Ga naar inhoud

Savage Associates

Actief
NVopgericht 197056 jaar actiefHerentalsebaan 77, 2150 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0407.212.532
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Savage Associates over 12 maanden bedraagt 4,7% (verhoogd). De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 64.363 en een nettoresultaat van -€ 11.674. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 10% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 22% van 8.805 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 1970 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Markt- en opinieonderzoek
NACE 73200
5de oudste bedrijf in de provincie Antwerpen, sector Reclame en marktonderzoek1 vestiging
Schaal
€ 362.833balanstotaal 2024
Eigen vermogen
€ 64.363
Verlies
-€ 11.674
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
36 Zwak Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,7%
Structuur
Jaarrekening 78 dagen te laat0 van 5 akten gelezen
Waarom 36verhoogt risico1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 229 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatLiquiditeit 1,32, liquide middelen € 89, gehalveerdCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 24-03-2026)verlaagt risicoOpgericht in 1970Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
36 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 20% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 43-7
eigen vermogen 17,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 9-5
kortlopende schulden 75,6% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 29-14
rendement op activa -3,2%
Faillissementskans, 12 maanden
4,7% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.203 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 8,6%hoogste waarde 12-2024: 8,1%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 8,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,8%▼ -5,3 procentpunten t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,6%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,6%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,4%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 4,1%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 5,8%▲ +1,7 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 3,4%▼ -2,4 procentpunten t.o.v. 10-2025 12-2025: 4,0%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 6,2%▲ +2,2 procentpunten t.o.v. 12-2025 02-2026: 6,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 6,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,5%▼ -4,1 procentpunten t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,4%▲ +1,0 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,9%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,7%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 2.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: verhoogde geschatte faillissementskans vraagt aangepaste kredietvoorwaarden
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,32 tegenover 1,49 in 2023, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 75,6% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), en 82,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 25% op solvabiliteit, 6% op liquiditeit, 22% op rentabiliteit en 26% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 229 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Liquiditeit 1,32, liquide middelen € 89, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 24-03-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1970
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 22% van 8805 sectorgenoten (2024).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 8805 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 22%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 78 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 10 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn17-10-2026 vandaag
verhoogt risico · Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 17-03-2026, 229 dagen na de termijn. Gemeten op boekjaar 2023: van wie meer dan 90 dagen te laat was, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
229 dagen te laat
2023
161 dagen te laat
2022
527 dagen te laat
2021
46 dagen te laat
2020
50 dagen vroeg
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 157 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2022 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 13% op nettoresultaatsectormediaan € 13.910 · 8.807 bedrijven -€ 11.674 Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 78 dagen te laat Bekijk
  • Actief sinds 1970opgericht 09-07-1970 56 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 362.833
Verlies
-€ 11.674
Solvabiliteit
17,7%
Balanstotaal▲ 19,2%
Nettoresultaat
20182024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
50
Sinds
1978
  1. 31-12-2023Terug winstgevend
  2. 15-09-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 11-06-2021Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Markt- en opinieonderzoekNACE 73200
Opgericht
09-07-1970
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.