Ga naar inhoud

SCHOUT SERVICE

Actief
BVBAopgericht 201214 jaar actiefHerman De Nayerstraat 9J, 2550 Kontich, BelgiëKBO/BCE: BE 0845.705.881
Samenvatting

SCHOUT SERVICE is actief sinds 2012 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 32.033 en een nettoresultaat van -€ 9.721. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 7,2% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 17% van 459 sectorgenoten (NACE 28, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van machines voor de landbouw en de bosbouw
NACE 28300
1 vestiging
Schaal
€ 279.936balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 32.033
Verlies
-€ 9.721
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
66 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Jaarrekening 3 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 66verhoogt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 28-10-2025)Eigen vermogen € 32.033 (11,4% van het balanstotaal)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 279.936Opgericht in 2012Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
66 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 19% van de sectorgenoten (NACE 28, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 36-4
eigen vermogen 11,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 24+1
kortlopende schulden 73,4% · geldmiddelen 11,3%
Rentabiliteit 37-36
rendement op activa -3,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (977 ondernemingen, NACE 28, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025laagste waarde 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025laagste waarde 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,8%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 2.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,6 tegenover 0,63 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 73,4% en geldmiddelen: 11,3% van het balanstotaal), en 88,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 28, micro): beter dan 18% op solvabiliteit, 16% op liquiditeit, 23% op rentabiliteit en 17% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 279.936
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 28-10-2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2012
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Eigen vermogen € 32.033 (11,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 17% van 459 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 459 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 17%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2025 moest tegen 31-10-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-10-2025, 3 dagen voor de termijn.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
3 dagen vroeg
2024
2 dagen vroeg
2023
32 dagen vroeg
2022
op de dag
2021
10 dagen vroeg
2020
3 dagen vroeg
2019
31 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 12 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 28) voor boekjaar 2024 is 11 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 31-03-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-10-2026 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 oktober neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
31-03-2026 einde boekjaar15-10-2026 vandaag31-10-2026 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Terug winstgevendnetto € 8.421

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 17% op nettoresultaatsectormediaan € 12.570 · 459 bedrijven -€ 9.721 Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 7 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 279.936 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 279.936
Verlies
-€ 9.721
Solvabiliteit
11,4%
Balanstotaal▼ 0,1%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2026
  1. 29-09-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 31-10-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 31-03-2022Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Vervaardiging van machines voor de landbouw en de…NACE 28300
Opgericht
16-04-2012
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.