Ga naar inhoud

SEY-TECH

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefKoolmijnlaan 32, 3600 Genk, BelgiëKBO/BCE: BE 0797.301.396
Samenvatting

SEY-TECH is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had SEY-TECH een eigen vermogen van € 135.556 en een nettoresultaat van € 76.851. De solvabiliteit is hoger dan bij 36% van de 34.954 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 17-01-2023 Normale toestand
Activiteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit NACE 43222en 2 andere
Vestigingseenheid
2.341.026.209 3600 Genk, sinds 17-01-2023
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 07-10-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
Commissaris
Finvision Bedrijfsrevisoren

Financiële situatie

70 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 114.894
▲ 117%
Omzet
≈ € 360.000
geschat
Winst
€ 76.851
▲ 132%
Eigen vermogen
€ 135.556
▲ 79,4%
Balanstotaal
€ 392.522
▲ 323%
Personeel
≈ 0,1 VTE
geschat
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2023Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 28-06-2026)Liquiditeit 2,65, liquide middelen € 36.000Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
70 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 66% van de microbedrijven in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 60-40
eigen vermogen 34,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 60-35
kortlopende schulden 11,6% · geldmiddelen 9,2%
Rentabiliteit 93-7
rendement op activa 19,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.674 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 3,2% 01-2025: 3,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 3,3%● gelijk tegenover 01-2025hoogste waarde 03-2025: 3,3%● gelijk tegenover 02-2025hoogste waarde 04-2025: 3,3%● gelijk tegenover 03-2025hoogste waarde 05-2025: 3,3%● gelijk tegenover 04-2025hoogste waarde 06-2025: 3,3%● gelijk tegenover 05-2025hoogste waarde 07-2025: 0,2%▼ -3,1 procentpunten tegenover 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,4%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,7%▲ +0,3 procentpunt tegenover 09-2026 11-2026: 0,7%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,65 (4,88 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 11,6% en de geldmiddelen 9,2% van het balanstotaal. Wel is 65,5% van het actief met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 36% van hen, de liquiditeit beter dan bij 58%, de rentabiliteit beter dan bij 79% en de groei beter dan bij 89%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 28-06-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 2,65, liquide middelen € 36.000
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 28-06-2026, 33 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
33 dagen voor het einde van de termijn
2024
31 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 32 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 28-06-2026 bij de NBB alle 2 neerleggingen

Omzet
≈ € 360.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 290.000 en € 430.000
Totaal activa
€ 392.522▲ 323%
2024 · € 92.885
Nettoresultaat
€ 76.851▲ 132%
2024 · € 33.112
Werkkapitaal
€ 74.905▲ 11,6%
2024 · € 67.117
Meerjarenoverzicht
2024 tot 2025, 2 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 105.189
▲ 122% 2025
20242025
Nettoresultaat
€ 76.851
▲ 132% 2025
hoogste kwart van de sector
20242025
Eigen vermogen
€ 135.556
▲ 79,4% 2025
middelste helft van de sector
20242025
Totaal activa
€ 392.522
▲ 323% 2025
hoogste kwart van de sector
20242025
Schulden
€ 256.966
▲ 15× 2025
20242025
Werkkapitaal
€ 74.905
▲ 11,6% 2025
middelste helft van de sector
20242025
Solvabiliteit
34,5%
▼ 46,8pp 2025
middelste helft van de sector
20242025
Liquiditeit
2,65
▼ 2,23 2025
middelste helft van de sector
20242025
Rendabiliteit (ROA)
19,6%
▼ 16,1pp 2025
hoogste kwart van de sector
20242025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20242025
Bedrijfsresultaat€ 47.319-€ 105.189▲ 122%
Nettoresultaat€ 33.112boven de middelste helft van de sector-€ 76.851boven de middelste helft van de sector▲ 132%
Eigen vermogen€ 75.570binnen de middelste helft van de sector-€ 135.556binnen de middelste helft van de sector▲ 79,4%
Totaal activa€ 92.885binnen de middelste helft van de sector-€ 392.522boven de middelste helft van de sector▲ 323%
Schulden€ 17.315-€ 256.966▲ 15×
Werkkapitaal€ 67.117binnen de middelste helft van de sector-€ 74.905binnen de middelste helft van de sector▲ 11,6%
Solvabiliteit81,4%boven de middelste helft van de sector-34,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 46,8pp
Liquiditeit4,88boven de middelste helft van de sector-2,65binnen de middelste helft van de sector▼ 2,23
Rendabiliteit (ROA)35,6%boven de middelste helft van de sector-19,6%boven de middelste helft van de sector▼ 16,1pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gespecialiseerde bouw (NACE 43). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 122% hoger dan in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 392.522
Vaste activa € 272.128 ▲ 32×
Vlottende activa € 120.394 ▲ 42,6%
Passiva € 392.522
Eigen vermogen € 135.556 ▲ 79,4%
Schulden € 256.966 ▲ 15×
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 18,6% naar 65,5%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 109.674▲
2024 · € 49.832
Cashflow
€ 81.336▲
2024 · € 35.625
Schuldgraad
1,90▲
2024 · 0,23
ROE
56,7%▲
2024 · 43,8%
Rentedekking
26,86▼
2024 · 27,74
Schulden ≤ 1 jaar
€ 45.489▲
2024 · € 17.315
Schulden > 1 jaar
€ 211.302
Belastingen
€ 24.263▲
2024 · € 12.571
Personeelskosten
€ 3.971
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20242025
Materiële vaste activa€ 2.000€ 268.159
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 2.514€ 4.484

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2024 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 50 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 92.885€ 392.522▲
Vaste activa21/28€ 8.453€ 272.128▲
Materiële vaste activa22/27€ 8.453€ 272.128▲
Terreinen en gebouwen22-€ 263.922
Installaties, machines en uitrusting23€ 3.281€ 3.783▲
Meubilair en rollend materieel24€ 1.714€ 1.765▲
Overige materiële vaste activa26€ 3.458€ 2.658▼
Vlottende activa29/58€ 84.432€ 120.394▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 44.398€ 84.394▲
Handelsvorderingen40€ 40.587€ 26.763▼
Overige vorderingen41€ 3.811€ 57.631▲
Liquide middelen54/58€ 40.034€ 36.000▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 92.885€ 392.522▲
Eigen vermogen10/15€ 75.570€ 135.556▲
Inbreng10/11€ 500€ 500=
Reserves13€ 75.070€ 134.859▲
Beschikbare reserves133€ 75.070€ 134.859▲
Overgedragen winst (verlies)14-€ 197
Schulden17/49€ 17.315€ 256.966▲
Schulden op meer dan één jaar17-€ 211.302
Financiële schulden170/4-€ 211.302
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 17.315€ 45.489▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 437€ 13.698▲
Handelsschulden44€ 4.192€ 5.208▲
Leveranciers440/4€ 4.192€ 5.208▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 12.686€ 26.238▲
Belastingen450/3€ 12.686€ 24.263▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9-€ 1.975
Overige schulden47/48-€ 344
Overlopende rekeningen492/3-€ 175
Resultaat Code20242025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62-€ 3.971
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.514€ 4.484▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 534€ 1.250▲
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 2.620-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 52.986€ 114.894▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 47.319€ 105.189▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 160€ 9▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 160€ 9▼
Financiële kosten65/66B€ 1.796€ 4.084▲
Recurrente financiële kosten65€ 1.796€ 4.084▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 45.683€ 101.115▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 12.571€ 24.263▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 33.112€ 76.851▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 33.112€ 76.851▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 33.112€ 77.048▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 197
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 33.112€ 73.101▲
Aan de overige reserves6921€ 33.112€ 73.101▲
Uit te keren winst694/7-€ 3.750
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 3.750

De toelichting bij deze jaarrekening telt 6 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 28-06-2026.

Post20242025Verschil
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62-€ 3.971-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.514€ 4.484▲ 78,4%
Andere bedrijfskosten640/8€ 534€ 1.250▲ 134%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 2.620--
Bruto bedrijfsmarge9900€ 52.986€ 114.894▲ 117%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 47.319€ 105.189▲ 122%
Financiële opbrengsten75/76B€ 160€ 9▼ 94,3%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 160€ 9▼ 94,3%
Financiële kosten65/66B€ 1.796€ 4.084▲ 127%
Recurrente financiële kosten65€ 1.796€ 4.084▲ 127%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 45.683€ 101.115▲ 121%
Belastingen op het resultaat67/77€ 12.571€ 24.263▲ 93,0%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 33.112€ 76.851▲ 132%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 33.112€ 76.851▲ 132%
Post20242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 92.885€ 392.522▲ 323%
Vaste activa21/28€ 8.453€ 272.128▲ 32×
Materiële vaste activa22/27€ 8.453€ 272.128▲ 32×
Terreinen en gebouwen22-€ 263.922-
Installaties, machines en uitrusting23€ 3.281€ 3.783▲ 15,3%
Meubilair en rollend materieel24€ 1.714€ 1.765▲ 2,9%
Overige materiële vaste activa26€ 3.458€ 2.658▼ 23,1%
Vlottende activa29/58€ 84.432€ 120.394▲ 42,6%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 44.398€ 84.394▲ 90,1%
Handelsvorderingen40€ 40.587€ 26.763▼ 34,1%
Overige vorderingen41€ 3.811€ 57.631▲ 15×
Liquide middelen54/58€ 40.034€ 36.000▼ 10,1%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 92.885€ 392.522▲ 323%
Eigen vermogen10/15€ 75.570€ 135.556▲ 79,4%
Inbreng10/11€ 500€ 500=
Reserves13€ 75.070€ 134.859▲ 79,6%
Beschikbare reserves133€ 75.070€ 134.859▲ 79,6%
Overgedragen winst (verlies)14-€ 197-
Schulden17/49€ 17.315€ 256.966▲ 15×
Schulden op meer dan één jaar17-€ 211.302-
Financiële schulden170/4-€ 211.302-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 17.315€ 45.489▲ 163%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 437€ 13.698▲ 31×
Handelsschulden44€ 4.192€ 5.208▲ 24,2%
Leveranciers440/4€ 4.192€ 5.208▲ 24,2%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 12.686€ 26.238▲ 107%
Belastingen450/3€ 12.686€ 24.263▲ 91,3%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9-€ 1.975-
Overige schulden47/48-€ 344-
Overlopende rekeningen492/3-€ 175-
Post20242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 33.112€ 76.851▲ 132%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 2.514€ 4.484▲ 78,4%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 35.625€ 81.336▲ 128%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 268.159-
Verandering liquide middelen--€ 4.034-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als SEY-TECH nu. Twee jaar later bestond 95,8% nog en was 1,8% failliet.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
95,8% bestond nog
2,3% stopte op een andere manier
1,8% ging failliet

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van SEY-TECH zelf: 0,7% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor SEY-TECH. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (2)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 28-06-2026 2026-00208381 PDF
31-12-2024 microschema 30-06-2025 2025-00198115 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, geen wijziging sinds 2025

Bestuursorgaan 1

MERDIVAN Seyfettin
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 15-04-2025 · eerder zaakvoerder, tot 15-04-2025 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 28-06-2026
Actief

Commissaris 1

Finvision Bedrijfsrevisoren
Bedrijfsrevisor · benoemd bij akte van 15-04-2025 · vaste vertegenwoordiger: Geert Duchateau
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
“De algemene vergadering kan het mandaat van een al dan niet in de statuten benoemde bestuurder steeds beëindigen wegens wettige reden…”
akte van 15-04-2025

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 15-04-2025 Kapitaal vermeld in de akte · 50 aandelen

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • Commissaris
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
MERDIVAN Seyfettin
  • Niet-statutair zaakvoerder, benoemd bij akte van 20-01-2023, tot 15-04-2025
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 15-04-2025, nog in functie
Finvision Bedrijfsrevisoren
  • Bedrijfsrevisor, benoemd bij akte van 15-04-2025, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
Één of meer bestuurders, al dan niet aandeelhouder, algemene vergadering kan mandaat steeds beëindigen wegens wettige reden zonder…
akte van 15-04-2025
Regeling ontbindingDe statuten bepalen wanneer en door wie de vennootschap ontbonden kan worden.
Overlijden,vereffening,faillissement,kennelijk onvermogen,wettelijke onbekwaamheid of verhindering van zaakvoerder, algemene vergadering…
akte van 20-01-2023

Netwerk & groep

SEY-TECH deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van SEY-TECH. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
28-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 33 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 135.556 ▲79,4%
Met winst in elk boekjaar sinds 2024 groeit het eigen vermogen tot € 135.556.
30-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 31 dagen voor het einde van de termijn
15-04
Staatsblad-akte Functiewijziging: MERDIVAN Seyfettin, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
Benoeming: FINVISION BEDRIJFSREVISOREN (bedrijfsrevisor) · Kwijting bestuurder · Statutaire zetel14 punten ▸
  • Ontslag bestuurder, MERDIVAN Seyfettin (zaakvoerder)
  • Benoeming bestuurder, MERDIVAN Seyfettin (niet-statutair bestuurder)
  • Kwijting bestuurder, MERDIVAN Seyfettin, 2 keer vermeld in de akte
  • Statutaire zetel, blijft gevestigd, 3600 Genk, Koolmijnlaan 32
  • Algemene vergadering, 26-03-2025
  • Overige bepaling, samenvattende staat over actieve en passieve toestand afgesloten per 2024-12-31, kennisname verslagen
  • Benoeming commissaris, FINVISION BEDRIJFSREVISOREN (bedrijfsrevisor)
  • Staat van netto-actief, 31-12-2024
  • Verslag commissaris, verkregen onderbouwende informatie voldoende en geschikt, inlichtingen bij voor financiën en administratie verantwoordelijken, cijferanalyses en beoordelingswer…
  • Doelwijziging
  • Omzetting rechtsvorm, besloten vennootschap
  • Boekhoudkundige uitwerking, 31-12-2024
  • De akte bevat nog 2 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

2023
20-01
Staatsblad-akte Oprichting
Oprichter: Seyfettin Merdivan · Benoeming: Seyfettin Merdivan (niet-statutair zaakvoerder) · Verbintenissen vóór oprichting9 punten ▸
  • Verbintenissen vóór oprichting, takeover, alle verbintenissen aangegaan door één of meerdere oprichters, vennoten en/of zaakvoerders in naam en voor rekening van vennootschap in oprichting, me…
  • Oprichting, 13-01-2023
  • Vennoot, Seyfettin Merdivan (beherend vennoot)
  • Oprichter, Seyfettin Merdivan
  • Kapitaalinbreng, € 400
  • Kapitaalinbreng, € 100
  • Benoeming bestuurder, Seyfettin Merdivan (niet-statutair zaakvoerder)
  • Overige bepaling, statutaire zaakvoerders bij oprichting
  • Overige bepaling, 11° doel boven vermogensvoordeel, voor zover blijkt uit 12°

Open de akte in het Staatsblad

Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

SEY-TECH werd opgericht op 17 januari 2023 door één natuurlijke persoon.12 MERDIVAN Seyfettin is niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 15-04-2025.3 De onderneming legde 2 jaarrekeningen neer, de laatste over het boekjaar 2025.4

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 20-01-2023
  3. 3Belgisch Staatsblad van 15-04-2025
  4. 4Nationale Bank, jaarrekening 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam SEY-TECH in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0797.301.396
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 17-01-2023
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 15-04-2025
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaamse Gewest
akte van 15-04-2025

Zetel en vestigingen

Zetel Koolmijnlaan 32, 3600 Genk, België
Vestiging SEY-TECH, Koolmijnlaan 32, 3600 Genk sinds 17-01-2023 · vestigingsnummer 2.341.026.20943211 Algemene elektrotechnische installatiewerken

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
43222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit hoofdactiviteit
33200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
43211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
RSZ-activiteiten
43211 Algemene elektrotechnische installatiewerken hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
43222 Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie hoofdactiviteit
33200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
43211 Elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Onderneming voor de installatie van elektrische verwarmingsinstallaties; Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie; Installatie van elektrische…
37 activiteiten
  1. Onderneming voor de installatie van elektrische verwarmingsinstallaties
  2. Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie
  3. Installatie van elektrische varwarmingsinstallaties
  4. Reparatie en onderhoud van verwarminginstallaties
  5. Installatie in gebouwen e.a. bouwwerken van: verwarmingssystemen op elektriciteit, gas of stookolieapp., verwarmingsketels, app. En leidingen voor ventilatie en klimaatrege-ling, enz
  6. Elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen
  7. Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen
  8. Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, instalatie, afwerking, enz.)
  9. Leiden van belangrijke herstellingswerkzaamheden aan gebouwen
  10. Ruimen van bouwterreinen
  11. Elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen
  12. Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
  13. Onderneming voor de installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten)
  14. Overige reiniging van gebouwen, industriële reiniging
  15. Bouwmarkten en andere doe-het-zelfzaken in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  16. Installatie van stores en zonneschermen
  17. Onderneming voor het bouwen van funderingen, inclusief heien
  18. Betonboringen
  19. Montages van serres, veranda's, enz., in hout of kunststof
  20. Montages van serres, veranda's, enz., in metaal
  21. Andere reinigingsactiviteiten
  22. Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
  23. Onderneming voor de installatie van elektrische bedrading en toebehoren
  24. Loodgieterswerk
  25. Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie
  26. Schrijnwerk
  27. Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten
  28. Overige zakelijke dienstverlenning, n.e.g
  29. Het verrichten, in het algemeen, van alle roerende, onroerende, commerciële, industriële, financiële, handelingen die in rechtstreeks of onrechtstreeks verband staan met de rest van het maatschappelijk voorwerp, of die van aard zijn, of zouden zijn of zouden kunnen zijn om de verwezelijking van het voorwerp geheel of gedeeltelijk te vergemakkelijken en bevorderen
  30. Het verrichten van alle vormen van handelsbemiddeling, het optreden als agent en als zelfstandig vertegenwoordiger in diverse sectoren en voor diverse producten en diensten. De aan- en verkoop evenals de in- en uitvoer van om het even welke goederen evenals het optreden als tussenpersoon bij voormelde verrichtingen
  31. Het verlenen van diensten en adviezen aan derden. Het optreden als consultant en diensten verlenen inzake commercieel, strategisch, financieel en administratief management, inzake integrale kwaliteitszorg en divers zorg-, kwaliteits- en veiligheidssystemen, inzake productmanagement, design en vormgeving, inzake PR, publiciteit en marketing, inzake de administratieve organisatie en de implementatie van bedrijfsprocessen
  32. Het ontwikkelen, kopen, verkopen, beheren, in waarde stellen, in licentie nemen of geven van licenties, brevetten, octrooien, knowhow en andere intellectuele rechten
  33. Het organiseren en/of geven van seminaries, opleidingen en presentaties. Het schrijven, verzorgen, begeleiden en uitgeven van literaire werken en bijdragen, handboeken van diverse bijdragen in diverse vormen
  34. Het waarnemen van opdrachten als bestuurder of vereffenaar in andere vennootschappen. Het optreden als managementvennootschap, het beheren van vennootschappen, het optreden als holding, het verrichten van alle managementactiviteiten van holdings: het deelnemen, onder gelijk welke vorm, aan de oprichting, uitbreiding, omzetting, fusie, opslorping, het bestuur en controle van ondernemingen. Het nemen van belangen, hetzij door deelneming, inbreng of elke andere wijze in alle vennootschappen, ondernemingen. Het nemen van belangen, hetzij door deelneming, inbreng of elke andere wijze in alle vennootschappen, ondernemingen of groeperingen, bestaande of op te richten, zowel in België als in het buitenland, die een aanvullend of soortgelijk voorwerp nastreven, of van die aard zijn de ontwikkelingen van haar onderneming te bevorderen of de afzet van haar producten of diensten kunnen vergemakkelijken
  35. Het aanleggen, het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een onroerend vermogen, alle verrichtingen met betrekking tot onroerende goederen en onroerende zakelijke rechten (vruchtgebruik, recht van opstal, erfpacht,...), zoals de huurfinanciering van onroerend goederen aan derden, het aankopen, verkopen, ruilen, bouwen, verbouwen, onderhouden, verhuren, huren, verkavelen, prospecteren en uitbaten van onroerende goederen, het ontwerpen en opvolgen van projecten, en het maken van studies met betrekking tot immobiliën, de aan- en verkoop, huur en verhuur van roerende goederen betreffende de inrichting en uitrusting van onroerende goederen, alsmede alle handelingen die rechtstreeks of onrechtstreeks met dit voorwerp in verband staan en die van aard zijn de opbrengst van de onroerende goederen te bevorderen, alsmede zich borg te stellen voor het goede verloop van verbintenissen, door derde personen aangegaan, die het genot zouden hebben van voormelde roerende en onroerende goederen
  36. Het aanleggen, het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een roerend vermogen, alle verrichtingen met betrekking tot roerende goederen en rechten, van welke aard ook, zoals het verwerven door inschrijving of aankoop, het beheren van aandelen, aandelenopties, obligaties, kasbons, afgeleide producten of andere roerende waarden, van welke vorm ook, uitgegeven door Belgische of buitenlandse emittenten
  37. Het toestaan van leningen en kredietopeningen aan rechtspersonen en ondernemingen of particulieren, in eender welke vorm, het zich borg stellen of aval verlenen, in de meest ruime zin, alle handelsoperaties en financiële operaties verrichten, behalve deze die wettelijk voorbehouden zijn aan depositobanken, houders van deposito's op korte termijn, spaarkassen, hypotheekmaatschappijen en kapitalisatieondernemingen. Het aangaan van leningen of schulden bij derden (met inbegrip van haar vennoten en haar zaakvoerders) en het maken van alle kosten en doen van alle investeringen die zij nodig of wenselijk acht. Het zich borg stellen en/of verlenen van zakelijke en/of persoonlijke zekerheden tot waarborg van eigen verbintenissen of tot waarborg van verbintenissen van derden, onder meer door haar goederen in hypotheek of in pand te geven, inclusief de eigen handelszaak
akte van 15-04-2025

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0797.301.396
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0797301396
Ander Peppol-ID 9925:BE0797301396
Ingeschreven 07-10-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 3 november 2026 · Peppol Directory

Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0797.301.396

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Eerste vrijdag van mei om 18:00
akte van 15-04-2025

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
714 m²
Gebouwvoetafdruk
112 m²
Volume, LiDAR
543 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
71302A0032/00F025 Vlaanderen 714 m² 1 · 112 m² 7,8 m · 2