Ga naar inhoud

SEXTANT CONSULTING

Actief
BVopgericht 201214 jaar actiefChaussée de Ghislenghien(Silly) 96, 7830 Silly, BelgiëKBO/BCE: BE 0844.784.678
Samenvatting

SEXTANT CONSULTING is actief sinds 2012 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 15.510 en een nettoresultaat van -€ 7.747. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 19% per jaar en wordt bij ongewijzigd beleid indicatief negatief rond boekjaar 2028. De solvabiliteit is beter dan 62% van 13.394 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
NACE 46190
1 vestiging
Schaal
€ 27.510balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 15.510
Verlies
-€ 7.747
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
91 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 66 dagen vroeg0 van 4 akten gelezen
Waarom 91verhoogt risicoVerlies € 7.747 (boekjaar 2025)verlaagt risicoLiquiditeit 1,83, liquide middelen € 17.631Opgericht in 2012Omvang: balanstotaal € 27.510Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
91 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 41% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 81-19
eigen vermogen 56,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 79-13
kortlopende schulden 43,6% · geldmiddelen 64,1%
Rentabiliteit 0-83
rendement op activa -28,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.873 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: < 0,1%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,83 tegenover 3,34 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 43,6% en geldmiddelen: 64,1% van het balanstotaal), en 43,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 63% op solvabiliteit, 82% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 14% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,83, liquide middelen € 17.631
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 7.747 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2012
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 27.510
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 26-05-2026, 66 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
66 dagen vroeg
2024
21 dagen vroeg
2023
50 dagen vroeg
2022
27 dagen vroeg
2021
19 dagen te laat
2020
80 dagen te laat
2019
27 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 5 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 4 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 39 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Terug winstgevendnetto € 3.428

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 20% op nettoresultaatsectormediaan € 5.703 · 13.400 bedrijven -€ 7.747 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 27.510 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 27.510
Verlies
-€ 7.747
Solvabiliteit
56,4%
Balanstotaal▼ 8,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
16
Sinds
2013
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 11-06-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 04-07-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 19-08-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNACE 46190
Opgericht
21-03-2012
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.