Ga naar inhoud

SANI - TUILES

Actief
NVopgericht 199233 jaar actiefRue d'Horrues 51, 7090 Braine-le-Comte, BelgiëKBO/BCE: BE 0449.123.856
Samenvatting

SANI - TUILES is actief sinds 1992 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 183.942 en een nettoresultaat van € 5.884. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 95% van 34.356 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Sanitaire werkzaamheden
NACE 43221
8ste oudste bedrijf in 's Gravenbrakel, sector Bouw1 vestiging
Schaal
€ 187.792balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 183.942
Winst
€ 5.884
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
88 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 54 dagen vroeg0 van 4 akten gelezen
Waarom 88verhoogt risicoSector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)Omvang: balanstotaal € 187.792verlaagt risicoOpgericht in 1992Eigen vermogen € 183.942 (97,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
88 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 57% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 97,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 55+3
kortlopende schulden 2,1% · geldmiddelen 4,0%
Rentabiliteit 73+1
rendement op activa 3,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.562 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5%hoogste waarde 12-2024: 0,2%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 16.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 41,68 tegenover 41,94 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 2,1% en geldmiddelen: 4% van het balanstotaal), en 2,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 90% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit, 43% op rentabiliteit en 43% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 1992
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 187.792
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 183.942 (97,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 08-12-2025, 54 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
54 dagen vroeg
2024
71 dagen vroeg
2023
98 dagen vroeg
2022
68 dagen vroeg
2021
70 dagen vroeg
2020
72 dagen vroeg
2019
60 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 70 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 november neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar17-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 41,94

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 46,9% · 34.356 bedrijven 97,9% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 6 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 5.884 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 187.792
Winst
€ 5.884
Solvabiliteit
97,9%
Omzet▲ 277%
Nettoresultaat
20192021
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
38
Sinds
1994
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 25-10-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 24-11-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 30-06-2022Liquiditeit meer dan verdubbeld
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Sanitaire werkzaamhedenNACE 43221
Opgericht
28-12-1992
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.