Ga naar inhoud

SALON LA SUITE

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefHendrik I-lei 14, 1800 Vilvoorde, BelgiëKBO/BCE: BE 1023.324.066
Samenvatting

SALON LA SUITE is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 8.474) en een nettoresultaat van -€ 11.974. De solvabiliteit is beter dan 13% van 5.672 sectorgenoten (NACE 96, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,9% (laag).

Overzicht

Activiteit
Kappers- en barbiersactiviteiten
NACE 96210
1 vestiging
Schaal
€ 8.884balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 8.474
Verlies
-€ 11.974
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,9%
Structuur
Jaarrekening 2025 38 dagen vroeg
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenOpgericht in 2025Negatief eigen vermogen -€ 8.474verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 8.884Liquiditeit 0,27, liquide middelen € 4.484Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 22% van de sectorgenoten (NACE 96, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -95,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 195,4% · geldmiddelen 50,5%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -134,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,9% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 9 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.615 ondernemingen, NACE 96, micro)
Verloop 24 maanden 06-2026: 1,6%hoogste waarde 07-2026: 0,9%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,27, onder 1; kortlopende schulden: 195,4% en geldmiddelen: 50,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 96, micro): beter dan 11% op solvabiliteit, 47% op liquiditeit en 8% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 25-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 8.884
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,27, liquide middelen € 4.484
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 8.474
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-06-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoemingen: TAÇ Seydi (niet statutair…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 8.474 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 13% op nettoresultaatsectormediaan € 2.813 · 5.679 bedrijven -€ 11.974 Bekijk
  • Opgericht 17 maanden geledenopgericht 14-05-2025 17 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 8.884
Verlies
-€ 11.974
Solvabiliteit
-95,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Kappers- en barbiersactiviteitenNACE 96210
Opgericht
14-05-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
29
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van juni om 18:00
Doel
Alle activiteiten eigen aan het kappersberoep in de ruimste zin,onder andere het…
Naar Statuten

Kerngegevens van SALON LA SUITE

Wat is het ondernemingsnummer van SALON LA SUITE?
1023.324.066. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1023.324.066.
Waar is SALON LA SUITE gevestigd?
De zetel is gevestigd op Hendrik I-lei 14, 1800 Vilvoorde.Ondernemingsgegevens
Wat doet SALON LA SUITE?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96210).
Wat is de rechtsvorm van SALON LA SUITE?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd SALON LA SUITE opgericht?
Op 14-05-2025.
Is SALON LA SUITE nog actief?
Ja, SALON LA SUITE staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van SALON LA SUITE?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt SALON LA SUITE winst?
In boekjaar 2025 boekte SALON LA SUITE een verlies van € 11.974.
Waar vind ik de jaarrekening van SALON LA SUITE?
SALON LA SUITE legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van SALON LA SUITE

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.