Ga naar inhoud

SCHOONMAAK KIMPEN

Actief
BVopgericht 201412 jaar actiefBraamstraat 28, 2900 Schoten, BelgiëKBO/BCE: BE 0549.866.076
Samenvatting

SCHOONMAAK KIMPEN is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 567.049 en een nettoresultaat van € 86.053. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 23% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 95% van 34.699 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
NACE 43350Algemeen schoonmaakwerk NACE 81210
1 vestiging
Schaal
€ 606.514balanstotaal 2025
Personeel
4,8 VTE
Eigen vermogen
€ 567.049
Winst
€ 86.053
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
98 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 65 dagen vroeg5 akten in het Staatsblad
Waarom 98verhoogt risicoSector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoLiquiditeit 15,91, liquide middelen € 343.260Eigen vermogen € 567.049 (93,5% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 24-02-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
98 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 81% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 93,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 6,1% · geldmiddelen 56,6%
Rentabiliteit 86+9
rendement op activa 14,2%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.621 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 55.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 15,91 tegenover 14,61 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 6,1% en geldmiddelen: 56,6% van het balanstotaal), en 6,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 90% op solvabiliteit, 98% op liquiditeit, 71% op rentabiliteit en 65% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 15,91, liquide middelen € 343.260
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 567.049 (93,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 24-02-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-02-2026, 65 dagen voor de termijn.
NBB · 8 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
65 dagen vroeg
2024
62 dagen vroeg
2023
40 dagen vroeg
2022
107 dagen vroeg
2021
32 dagen vroeg
2020
91 dagen vroeg
2019
125 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 75 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-09-2026 afsloot, moet uiterlijk op 30-04-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 27 februari neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar25-10-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Hoogste resultaat van 2019 tot 2025netto € 86.053 ▲5,3%
  3. Eigen vermogen boven € 500.000eigen vermogen € 567.049 ▲17,9%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 46,8% · 34.699 bedrijven 93,5% Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 7 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 86.053 7 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 606.514
Winst
€ 86.053
Solvabiliteit
93,5%
Balanstotaal▲ 17,5%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 30-04-2027
  1. 27-02-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 21-03-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 13-01-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van…NACE 43350
Opgericht
25-03-2014
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van SCHOONMAAK KIMPEN

Wat is het ondernemingsnummer van SCHOONMAAK KIMPEN?
0549.866.076. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0549.866.076.
Waar is SCHOONMAAK KIMPEN gevestigd?
De zetel is gevestigd op Braamstraat 28, 2900 Schoten.Ondernemingsgegevens
Wat doet SCHOONMAAK KIMPEN?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (NACE 43350).
Wat is de rechtsvorm van SCHOONMAAK KIMPEN?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd SCHOONMAAK KIMPEN opgericht?
Op 25-03-2014.
Is SCHOONMAAK KIMPEN nog actief?
Ja, SCHOONMAAK KIMPEN staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft SCHOONMAAK KIMPEN?
Gemiddeld 4,8 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van SCHOONMAAK KIMPEN?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt SCHOONMAAK KIMPEN winst?
In boekjaar 2025 boekte SCHOONMAAK KIMPEN een winst van € 86.053.
Waar vind ik de jaarrekening van SCHOONMAAK KIMPEN?
SCHOONMAAK KIMPEN legde 8 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet SCHOONMAAK KIMPEN de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 30-04-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van SCHOONMAAK KIMPEN

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.