Ga naar inhoud

SENTH

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefAkrenbos 48, 1547 Bever, BelgiëKBO/BCE: BE 0789.285.733
Samenvatting

SENTH is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had SENTH een eigen vermogen van € 139.506 en een nettoresultaat van € 38.072. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 39% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 84% van de 1.825 ondernemingen in de sector verhuur en lease (NACE 77, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 01-08-2022 Normale toestand
Activiteit
Verhuur en lease van tenten NACE 77392en 2 andere
Vestigingseenheid
2.334.885.911 1547 Bever, sinds 01-08-2022
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 11-09-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 92.678
▼ 5,8%
Omzet
≈ € 280.000
geschat
Winst
€ 38.072
▼ 11,3%
Eigen vermogen
€ 139.506
▲ 37,5%
Balanstotaal
€ 189.213
▼ 9,9%
Personeel
≈ 0 VTE
geschat
Neergelegd op 31-07-2026, op tijd
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2022verlaagt risicoLiquiditeit 2,61, liquide middelen € 85.671Eigen vermogen € 139.506 (73,7% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 03-08-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 86% van de microbedrijven in de sector verhuur en lease (NACE 77)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 99+26
eigen vermogen 73,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 92+9
kortlopende schulden 23,4% · geldmiddelen 45,3%
Rentabiliteit 94=
rendement op activa 20,1%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (3.169 ondernemingen, NACE 77, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,8% 01-2025: 0,8%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,8%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,8%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,8%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,8%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,8%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,8%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 1,4%▲ +0,6 procentpunt tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,3%▼ -1,1 procentpunten tegenover 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 13.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,61 (1,68 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 23,4% en de geldmiddelen 45,3% van het balanstotaal. Van het actief is 26,3% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 77, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 82% van hen, de liquiditeit beter dan bij 92%, de rentabiliteit beter dan bij 88% en de groei beter dan bij 83%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 2,61, liquide middelen € 85.671
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2022
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 139.506 (73,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 03-08-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 31-07-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
op de dag
2024
op de dag
2023
29 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 10 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 77) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (3 van de laatste 3 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 31-07-2026 bij de NBB alle 3 neerleggingen

Omzet
≈ € 280.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 180.000 en € 480.000
Totaal activa
€ 189.213▼ 9,9%
2024 · € 210.082
Nettoresultaat
€ 38.072▼ 11,3%
2024 · € 42.912
Werkkapitaal
€ 71.283▲ 32,5%
2024 · € 53.803
Verloop door de jaren

2023 tot 2025, 3 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 13% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2023. Dat is de tweede daling op rij.

Bedrijfsresultaat€ 53.454 2025 Nettoresultaat€ 38.072 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Verhuur & leasing (NACE 77). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202320242025
Bedrijfsresultaat€ 84.335-€ 61.403▼ 27,2%€ 53.454▼ 12,9%
Nettoresultaat€ 58.640boven de middelste helft van de sector-€ 42.912boven de middelste helft van de sector▼ 26,8%€ 38.072boven de middelste helft van de sector▼ 11,3%
Eigen vermogen€ 60.240binnen de middelste helft van de sector-€ 101.434binnen de middelste helft van de sector▲ 68,4%€ 139.506binnen de middelste helft van de sector▲ 37,5%
Totaal activa€ 171.409binnen de middelste helft van de sector-€ 210.082binnen de middelste helft van de sector▲ 22,6%€ 189.213binnen de middelste helft van de sector▼ 9,9%
Schulden€ 111.169-€ 108.648▼ 2,3%€ 49.707▼ 54,2%
Werkkapitaal€ 29.955binnen de middelste helft van de sector-€ 53.803binnen de middelste helft van de sector▲ 79,6%€ 71.283boven de middelste helft van de sector▲ 32,5%
Solvabiliteit35,1%binnen de middelste helft van de sector-48,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 13,1pp73,7%boven de middelste helft van de sector▲ 25,4pp
Liquiditeit1,49binnen de middelste helft van de sector-1,68binnen de middelste helft van de sector▲ 0,192,61boven de middelste helft van de sector▲ 0,93
Rendabiliteit (ROA)34,2%boven de middelste helft van de sector-20,4%boven de middelste helft van de sector▼ 13,8pp20,1%boven de middelste helft van de sector▼ 0,3pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Verhuur & leasing (NACE 77). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 189.213
Vaste activa € 73.689 ▼ 4,6%
Vlottende activa € 115.524 ▼ 13,1%
Passiva € 189.213
Eigen vermogen € 139.506 ▲ 37,5%
Schulden € 49.707 ▼ 54,2%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 51,7% naar 26,3%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 91.471▼
2024 · € 97.403
Cashflow
€ 76.089▼
2024 · € 78.912
Schuldgraad
0,36▼
2024 · 1,07
ROE
27,3%▼
2024 · 42,3%
Rentedekking
48,13▲
2024 · 21,39
Schulden ≤ 1 jaar
€ 44.241▼
2024 · € 79.067
Schulden > 1 jaar
€ 5.466▼
2024 · € 29.581
Belastingen
€ 13.733▼
2024 · € 15.001
Personeelskosten
€ 205
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post202320242025
Materiële vaste activa€ 122.163€ 56.105€ 34.494
Financiële vaste activa--€ 0
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 21.135€ 35.999€ 38.017

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als SENTH: verhuur en lease van tenten (NACE 77392). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 117.000 en € 293.000, opgericht tussen 2020 en 2024.

OndernemingOpgerichtBalanstotaalEigen vermogenBrutomargeNettoresultaatBoekjaar
SENTH Bever2022€ 189.213€ 139.506€ 92.678€ 38.0722025
Pichal Antwerpen2022€ 133.146€ 21.157€ 103.932€ 2252024
Eventmeester Zwalm2022€ 195.295€ 42.613€ 54.370€ 8392024
BOCQUEZ KURT Oudenburg2022€ 202.979€ 63.082€ 54.296€ 1.4082025
Cover It All Holsbeek2024€ 117.259€ 75.994€ 87.158€ 69.3192025
TENTENVERHUUR DEFORCHE Heuvelland2024€ 276.998€ 63.260€ 82.256€ 63.2602025
Van Gorp Events Kasterlee2020€ 293.372€ 129.392€ 95.389€ 9822025

Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 174 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit

Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als SENTH nu. Twee jaar later was 1,8% failliet en bestond 95,9% nog.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
1,8% ging failliet
2,3% stopte op een andere manier
95,9% bestond nog

De faillissementskans van SENTH zelf is lager: 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over SENTH dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor SENTH. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 48 posten

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 31-07-2026.

Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 210.082€ 189.213▼
Vaste activa21/28€ 77.213€ 73.689▼
Materiële vaste activa22/27€ 77.213€ 73.689▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 57.797€ 66.707▲
Meubilair en rollend materieel24€ 19.415€ 6.982▼
Vlottende activa29/58€ 132.869€ 115.524▼
Vorderingen op meer dan één jaar29€ 24.000€ 24.000=
Overige vorderingen291€ 24.000€ 24.000=
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 5.924€ 3.896▼
Handelsvorderingen40€ 5.924€ 1.579▼
Overige vorderingen41€ 0€ 2.317▲
Liquide middelen54/58€ 100.071€ 85.671▼
Overlopende rekeningen490/1€ 2.875€ 1.957▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 210.082€ 189.213▼
Eigen vermogen10/15€ 101.434€ 139.506▲
Inbreng10/11€ 3.000€ 3.000=
Reserves13€ 98.434€ 136.506▲
Beschikbare reserves133€ 98.434€ 136.506▲
Overgedragen winst (verlies)14€ 0€ 0=
Schulden17/49€ 108.648€ 49.707▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 29.581€ 5.466▼
Financiële schulden170/4€ 29.581€ 5.466▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 79.067€ 44.241▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 25.984€ 25.227▼
Handelsschulden44€ 4.245€ 585▼
Leveranciers440/4€ 4.245€ 585▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 42.689€ 14.192▼
Belastingen450/3€ 42.689€ 14.192▼
Overige schulden47/48€ 6.148€ 4.237▼
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 14.483€ 0▼
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62-€ 205
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 35.999€ 38.017▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 947€ 1.002▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 98.350€ 92.678▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 61.403€ 53.454▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 1.064€ 252▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1.064€ 252▼
Financiële kosten65/66B€ 4.553€ 1.901▼
Recurrente financiële kosten65€ 4.553€ 1.901▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 57.914€ 51.805▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 15.001€ 13.733▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 42.912€ 38.072▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 42.912€ 38.072▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 42.912€ 38.072▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 41.194€ 38.072▼
Aan de overige reserves6921€ 41.194€ 38.072▼
Uit te keren winst694/7€ 1.718€ 0▼
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 1.718€ 0▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 9 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Post202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-€ 14.483€ 0▼ 100%
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62--€ 205-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 21.135€ 35.999€ 38.017▲ 5,6%
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.814€ 947€ 1.002▲ 5,7%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 107.284€ 98.350€ 92.678▼ 5,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 84.335€ 61.403€ 53.454▼ 12,9%
Financiële opbrengsten75/76B€ 480€ 1.064€ 252▼ 76,3%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 480€ 1.064€ 252▼ 76,3%
Financiële kosten65/66B€ 2.796€ 4.553€ 1.901▼ 58,3%
Recurrente financiële kosten65€ 2.796€ 4.553€ 1.901▼ 58,3%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 82.020€ 57.914€ 51.805▼ 10,5%
Belastingen op het resultaat67/77€ 23.380€ 15.001€ 13.733▼ 8,5%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 58.640€ 42.912€ 38.072▼ 11,3%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 58.640€ 42.912€ 38.072▼ 11,3%
Post202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 171.409€ 210.082€ 189.213▼ 9,9%
Vaste activa21/28€ 79.967€ 77.213€ 73.689▼ 4,6%
Materiële vaste activa22/27€ 79.967€ 77.213€ 73.689▼ 4,6%
Installaties, machines en uitrusting23€ 59.658€ 57.797€ 66.707▲ 15,4%
Meubilair en rollend materieel24€ 20.309€ 19.415€ 6.982▼ 64,0%
Vlottende activa29/58€ 91.441€ 132.869€ 115.524▼ 13,1%
Vorderingen op meer dan één jaar29€ 24.000€ 24.000€ 24.000=
Overige vorderingen291€ 24.000€ 24.000€ 24.000=
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 4.727€ 5.924€ 3.896▼ 34,2%
Handelsvorderingen40€ 1.857€ 5.924€ 1.579▼ 73,3%
Overige vorderingen41€ 2.870€ 0€ 2.317-
Liquide middelen54/58€ 61.954€ 100.071€ 85.671▼ 14,4%
Overlopende rekeningen490/1€ 760€ 2.875€ 1.957▼ 31,9%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 171.409€ 210.082€ 189.213▼ 9,9%
Eigen vermogen10/15€ 60.240€ 101.434€ 139.506▲ 37,5%
Inbreng10/11€ 3.000€ 3.000€ 3.000=
Reserves13€ 57.240€ 98.434€ 136.506▲ 38,7%
Beschikbare reserves133€ 57.240€ 98.434€ 136.506▲ 38,7%
Overgedragen winst (verlies)14€ 0€ 0€ 0-
Schulden17/49€ 111.169€ 108.648€ 49.707▼ 54,2%
Schulden op meer dan één jaar17€ 49.683€ 29.581€ 5.466▼ 81,5%
Financiële schulden170/4€ 49.683€ 29.581€ 5.466▼ 81,5%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 61.486€ 79.067€ 44.241▼ 44,0%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 26.793€ 25.984€ 25.227▼ 2,9%
Handelsschulden44€ 2.751€ 4.245€ 585▼ 86,2%
Leveranciers440/4€ 2.751€ 4.245€ 585▼ 86,2%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 27.580€ 42.689€ 14.192▼ 66,8%
Belastingen450/3€ 27.580€ 42.689€ 14.192▼ 66,8%
Overige schulden47/48€ 4.362€ 6.148€ 4.237▼ 31,1%
Post202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 58.640€ 42.912€ 38.072▼ 11,3%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 21.135€ 35.999€ 38.017▲ 5,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 79.775€ 78.912€ 76.089▼ 3,6%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 33.245-€ 34.494▼ 3,8%
Verandering liquide middelen-€ 38.117-€ 14.400-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (3)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 31-07-2026 2026-00374718 NBB
31-12-2024 microschema 31-07-2025 2025-00353114 PDF
31-12-2023 microschema 29-08-2024 2024-00412588 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, geen wijziging sinds 2023
POLASTER Thomas Gerard Celine
Niet-statutair bestuurder · sinds 01-08-2022 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 31-07-2026
Actief
Silke Gernaey
Bestuurder · sinds 01-01-2023 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 31-07-2026
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
“De algemene vergadering kan op het moment van de opzegging de datum bepalen waarop het bestuursmandaat eindigt of een vertrekvergoeding…”
akte van 03-08-2022

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 03-08-2022 Oprichting · € 3.000

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
POLASTER Thomas Gerard Celine
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 03-08-2022, nog in functie
Silke Gernaey
  • Bestuurder, van 01-01-2023 tot heden
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Regeling ontbindingDe statuten bepalen wanneer en door wie de vennootschap ontbonden kan worden.
Op elk ogenblik door besluit algemene vergadering, vormvereisten,aanwezigheidsquorum en meerderheid Wetboek van vennootschappen en…

Statuten, akte van 03-08-2022

Netwerk & groep

SENTH deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van SENTH. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
31-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · op de dag van de termijn
2025
31-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · op de dag van de termijn
2024
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 101.434 ▲68,4%
Met winst in elk boekjaar sinds 2023 groeit het eigen vermogen tot € 101.434.
29-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 29 dagen te laat
2023
07-09
Staatsblad-akte Benoeming: Silke Gernaey (bestuurder)
2 punten ▸
  • Algemene vergadering, 01-01-2023
  • Benoeming bestuurder, Silke Gernaey (bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

2022
03-08
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 3.000 · Benoeming: POLASTER Thomas Gerard Celine (niet-statutair bestuurder) · Statutaire zetel · Verbintenissen vóór oprichting10 punten ▸
  • Statutaire zetel, Vlaams Gewest, Akrenbos 48,1547 Bever
  • Benoeming bestuurder, POLASTER Thomas Gerard Celine (niet-statutair bestuurder)
  • Verbintenissen vóór oprichting, takeover, alle in naam van in oprichting zijnde vennootschap aangegane verbintenissen inclusief in onderhavige akte
  • Oprichting, 01-08-2022
  • Oprichter, POLASTER Thomas Gerard Celine
  • Oprichter, GERNAEY Silke
  • Startkapitaal, € 3.000
  • POLASTER Thomas Gerard Celine bezit 50 aandelen
  • GERNAEY Silke bezit 50 aandelen
  • Aandelensoort, 100, inbreng door aandeelhouders in eigen vermogen

Open de akte in het Staatsblad

Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

SENTH werd op 1 augustus 2022 opgericht als BV door twee natuurlijke personen. Het startkapitaal bedroeg € 3.000.12 Het bestuur bestaat vandaag uit 2 leden. POLASTER Thomas Gerard Celine is het langst in functie, sinds 2022.3 Het balanstotaal ging van € 171.409 in 2023 naar € 189.213 in 2025.4

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 03-08-2022
  3. 3Nationale Bank, jaarrekening 2025
  4. 4Nationale Bank, jaarrekeningen 2023 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam SENTH in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0789.285.733
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 01-08-2022
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 03-08-2022
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest
akte van 03-08-2022

Zetel en vestigingen

Zetel Akrenbos 48, 1547 Bever, België
Vestiging Akrenbos 48, 1547 Bever sinds 01-08-2022 · vestigingsnummer 2.334.885.911

Activiteiten

NACEBEL 2025
77392 Verhuur en lease van tenten hoofdactiviteit
47639 Detailhandel in overige sportartikelen
96220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Codes volgens NACEBEL 2008
77392 Verhuur en lease van tenten hoofdactiviteit
47640 Detailhandel in sport- en kampeerartikelen in gespecialiseerde winkels
96022 Schoonheidsverzorging
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Het aanen verkopen, invoeren en uitvoeren, het huren en verhuren, de klein en groothandel in alle tenten en alle toebehoren, zoals, onder beperkend te zijn, vloeren, tafels…
17 activiteiten
  1. Het aanen verkopen, invoeren en uitvoeren, het huren en verhuren, de klein en groothandel in alle tenten en alle toebehoren, zoals, onder beperkend te zijn, vloeren, tafels, stoelen…
  2. Het organiseren, begeleiden, uitwerken en aanbieden in eigen beheer van alle feesten, en andere aangelegenheden,;
  3. Het organiseren, begeleiden, uitwerken en aanbieden in eigen beheer van alle feesten, events en andere organisatie
  4. De tussenhandel, handelsbemiddeling, kleinhandel, ecommerce in parfums, cosmetica, toiletartikelen, juwelen, imitatiesieraden, gadgets en alles wat met de schoonheidszorg en de lichaamsverzorging te maken heeft zoals textiel, kledingaccessoires, lederwaren, reisartikelen, schoeisel, niet limitatief opgesomd en van aanwijzende aard;
  5. Het uitbaten van een schoonheidsinstituut voor schoonheidszorg en lichaamsverzorging: het verlenen van advies op het gebied van de schoonheidszorgen en gezichtsverzorging, het aanbrengen van makeup, enzovoort, huidverzorging en epileren, manicure en pedicure, de diensten zoals verleend in sauna’s, stoombaden, solariums, massagesalons, enzovoort, dus eveneens niet beperkend te beschouwen;
  6. Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen in gespecialiseerde winkels;
  7. Schoonheidsverzorging;
  8. Personenvervoer,
  9. Vervoer/transport van goederen, zowel in België als in het buitenland
  10. Verhuur van voertuigen met en zonder chauffeur (zowel in België als in het buitenland) dit in de meest ruime zin.
  11. Alle mogelijke advies en/of dienstenfuncties.
  12. Alle mogelijke activiteiten die verband houden met het verlenen van consultancy, opleiding, technische expertise en bijstand;
  13. Het geven van advies en verstrekken van diensten met betrekking tot de organisatie en het beheer van bedrijven en ondernemingen, de vertegenwoordiging en het optreden als commercieel tussenpersoon;
  14. Het verlenen van bijstand, advies en leiding aan bedrijven, privépersonen en instellingen, voornamelijk doch niet uitsluitend op het vlak van beheer, controle, toezicht, organisatie, administratie, automatisering en het besturen van vennootschappen, dit alles in de meest ruime betekenis;
  15. Het aanleggen, het oordeelkundig uitbouwen, het beheren en verhandelen van een onroerend vermogen; alle verrichtingen, studies en operaties met betrekking tot onroerende goederen en onroerende zakelijke rechten, zoals de aan en verkoop, de bouw, de verbouwing, de aanpassing, de binnenhuisinrichting en decoratie, de huur en verhuur, de ruil, de verkaveling en, in het algemeen, alle verrichtingen die rechtstreeks of onrechtstreeks betrekking hebben op het beheer of op het productief maken, van onroerende goederen of onroerende zakelijke rechten.
  16. Het aanleggen, het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een roerend vermogen; alle verrichtingen met betrekking tot roerende goederen en rechten, van welke aard ook, zoals de aan en verkoop, de huur en verhuur, de ruil in het bijzonder het beheer en de valorisatie van alle verhandelbare waardepapieren, aandelen, obligaties, staatsfondsen;
  17. Het verwerven en aanhouden van participaties, in eender welke vorm, in alle bestaande of op te richten, industriële, commerciële, financiële, landbouw of immobiliënvennootschappen of -ondernemingen; het stimuleren, de planning en coördinatie van de ontwikkeling van de vennootschappen en ondernemingen, waarin ze een participatie aanhoudt; het deelnemen aan hun beheer, bestuur, vereffening en toezicht alsmede het verlenen van technische, administratieve en financiële bijstand aan deze vennootschappen en ondernemingen.
akte van 03-08-2022

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0789.285.733
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0789285733
Ander Peppol-ID 9925:BE0789285733
Ingeschreven 11-09-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 1 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
3.550 m²
Gebouwvoetafdruk
208 m²
Volume, LiDAR
1.018 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
23009E0717/00N000 Vlaanderen 3.550 m² 1 · 208 m² 8,3 m · 2