Ga naar inhoud

sappi belgium

Actief Risico: niet beoordeeld
BTW-eenheidopgericht 200718 jaar actiefMontaigneweg 2, 3620 Lanaken, BelgiëKBO/BCE: BE 0894.189.550
Samenvatting

sappi belgium heeft in de KBO de rechtsvorm “BTW-eenheid”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2007 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van papier en karton
NACE 17120
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2007opgericht 14-12-2007 18 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BTW-eenheid
Activiteit
Vervaardiging van papier en kartonNACE 17120
Opgericht
14-12-2007
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van sappi belgium

Wat is het ondernemingsnummer van sappi belgium?
0894.189.550. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0894.189.550.
Waar is sappi belgium gevestigd?
De zetel is gevestigd op Montaigneweg 2, 3620 Lanaken.Ondernemingsgegevens
Wat doet sappi belgium?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is vervaardiging van papier en karton (NACE 17120).
Wat is de rechtsvorm van sappi belgium?
BTW-eenheid.
Wanneer werd sappi belgium opgericht?
Op 14-12-2007.
Is sappi belgium nog actief?
Ja, sappi belgium staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van sappi belgium

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.