Ga naar inhoud

SAFILEMA

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefWaverse Steenweg 274, 1050 Elsene, BelgiëKBO/BCE: BE 1020.311.623
Samenvatting

De berekende faillissementskans van SAFILEMA over 12 maanden bedraagt 4,1% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 13.291) en een nettoresultaat van -€ 17.791. De solvabiliteit is beter dan 19% van 16.785 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
NACE 56111Eet- en drankgelegenheden NACE 56112
1 vestiging
Schaal
€ 67.780balanstotaal 2025
Personeel
0,4 VTE
Eigen vermogen
-€ 13.291
Verlies
-€ 17.791
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
46 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,1%
Structuur
Jaarrekening 36 dagen vroeg
Waarom 46verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Opgericht in 2025Negatief eigen vermogen -€ 13.291verlaagt risicoLiquiditeit 0,24, liquide middelen € 12.154Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
46 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 15% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 5
eigen vermogen -19,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 22
kortlopende schulden 107,7% · geldmiddelen 17,9%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -26,2%
Faillissementskans, 12 maanden
4,1% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.755 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 03-2026: 4,1% 04-2026: 4,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 4,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 4,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 3,7%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 3,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,24, onder 1; kortlopende schulden: 107,7% en geldmiddelen: 17,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 19% op solvabiliteit, 18% op liquiditeit en 8% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 22-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 13.291
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,24, liquide middelen € 12.154
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 25-06-2026, 36 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
36 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: SAIDI Dalila Rachida (niet-statutair…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 13.291 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 14% op nettoresultaatsectormediaan € 4.887 · 16.763 bedrijven -€ 17.791 Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 67.780
Verlies
-€ 17.791
Solvabiliteit
-19,6%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningNACE 56111
Opgericht
24-02-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
29
Doel
“La distribution de pains,pâtisseries et de tous autres produits de…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.