Ga naar inhoud

SENO CONSULTING

Actief
BVopgericht 197451 jaar actiefWeimanstraat 25, 9112 Sint-Niklaas, BelgiëKBO/BCE: BE 0414.683.908
Samenvatting

SENO CONSULTING is actief sinds 1974 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 354.795 en een nettoresultaat van € 106.060. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 81% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 88% van 21.997 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in antiquiteiten
NACE 47791
1 vestiging
Schaal
€ 439.682balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 354.795
Winst
€ 106.060
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
99 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 73 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 99verhoogt risicoSector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 11,84, liquide middelen € 346.015Eigen vermogen € 354.795 (80,7% van het balanstotaal)Opgericht in 1974Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
99 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 91% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 80,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 100+1
kortlopende schulden 8,3% · geldmiddelen 78,7%
Rentabiliteit 99+8
rendement op activa 24,1%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.192 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 35.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 11,84 tegenover 8,84 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 8,3% en geldmiddelen: 78,7% van het balanstotaal), en 19,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 92% op solvabiliteit, 99% op liquiditeit, 91% op rentabiliteit en 84% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 11,84, liquide middelen € 346.015
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 354.795 (80,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 1974
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 19-05-2026, 73 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
73 dagen vroeg
2024
55 dagen vroeg
2023
51 dagen vroeg
2022
76 dagen vroeg
2021
61 dagen vroeg
2020
39 dagen vroeg
2019
70 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 41 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 mei neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Oprichting · OprichterMaatschappelijk doel · Startkapitaal
  3. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 106.060 ▲80,8%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 5.144 · 21.978 bedrijven € 106.060 Bekijk
  • Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van € 248.735 naar € 354.795 ▲ 42,6% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2020jaarrekening telkens binnen de termijn 6 jaar Bekijk
  • Positief: 6 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 106.060 6 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1974opgericht 11-12-1974 51 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 439.682
Winst
€ 106.060
Solvabiliteit
80,7%
Balanstotaal▲ 31,9%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
54
Sinds
1978
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 06-06-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 10-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Eigen vermogen boven € 200.000
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in antiquiteitenNACE 47791
Opgericht
11-12-1974
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.