Ga naar inhoud

Sequ

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefKoekhoven 40, 2330 Merksplas, BelgiëKBO/BCE: BE 0775.496.291
Samenvatting

Sequ is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 101.528 en een nettoresultaat van € 23.141. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 43% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 95% van 38.786 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 104.556balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 101.528
Winst
€ 23.141
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 29 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 96verhoogt risicoOpgericht in 2021verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 02-07-2026)Eigen vermogen € 101.528 (97,1% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 69% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 97,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 59+9
kortlopende schulden 2,9% · geldmiddelen 7,2%
Rentabiliteit 96-4
rendement op activa 22,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.334 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 34,53 tegenover 10,14 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 2,9% en geldmiddelen: 7,2% van het balanstotaal), en 2,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 86% op solvabiliteit, 50% op liquiditeit, 66% op rentabiliteit en 72% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 02-07-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 101.528 (97,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 02-07-2026, 29 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
29 dagen vroeg
2024
49 dagen vroeg
2023
29 dagen vroeg
2022
28 dagen vroeg
2021
34 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 34 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 2 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Overige bepaling · Algemene vergaderingBenoeming bestuurder · Vaste vertegenwoordiger
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  3. Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 34,53

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 101.528▲ 29,5%
2024 · € 78.387
Totaal activa
€ 104.556▲ 20,3%
2024 · € 86.932
Nettoresultaat
€ 23.141▼ 6,0%
2024 · € 24.613
Werkkapitaal
€ 101.528▲ 30,0%
2024 · € 78.070
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt in 2025; 2025 ligt 1% onder 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 30.840 2025 Nettoresultaat€ 23.141 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 6.263-€ 31.200▲ 398%€ 26.301▼ 15,7%€ 31.023▲ 18,0%€ 30.840▼ 0,6%
Nettoresultaat€ 5.010binnen de middelste helft van de sector-€ 24.771binnen de middelste helft van de sector▲ 394%€ 20.992binnen de middelste helft van de sector▼ 15,3%€ 24.613binnen de middelste helft van de sector▲ 17,2%€ 23.141binnen de middelste helft van de sector▼ 6,0%
Eigen vermogen€ 8.010onder de middelste helft van de sector-€ 32.782binnen de middelste helft van de sector▲ 309%€ 53.774binnen de middelste helft van de sector▲ 64,0%€ 78.387binnen de middelste helft van de sector▲ 45,8%€ 101.528binnen de middelste helft van de sector▲ 29,5%
Totaal activa€ 15.973onder de middelste helft van de sector-€ 43.880onder de middelste helft van de sector▲ 175%€ 62.699onder de middelste helft van de sector▲ 42,9%€ 86.932binnen de middelste helft van de sector▲ 38,7%€ 104.556binnen de middelste helft van de sector▲ 20,3%
Schulden€ 7.963-€ 11.098▲ 39,4%€ 8.925▼ 19,6%€ 8.546▼ 4,2%€ 3.028▼ 64,6%
Werkkapitaal€ 8.010binnen de middelste helft van de sector-€ 31.728binnen de middelste helft van de sector▲ 296%€ 52.999binnen de middelste helft van de sector▲ 67,0%€ 78.070binnen de middelste helft van de sector▲ 47,3%€ 101.528binnen de middelste helft van de sector▲ 30,0%
Solvabiliteit50,1%binnen de middelste helft van de sector-74,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 24,6pp85,8%boven de middelste helft van de sector▲ 11,1pp90,2%boven de middelste helft van de sector▲ 4,4pp97,1%boven de middelste helft van de sector▲ 6,9pp
Liquiditeit2,01binnen de middelste helft van de sector-3,91binnen de middelste helft van de sector▲ 1,906,94boven de middelste helft van de sector▲ 3,0310,14boven de middelste helft van de sector▲ 3,2034,53boven de middelste helft van de sector▲ 24,40
Rendabiliteit (ROA)31,4%boven de middelste helft van de sector-56,5%boven de middelste helft van de sector▲ 25,1pp33,5%boven de middelste helft van de sector▼ 23,0pp28,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 5,2pp22,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 6,2pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Passiva € 104.556
Eigen vermogen € 101.528 ▲ 29,5%
Schulden € 3.028 ▼ 64,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 9,8% naar 2,9%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 31.157▼
2024 · € 31.482
Cashflow
€ 23.458▼
2024 · € 25.071
Schuldgraad
0,03▼
2024 · 0,11
ROE
22,8%▼
2024 · 31,4%
Rentedekking
meer dan 100
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 3.028▼
2024 · € 8.546
Belastingen
€ 7.917▲
2024 · € 6.319
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 26.975 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,6% binnen 24 maanden failliet en bestaat 94,9% nog.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
1,6% ging failliet
3,4% stopte op een andere manier
94,9% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: 0,1% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 26.975 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 36 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 86.932€ 104.556▲
Vaste activa21/28€ 317€ 0▼
Materiële vaste activa22/27€ 317€ 0▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 317€ 0▼
Vlottende activa29/58€ 86.616€ 104.556▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 86.173€ 95.974▲
Handelsvorderingen40€ 60.694€ 58.166▼
Overige vorderingen41€ 25.480€ 37.808▲
Liquide middelen54/58€ 331€ 7.566▲
Overlopende rekeningen490/1€ 112€ 1.015▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 86.932€ 104.556▲
Eigen vermogen10/15€ 78.387€ 101.528▲
Inbreng10/11€ 3.000€ 3.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 75.387€ 98.528▲
Schulden17/49€ 8.546€ 3.028▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 8.546€ 3.028▼
Handelsschulden44€ 336€ 962▲
Leveranciers440/4€ 336€ 962▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 8.209€ 2.066▼
Belastingen450/3€ 8.209€ 2.066▼
Overige schulden47/48€ 0-
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 459€ 317▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 118€ 1.021▲
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 0-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 31.600€ 32.178▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 31.023€ 30.840▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 112€ 414▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 112€ 414▲
Financiële kosten65/66B€ 203€ 196▼
Recurrente financiële kosten65€ 203€ 196▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 30.932€ 31.058▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 6.319€ 7.917▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 24.613€ 23.141▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 24.613€ 23.141▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 75.387€ 98.528▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 50.774€ 75.387▲

De toelichting bij deze jaarrekening (5 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 142€ 459€ 459€ 317▼ 31,0%
Andere bedrijfskosten640/8€ 141€ 102€ 109€ 118€ 1.021▲ 765%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A--€ 4.941€ 0--
Bruto bedrijfsmarge9900€ 6.404€ 31.444€ 31.809€ 31.600€ 32.178▲ 1,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 6.263€ 31.200€ 26.301€ 31.023€ 30.840▼ 0,6%
Financiële opbrengsten75/76B-€ 77€ 161€ 112€ 414▲ 270%
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 77€ 161€ 112€ 414▲ 270%
Financiële kosten65/66B-€ 212€ 153€ 203€ 196▼ 3,4%
Recurrente financiële kosten65-€ 212€ 153€ 203€ 196▼ 3,4%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 6.263€ 31.066€ 26.309€ 30.932€ 31.058▲ 0,4%
Belastingen op het resultaat67/77€ 1.253€ 6.294€ 5.317€ 6.319€ 7.917▲ 25,3%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 5.010€ 24.771€ 20.992€ 24.613€ 23.141▼ 6,0%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 5.010€ 24.771€ 20.992€ 24.613€ 23.141▼ 6,0%
Post20212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 15.973€ 43.880€ 62.699€ 86.932€ 104.556▲ 20,3%
Vaste activa21/28-€ 1.234€ 775€ 317€ 0▼ 100%
Materiële vaste activa22/27-€ 1.234€ 775€ 317€ 0▼ 100%
Installaties, machines en uitrusting23-€ 1.234€ 775€ 317€ 0▼ 100%
Vlottende activa29/58€ 15.973€ 42.646€ 61.923€ 86.616€ 104.556▲ 20,7%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 11.035€ 41.317€ 56.797€ 86.173€ 95.974▲ 11,4%
Handelsvorderingen40€ 11.035€ 33.106€ 49.658€ 60.694€ 58.166▼ 4,2%
Overige vorderingen41-€ 8.212€ 7.138€ 25.480€ 37.808▲ 48,4%
Liquide middelen54/58€ 4.938€ 1.312€ 4.966€ 331€ 7.566▲ 2.188%
Overlopende rekeningen490/1-€ 17€ 161€ 112€ 1.015▲ 809%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 15.973€ 43.880€ 62.699€ 86.932€ 104.556▲ 20,3%
Eigen vermogen10/15€ 8.010€ 32.782€ 53.774€ 78.387€ 101.528▲ 29,5%
Inbreng10/11€ 3.000€ 3.000€ 3.000€ 3.000€ 3.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 5.010€ 29.782€ 50.774€ 75.387€ 98.528▲ 30,7%
Schulden17/49€ 7.963€ 11.098€ 8.925€ 8.546€ 3.028▼ 64,6%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 7.963€ 10.918€ 8.925€ 8.546€ 3.028▼ 64,6%
Handelsschulden44€ 509€ 544€ 479€ 336€ 962▲ 186%
Leveranciers440/4€ 509€ 544€ 479€ 336€ 962▲ 186%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 3.637€ 10.374€ 8.132€ 8.209€ 2.066▼ 74,8%
Belastingen450/3€ 3.637€ 10.374€ 8.132€ 8.209€ 2.066▼ 74,8%
Overige schulden47/48€ 3.817€ 0€ 314€ 0--
Overlopende rekeningen492/3-€ 180€ 0---
Post20212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 5.010€ 24.771€ 20.992€ 24.613€ 23.141▼ 6,0%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630-€ 142€ 459€ 459€ 317▼ 31,0%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 5.010€ 24.913€ 21.451€ 25.071€ 23.458▼ 6,4%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 0€ 0€ 0-
Verandering liquide middelen--€ 3.626€ 3.654-€ 4.635€ 7.236-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (5)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 02-07-2026 2026-00240295
31-12-2024 microschema 12-06-2025 2025-00133564
31-12-2023 microschema 02-07-2024 2024-00195083
31-12-2022 microschema 03-07-2023 2023-00188613
31-12-2021 microschema 27-06-2022 2022-20092956

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 82.226 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200) zijn de cijfers van 53.855 gekend. 41.599 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 1 Staatsbladakte verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Groep en netwerk

Verbindingen & netwerk

Diepte

De bestuursmandaten staan hieronder; hier verkent u ze als netwerk.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Bestuursmandaten elders

1 bestuursmandaat
Bestuursmandaten van deze ondernemingdeze onderneming zetelt in hun bestuur1
1 vestiging

Geschiedenis

Op 8 oktober 2021 werd Sequ opgericht als BV.1 Het balanstotaal ging van € 15.973 in 2021 naar € 104.556 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2021 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 31-07-2027
2026
06-08
Staatsblad-akte Overige bepaling · Algemene vergadering
Benoeming bestuurder · Vaste vertegenwoordiger
02-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema
2025
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 34,53
Liquiditeit van 10,14 naar 34,53; kortetermijnschuld zakt van € 8.546 naar € 3.028.
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 101.528 ▲29,5%
Winst in elk boekjaar sinds 2021 bouwt het eigen vermogen op tot € 101.528.
12-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema
2024
02-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema
2023
03-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · microschema
2022
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2021 tot 2025netto € 24.771 ▲394%
Bedrijfsresultaat € 31.200, nettoresultaat € 24.771, beide een record.
27-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · microschema
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
0 van 1 akte gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 1 Staatsblad-akte van deze onderneming. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht08-10-2021
Boekjaareinde31-12
Activiteiten, NACEBEL 2025
70200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
82990Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0775496291
Ingeschreven 27-03-2026

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 15 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Merksplas · 1 vestigingseenheid sinds 2021
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
1.216 m²
Gebouwvoetafdruk
625 m²
Volume, LiDAR
2.865 m³
Perceel 13023C0084/00N006, Vlaanderen · hoogste gebouw 7,5 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
5 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is
1 vestigingseenheid
Sequ
Koekhoven 40, 2330 MerksplasActiviteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
sinds 2021vestigingsnr. 2.322.914.527
1 perceel
Vlaanderen 1 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
13023C0084/00N006 Vlaanderen 1.216 m² 1 · 625 m² 7,5 m · 2
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Het perceel heeft een exacte adresmatch.