Ga naar inhoud

Schoonheyt Corp

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefDoorndal 26, 1150 Sint-Pieters-Woluwe, BelgiëKBO/BCE: BE 0751.615.881
Samenvatting

De jaarrekening van Schoonheyt Corp over boekjaar 2025 toont een nettoverlies van 53% van het balanstotaal. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 8.807 en een nettoresultaat van -€ 5.170. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 18% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 89% van 20.858 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’s
NACE 62100
1 vestiging
Schaal
€ 9.707balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 8.807
Verlies
-€ 5.170
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 53 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: een nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaarVerlies € 5.170 (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Omvang: balanstotaal € 9.707Liquiditeit 9,82, liquide middelen € 8.498Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 51% van de sectorgenoten (NACE 62, micro)
Een nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaar begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100+5
eigen vermogen 90,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 100+56
kortlopende schulden 9,3% · geldmiddelen 87,5%
Rentabiliteit 0-100
rendement op activa -53,3%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (25.855 ondernemingen, NACE 62, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen publiceerbare kredietlimiet; krediet alleen met strakkere voorwaarden
Nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaar.
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 9,82 tegenover 3,1 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 9,3% en geldmiddelen: 87,5% van het balanstotaal), en 9,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 62, micro): beter dan 85% op solvabiliteit, 96% op liquiditeit, 5% op rentabiliteit en 18% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 9.707
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 9,82, liquide middelen € 8.498
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 5.170 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 08-06-2026, 53 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
53 dagen vroeg
2024
71 dagen vroeg
2023
69 dagen vroeg
2022
70 dagen vroeg
2021
62 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 65 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 62) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 24 mei neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 9,82
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 13% op nettoresultaatsectormediaan € 28.836 · 20.866 bedrijven -€ 5.170 Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20255 boekjaren neergelegd € 9.707 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 9.707
Verlies
-€ 5.170
Solvabiliteit
90,7%
Balanstotaal▼ 51,6%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
9
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 31-12-2024Liquiditeit meer dan maal 34
  3. 23-05-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’sNACE 62100
Opgericht
30-07-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.