Ga naar inhoud

Sales Gladiators

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefDe Keyserlei 60C, 2018 Antwerpen, BelgiëOp dit adres zijn 174 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0787.193.206
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Sales Gladiators over 12 maanden bedraagt 8,5% (verhoogd). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 6.752) en een nettoresultaat van -€ 285. De solvabiliteit is beter dan 5% van 37.599 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventiesignalen. Wel staan er 2 administratieve registervermeldingen in het KBO (zie administratieve waarschuwingen).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 4.853balanstotaal 2024
Eigen vermogen
-€ 6.752
Verlies
-€ 285
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
32 Zwak Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
8,5%
Structuur
Jaarrekening 73 dagen te laat0 van 3 akten gelezen
Waarom 32verhoogt risico1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 243 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 02-04-2026)Ambtshalve doorhaling in de KBOverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
32 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 21% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -139,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+43
kortlopende schulden 239,1% · geldmiddelen 67,2%
Rentabiliteit 23+23
rendement op activa -5,9%
Faillissementskans, 12 maanden
8,5% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 9 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.332 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,9%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,1%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,1%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,7%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 5,7%▲ +2,0 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 5,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 6,5%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 7,9%▲ +1,4 procentpunten t.o.v. 12-2025 02-2026: 7,2%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 7,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 6,9%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,9%▼ -3,0 procentpunten t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,7%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 5,0%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 5,6%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 8,5%▲ +2,9 procentpunten t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 33% op liquiditeit, 15% op rentabiliteit en 33% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Acht signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 243 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 02-04-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Ambtshalve doorhaling in de KBO
KBO-publicaties
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2024 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2024
Eigen vermogen per boekjaar
2324
2023 tot 2024 · laatste jaar -€ 6.752
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 73 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 2 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn12-10-2026 vandaag
verhoogt risico · Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 31-03-2026, 243 dagen na de termijn. Gemeten op boekjaar 2023: van wie meer dan 90 dagen te laat was, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
243 dagen te laat
2023
27 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 135 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

verhoogt risico · Administratieve waarschuwingen in de KBO-publicaties
2 publicaties van de FOD Economie over deze onderneming, zoals een schrapping van adres, jaarrekening of UBO, of de intrekking ervan.
KBO-publicaties
Publicaties
Adres geschraptAddress strikeout stopped
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  2. Address strikeout stoppedgebeurtenis 10-04-2025
  3. Adres geschraptKBO-administratie

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2024: schulden groter dan bezittingen -€ 6.752 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 57,9% · 37.599 bedrijven -139,1% Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 73 dagen te laat Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 4.853
Verlies
-€ 285
Solvabiliteit
-139,1%
Balanstotaal▼ 54,9%
Nettoresultaat
20232024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2024
  1. 27-08-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
13-06-2022
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.