Ga naar inhoud

SENIOPLUS

Actief
BVBAopgericht 200719 jaar actiefBurgemeester Geyskensstraat 10, 3580 Beringen, BelgiëKBO/BCE: BE 0892.393.862
Samenvatting

SENIOPLUS is actief sinds 2007 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 119.411) en een nettoresultaat van -€ 322. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 73% per jaar over de neergelegde boekjaren. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 403.453balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 119.411
Verlies
-€ 322
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 45 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 119.411Opgericht in 2007Liquiditeit 0,09, liquide middelen € 8.696verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 403.453Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 21% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-6
eigen vermogen -29,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 43-3
kortlopende schulden 24,9% · geldmiddelen 2,2%
Rentabiliteit 56=
rendement op activa -0,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025hoogste waarde 04-2025: 0,3%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 03-2025laagste waarde 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025laagste waarde 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,09 tegenover 0,11 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 24,9% en geldmiddelen: 2,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 26% op liquiditeit, 39% op rentabiliteit en 14% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 403.453
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 119.411
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2007
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 0,09, liquide middelen € 8.696
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 119.411
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 16-03-2026, 45 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
45 dagen vroeg
2024
47 dagen vroeg
2023
32 dagen vroeg
2022
97 dagen vroeg
2021
38 dagen vroeg
2020
129 dagen vroeg
2019
161 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 78 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-09-2026 afsloot, moet uiterlijk op 30-04-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 16 maart neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar18-10-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Terug winstgevendnetto € 4.256

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 119.411 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 403.453 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 403.453
Verlies
-€ 322
Solvabiliteit
-29,6%
Balanstotaal▼ 16,1%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
22
Sinds
2009
Volgende jaarrekening
uiterlijk 30-04-2027
  1. 29-03-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-09-2023Zwakste boekjaar
  3. 23-01-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Opgericht
28-09-2007
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.