Ga naar inhoud

Silver Bear

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefAlsembloemlaan 4, 1652 Beersel, BelgiëKBO/BCE: BE 0734.673.248
Samenvatting

Silver Bear is actief sinds 2019, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Silver Bear een negatief eigen vermogen (-€ 7.120) en een nettoresultaat van -€ 17.996. Het eigen vermogen daalt sinds 2020 met ongeveer 42% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 5% van de 39.293 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 19-09-2019 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200
Vestigingseenheid
2.293.879.853 1170 Watermaal-Bosvoorde, sinds 19-09-2019
Einde boekjaar
30 september
Peppol
Bereikbaar sinds 15-09-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Jaarrekening per 30-09-2025
Brutomarge
-€ 3.654
Verlies
€ 17.996
Eigen vermogen
-€ 7.120
Balanstotaal
€ 17.318
▼ 74,3%
  • Negatief eigen vermogen op 30-09-2025
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 7.120Verlies € 17.996 (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 17.318Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 3% van de microbedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-41
eigen vermogen -41,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 3-53
kortlopende schulden 135,9% · geldmiddelen 2,1%
Rentabiliteit 0-100
rendement op activa -103,9%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.544 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,5% 01-2025: 0,5%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%▼ -0,6 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025laagste waarde 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025laagste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,7%▲ +0,6 procentpunt tegenover 03-2026hoogste waarde 05-2026: 0,7%● gelijk tegenover 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,7%● gelijk tegenover 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,7%● gelijk tegenover 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,7%● gelijk tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,7%● gelijk tegenover 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,7%● gelijk tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 0,7%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,24 (0,94 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 135,9% en de geldmiddelen 2,1% van het balanstotaal. Het eigen vermogen is negatief.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 3% van hen, de liquiditeit beter dan bij 3%, de rentabiliteit beter dan bij 4% en de groei beter dan bij 2%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 30-09-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse laag op 30-06-2025 ging 0,8% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 17.318
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 7.120
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 17.996 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
202122232425
2020 tot 2025 · laatste jaar -€ 7.120
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest uiterlijk op 30-04-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 24-03-2026, 37 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
37 dagen voor het einde van de termijn
2024
30 dagen voor het einde van de termijn
2023
42 dagen voor het einde van de termijn
2022
38 dagen voor het einde van de termijn
2021
30 dagen voor het einde van de termijn
2020
17 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 32 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-09-2026 moet uiterlijk op 30-04-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 24 maart neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar05-11-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 24-03-2026 PDF alle 6 neerleggingen

Eigen vermogen
-€ 7.120
2024 · € 10.876
Totaal activa
€ 17.318▼ 74,3%
2024 · € 67.477
Nettoresultaat
-€ 17.996
2024 · € 47.853
Werkkapitaal
-€ 17.859▼ 494%
2024 · -€ 3.009
Meerjarenoverzicht
2020 tot 2025, 6 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 15.362
2025
20202025
Nettoresultaat
-€ 17.996
2025
laagste kwart van de sector
20202025
Eigen vermogen
-€ 7.120
2025
laagste kwart van de sector
20202025
Totaal activa
€ 17.318
▼ 74,3% 2025
laagste kwart van de sector
20202025
Schulden
€ 24.438
▼ 56,8% 2025
20202025
Werkkapitaal
-€ 17.859
▼ 494% 2025
laagste kwart van de sector
20202025
Solvabiliteit
-41,1%
▼ 57,2pp 2025
laagste kwart van de sector
20202025
Liquiditeit
0,24
▼ 0,70 2025
laagste kwart van de sector
20202025
Rendabiliteit (ROA)
-103,9%
▼ 174,8pp 2025
laagste kwart van de sector
20202025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 21.203--€ 6.317€ 2.730-€ 20.388€ 60.423-€ 15.362
Nettoresultaat€ 15.624binnen de middelste helft van de sector--€ 7.531onder de middelste helft van de sector€ 435onder de middelste helft van de sector-€ 21.505onder de middelste helft van de sector€ 47.853binnen de middelste helft van de sector-€ 17.996onder de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 21.624onder de middelste helft van de sector-€ 14.093onder de middelste helft van de sector▼ 34,8%€ 14.527onder de middelste helft van de sector▲ 3,1%-€ 6.977onder de middelste helft van de sector€ 10.876onder de middelste helft van de sector-€ 7.120onder de middelste helft van de sector
Totaal activa€ 48.095onder de middelste helft van de sector-€ 61.732onder de middelste helft van de sector▲ 28,4%€ 52.887onder de middelste helft van de sector▼ 14,3%€ 28.325onder de middelste helft van de sector▼ 46,4%€ 67.477onder de middelste helft van de sector▲ 138%€ 17.318onder de middelste helft van de sector▼ 74,3%
Schulden€ 26.471-€ 47.639▲ 80,0%€ 38.359▼ 19,5%€ 35.302▼ 8,0%€ 56.602▲ 60,3%€ 24.438▼ 56,8%
Werkkapitaal€ 14.167binnen de middelste helft van de sector-€ 4.625binnen de middelste helft van de sector▼ 67,4%€ 7.083binnen de middelste helft van de sector▲ 53,2%-€ 12.036onder de middelste helft van de sector-€ 3.009onder de middelste helft van de sector▲ 75,0%-€ 17.859onder de middelste helft van de sector▼ 494%
Solvabiliteit45,0%binnen de middelste helft van de sector-22,8%onder de middelste helft van de sector▼ 22,1pp27,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 4,6pp-24,6%onder de middelste helft van de sector▼ 52,1pp16,1%onder de middelste helft van de sector▲ 40,8pp-41,1%onder de middelste helft van de sector▼ 57,2pp
Liquiditeit1,68binnen de middelste helft van de sector-1,23binnen de middelste helft van de sector▼ 0,441,39binnen de middelste helft van de sector▲ 0,160,44onder de middelste helft van de sector▼ 0,950,94onder de middelste helft van de sector▲ 0,500,24onder de middelste helft van de sector▼ 0,70
Rendabiliteit (ROA)32,5%boven de middelste helft van de sector--12,2%onder de middelste helft van de sector▼ 44,7pp0,8%onder de middelste helft van de sector▲ 13,0pp-75,9%onder de middelste helft van de sector▼ 76,7pp70,9%boven de middelste helft van de sector▲ 146,8pp-103,9%onder de middelste helft van de sector▼ 174,8pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 15.362, na een winst van € 60.423 in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 17.318
Vaste activa € 11.635 ▼ 37,9%
Vlottende activa € 5.682 ▼ 88,3%
Passiva
Eigen vermogen-€ 7.120
Schulden€ 24.438
Het eigen vermogen is negatief. De schulden (€ 24.438) zijn groter dan het balanstotaal (€ 17.318).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
-€ 4.983▼
2024 · € 70.348
Cashflow
-€ 7.617▼
2024 · € 57.779
Rentedekking
-2,33▼
2024 · 78,97
Schulden ≤ 1 jaar
€ 23.541▼
2024 · € 51.761
Schulden > 1 jaar
€ 0▼
2024 · € 3.985
Belastingen
€ 507▼
2024 · € 11.679
De schuldgraad ontbreekt omdat het eigen vermogen negatief is. Schulden gedeeld door een negatief eigen vermogen zeggen niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Zekerheden en waarborgen

op eigen activa en voor derden
Post30-09-202230-09-202330-09-202430-09-2025
Boekwaarde van de verpande andere activa€ 25.132€ 17.526€ 9.920€ 2.313

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post30-09-202230-09-202330-09-202430-09-2025
Materiële vaste activa--€ 9.680€ 1.897
Immateriële vaste activa---€ 1.700
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 9.670€ 8.743€ 9.926€ 10.379

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 43 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 67.477€ 17.318▼
Vaste activa21/28€ 18.725€ 11.635▼
Immateriële vaste activa21-€ 1.699
Materiële vaste activa22/27€ 18.725€ 9.936▼
Meubilair en rollend materieel24€ 8.805€ 7.623▼
Leasing en soortgelijke rechten25€ 9.920€ 2.313▼
Vlottende activa29/58€ 48.752€ 5.682▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 21.827€ 5.325▼
Handelsvorderingen40€ 11.619€ 5.325▼
Overige vorderingen41€ 10.208€ 0▼
Liquide middelen54/58€ 25.991€ 358▼
Overlopende rekeningen490/1€ 934€ 0▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 67.477€ 17.318▼
Eigen vermogen10/15€ 10.876-€ 7.120▼
Inbreng10/11€ 6.000€ 6.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 4.876-€ 13.120▼
Schulden17/49€ 56.602€ 24.438▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 3.985€ 0▼
Financiële schulden170/4€ 3.985€ 0▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 51.761€ 23.541▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 7.846€ 3.985▼
Handelsschulden44€ 3.952€ 12.437▲
Leveranciers440/4€ 3.952€ 12.437▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 9.962€ 4.029▼
Belastingen450/3€ 9.962€ 4.029▼
Overige schulden47/48€ 30.000€ 3.090▼
Overlopende rekeningen492/3€ 855€ 897▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 9.926€ 10.379▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 746€ 1.329▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 71.094-€ 3.654▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 60.423-€ 15.362▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0€ 10▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 10▲
Financiële kosten65/66B€ 891€ 2.137▲
Recurrente financiële kosten65€ 891€ 2.137▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 59.532-€ 17.489▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 11.679€ 507▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 47.853-€ 17.996▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 47.853-€ 17.996▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 34.876-€ 13.120▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 12.977€ 4.876▲
Uit te keren winst694/7€ 30.000€ 0▼
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 30.000€ 0▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 14 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 24-03-2026.

Post202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 4.666€ 7.049€ 9.670€ 8.743€ 9.926€ 10.379▲ 4,6%
Andere bedrijfskosten640/8--€ 790€ 681€ 746€ 1.329▲ 78,1%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 27.680€ 2.827€ 13.190-€ 10.965€ 71.094-€ 3.654-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 21.203-€ 6.317€ 2.730-€ 20.388€ 60.423-€ 15.362-
Financiële opbrengsten75/76B--€ 2€ 0€ 0€ 10-
Recurrente financiële opbrengsten75--€ 2€ 0€ 0€ 10-
Financiële kosten65/66B--€ 892€ 774€ 891€ 2.137▲ 140%
Recurrente financiële kosten65€ 509€ 901€ 892€ 774€ 891€ 2.137▲ 140%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 20.693-€ 7.218€ 1.841-€ 21.162€ 59.532-€ 17.489-
Belastingen op het resultaat67/77€ 5.069€ 313€ 1.406€ 343€ 11.679€ 507▼ 95,7%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 15.624-€ 7.531€ 435-€ 21.505€ 47.853-€ 17.996-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 15.624-€ 7.531€ 435-€ 21.505€ 47.853-€ 17.996-
Post202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 48.095€ 61.732€ 52.887€ 28.325€ 67.477€ 17.318▼ 74,3%
Vaste activa21/28€ 13.070€ 37.383€ 27.713€ 18.970€ 18.725€ 11.635▼ 37,9%
Immateriële vaste activa21-----€ 1.699-
Materiële vaste activa22/27€ 13.070€ 37.383€ 27.713€ 18.970€ 18.725€ 9.936▼ 46,9%
Meubilair en rollend materieel24--€ 2.580€ 1.444€ 8.805€ 7.623▼ 13,4%
Leasing en soortgelijke rechten25--€ 25.132€ 17.526€ 9.920€ 2.313▼ 76,7%
Vlottende activa29/58€ 35.025€ 24.348€ 25.174€ 9.355€ 48.752€ 5.682▼ 88,3%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 7.800€ 10.842€ 12.648€ 8.004€ 21.827€ 5.325▼ 75,6%
Handelsvorderingen40--€ 12.648€ 8.004€ 11.619€ 5.325▼ 54,2%
Overige vorderingen41----€ 10.208€ 0▼ 100%
Liquide middelen54/58€ 26.583€ 12.336€ 12.237€ 1.026€ 25.991€ 358▼ 98,6%
Overlopende rekeningen490/1--€ 289€ 324€ 934€ 0▼ 100%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 48.095€ 61.732€ 52.887€ 28.325€ 67.477€ 17.318▼ 74,3%
Eigen vermogen10/15€ 21.624€ 14.093€ 14.527-€ 6.977€ 10.876-€ 7.120-
Inbreng10/11--€ 6.000€ 6.000€ 6.000€ 6.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 15.624€ 8.093€ 8.527-€ 12.977€ 4.876-€ 13.120-
Schulden17/49€ 26.471€ 47.639€ 38.359€ 35.302€ 56.602€ 24.438▼ 56,8%
Schulden op meer dan één jaar17€ 4.813€ 27.038€ 19.515€ 11.831€ 3.985€ 0▼ 100%
Financiële schulden170/4--€ 19.515€ 11.831€ 3.985€ 0▼ 100%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 20.858€ 19.724€ 18.091€ 21.390€ 51.761€ 23.541▼ 54,5%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42--€ 7.524€ 7.683€ 7.846€ 3.985▼ 49,2%
Handelsschulden44€ 1.242€ 1.610€ 232€ 4.037€ 3.952€ 12.437▲ 215%
Leveranciers440/4--€ 232€ 4.037€ 3.952€ 12.437▲ 215%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45--€ 8.371€ 8.743€ 9.962€ 4.029▼ 59,6%
Belastingen450/3--€ 8.371€ 8.743€ 9.962€ 4.029▼ 59,6%
Overige schulden47/48--€ 1.964€ 927€ 30.000€ 3.090▼ 89,7%
Overlopende rekeningen492/3--€ 753€ 2.081€ 855€ 897▲ 4,8%
Post202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 15.624-€ 7.531€ 435-€ 21.505€ 47.853-€ 17.996-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 4.666€ 7.049€ 9.670€ 8.743€ 9.926€ 10.379▲ 4,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 20.290-€ 483€ 10.105-€ 12.762€ 57.779-€ 7.617-
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 31.362€ 0€ 0-€ 9.680-€ 3.289▲ 66,0%
Verandering liquide middelen--€ 14.247-€ 99-€ 11.211€ 24.965-€ 25.634-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 6.008 ondernemingen hetzelfde profiel als Silver Bear nu. Twee jaar later bestond 83,0% nog en was 7,9% failliet.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • verlies van 10% van de balans of meer
83,0% bestond nog
8,4% stopte op een andere manier
7,9% ging failliet

Nog 0,8% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van Silver Bear zelf is lager: 0,7% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over Silver Bear dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 6.008 ondernemingen, geen voorspelling voor Silver Bear. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-09-2025 microschema 24-03-2026 2026-00060469 PDF
30-09-2024 microschema 31-03-2025 2025-00058386 PDF
30-09-2023 microschema 19-03-2024 2024-00045178 PDF
30-09-2022 microschema 23-03-2023 2023-00043822 PDF
30-09-2021 microschema 31-03-2022 2022-09300375 PDF
30-09-2020 microschema 13-04-2021 2021-10400539 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, laatste wijziging in 2025
Schiemsky Maximilien
Bestuurder · sinds 19-09-2019 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 24-03-2026
Actief
de Gheldere-Joos Gaétane
Bestuurder · sinds 01-01-2025 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 24-03-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
Schiemsky Maximilien
  • Bestuurder, van 19-09-2019 tot heden
de Gheldere-Joos Gaétane
  • Bestuurder, van 01-01-2025 tot heden
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

Silver Bear deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van Silver Bear. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 30-04-2027
2026
24-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 37 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 30 dagen voor het einde van de termijn
22-01
Staatsblad-akte Benoeming: de Gheldere-Joos Gaétane (bestuurder)
2 punten ▸
  • Algemene vergadering, 03-01-2025
  • Benoeming bestuurder, de Gheldere-Joos Gaétane

Open de akte in het Staatsblad

2024
30-09
Financieel Terug winstgevendnetto € 47.853
Het nettoresultaat is € 47.853, na een verliesjaar.
19-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 42 dagen voor het einde van de termijn
2023
30-09
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 21.505
Het nettoresultaat zakt naar -€ 21.505, het laagste van 2020 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
23-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 38 dagen voor het einde van de termijn
2022
30-09
Financieel Terug winstgevendnetto € 435
Het nettoresultaat is € 435, na een verliesjaar.
31-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 30 dagen voor het einde van de termijn
16-03
Staatsblad-akte Zetelverplaatsing binnen Beersel
Nieuwe zetel: Alsembloemlaan 4, 1652 Beersel · Vorige zetel: J.B.Woutersstraat 120, 1652 Beersel2 punten ▸
  • Algemene vergadering, 14-02-2022
  • Zetelverplaatsing, Alsembloemlaan 4, 1652 Beersel

Open de akte in het Staatsblad

2021
13-04
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 17 dagen voor het einde van de termijn
2019
23-09
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

Silver Bear werd op 19 september 2019 opgericht als BV.1 De zetel verhuisde in 2022 naar Beersel.2 Het balanstotaal ging van € 48.095 in 2020 naar € 17.318 in 2025.3

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 16-03-2022
  3. 3Nationale Bank, jaarrekeningen 2020 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam Silver Bear in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0734.673.248
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 19-09-2019
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel Alsembloemlaan 4, 1652 Beersel, België
Vestiging Q-SWYTCH, Terhulpsesteenweg 185, 1170 Watermaal-Bosvoorde sinds 19-09-2019 · vestigingsnummer 2.293.879.853

Activiteiten

NACEBEL 2025
70200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
70220 Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering hoofdactiviteit

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0734.673.248
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0734673248
Ander Peppol-ID 9925:BE0734673248
Ingeschreven 15-09-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 30-09

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op de adressen

Grondoppervlakte
8.132 m²
Gebouwvoetafdruk
1.169 m²
Volume, LiDAR
29.979 m³
Hoogste gebouw: 35,8 m.
Vlaanderen 1 (50%) Brussel 1 (50%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
21652E0042/00H002
BeschermdMonument · Landschap of siteCBRBron ↗
Brussel 7.608 m² 1 · 1.019 m² 35,8 m · 10
23001B0279/00F004 Vlaanderen 523 m² 1 · 150 m² 7,9 m · 2

Er ligt beschermd erfgoed op 1 van deze percelen. Reken op extra regels bij een verbouwing of een verkoop.