | € 22.492 | ▲ 18× |
| Handelsvorderingen40 | - | - | € 22.492 | - |
| Liquide middelen54/58 | € 148.985 | € 192.025 | € 170.831 | ▼ 11,0% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | € 478 | - |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 489.752 | € 557.612 | € 560.812 | ▲ 0,6% |
| Eigen vermogen10/15 | € 385.364 | € 469.185 | € 541.359 | ▲ 15,4% |
| Inbreng10/11 | € 12.400 | - | € 12.400 | - |
| Reserves13 | € 363.289 | € 447.111 | € 519.284 | ▲ 16,1% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | € 1.860 | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | € 1.860 | - |
| Beschikbare reserves133 | - | - | € 517.424 | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 9.675 | € 9.675 | € 9.675 | = |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen16 | € 12.768 | € 0 | - | - |
| Schulden17/49 | € 91.620 | € 88.426 | € 19.453 | ▼ 78,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 91.620 | € 88.426 | € 19.453 | ▼ 78,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | € 0 | - |
| Handelsschulden44 | € 2.185 | € 32.200 | € 909 | ▼ 97,2% |
| Leveranciers440/4 | - | - | € 909 | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | € 17.070 | - |
| Belastingen450/3 | - | - | € 17.070 | - |
| Overige schulden47/48 | - | - | € 1.474 | - |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 82.853 | € 83.821 | € 72.173 | ▼ 13,9% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 31.179 | € 32.562 | € 30.455 | ▼ 6,5% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 114.032 | € 116.383 | € 102.628 | ▼ 11,8% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 12.212 | -€ 6.662 | ▲ 45,4% |
| Verandering liquide middelen | - | € 43.040 | -€ 21.194 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 19 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 30-09-2021 | microschema | 25-04-2022 | 2022-20007542 | |
| 30-09-2020 | microschema | 15-04-2021 | 2021-10400274 | |
| 30-09-2019 | microschema | 27-04-2020 | 2020-10500293 | |
| 30-09-2018 | microschema | 29-04-2019 | 2019-12300591 | |
| 30-09-2017 | microschema | 04-04-2018 | 2018-09200190 | |
| 30-09-2016 | verkort schema | 17-03-2017 | 2017-06800142 | |
| 30-09-2015 | verkort schema | 23-05-2016 | 2016-13100009 | |
| 30-09-2014 | verkort schema | 27-03-2015 | 2015-08200442 | |
| 30-09-2013 | verkort schema | 09-04-2014 | 2014-09200173 | |
| 30-09-2012 | verkort schema | 11-04-2013 | 2013-08800366 |