Ga naar inhoud

S.I. MANAGEMENT AND STUDIES

Actief
BVopgericht 200818 jaar actiefRue Jules Destrée(FAR) 39, 6240 Farciennes, BelgiëKBO/BCE: BE 0899.071.818
Samenvatting

S.I. MANAGEMENT AND STUDIES is actief sinds 2008, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had S.I. MANAGEMENT AND STUDIES een eigen vermogen van € 84.236 en een nettoresultaat van -€ 8.594. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 7,9% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 95% van de 8.584 ondernemingen in de sector reclame en marktonderzoek (NACE 73, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 04-07-2008 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie NACE 73300en 1 andere
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 03-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

85 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
-€ 7.093
Verlies
€ 8.594
Eigen vermogen
€ 84.236
▼ 9,3%
Balanstotaal
€ 84.446
▼ 9,6%
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Opbouw van de scoreverhoogt risico2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatVerlies € 8.594 (boekjaar 2025)verlaagt risicoLiquiditeit 386,86, liquide middelen € 39.169Eigen vermogen € 84.236 (99,8% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
85 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 57% van de microbedrijven in de sector reclame en marktonderzoek (NACE 73)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 99,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 0,2% · geldmiddelen 46,4%
Rentabiliteit 6-66
rendement op activa -10,2%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.227 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,6% 01-2025: 0,6%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2025 03-2025: 0,6%▼ -0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 1,0%▲ +0,4 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 1,0%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 1,0%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 1,8%▲ +0,8 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 1,8%● gelijk tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,8%▼ -1,0 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%▼ -0,6 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,4%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,4%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,4%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,4%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 7.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De kortlopende schulden zijn 0,2% en de geldmiddelen 46,4% van het balanstotaal. Van het actief is 0,2% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 73, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 87% van hen, de liquiditeit beter dan bij 97%, de rentabiliteit beter dan bij 15% en de groei beter dan bij 31%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Liquiditeit 386,86, liquide middelen € 39.169
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 8.594 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 84.236 (99,8% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 28-07-2026, 3 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
3 dagen voor het einde van de termijn
2024
47 dagen te laat
2023
394 dagen te laat
2022
121 dagen voor het einde van de termijn
2021
op de dag
2020
153 dagen voor het einde van de termijn
2019
117 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 7 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 73) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 6 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 16 september neer (3 van de laatste 3 jaarrekeningen werden neergelegd tot 348 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 95% van de sector reclame en marktonderzoeksectormediaan 53,4% · 8.584 ondernemingen 99,8% Bekijk
  • Nieuwe bestuurderslaatste wijziging 12-01-2026 · 2 in functie 2 nieuw Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Benoeming: Antony LACERRA (bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte Functiewijziging: LACERRA Nicola, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
  3. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 20 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als S.I. MANAGEMENT AND STUDIES: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 74.700 en € 98.900, opgericht tussen 2006 en 2010.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
S.I. MANAGEMENT AND STUDIES Farciennes€ 84.446-€ 7.093
STRAK Services Gent€ 81.470-€ 1.396
HANZA CAPITAL Tongeren-Borgloon€ 81.565-€ 17.254
Austerlitz Consulting Brussel€ 75.340-€ 1.378
endurance Junkie Haaltert€ 74.719-€ 2.422
ERAXIS Anderlecht€ 82.650-€ 563
INcompany Jabbeke€ 98.912-€ 12.735
Volledige vergelijking

Kerngegevens van S.I. MANAGEMENT AND STUDIES

Wat is het ondernemingsnummer van S.I. MANAGEMENT AND STUDIES?
Het ondernemingsnummer van S.I. MANAGEMENT AND STUDIES is 0899.071.818. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0899.071.818.
Waar is S.I. MANAGEMENT AND STUDIES gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue Jules Destrée(FAR) 39, 6240 Farciennes.Ondernemingsgegevens
Wat doet S.I. MANAGEMENT AND STUDIES?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300).
Wat is de rechtsvorm van S.I. MANAGEMENT AND STUDIES?
De rechtsvorm van S.I. MANAGEMENT AND STUDIES is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd S.I. MANAGEMENT AND STUDIES opgericht?
S.I. MANAGEMENT AND STUDIES werd opgericht op 04-07-2008.
Is S.I. MANAGEMENT AND STUDIES nog actief?
Ja, S.I. MANAGEMENT AND STUDIES staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van S.I. MANAGEMENT AND STUDIES?
De jaarrekening over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. In het microschema is dat niet verplicht.Financieel
Maakt S.I. MANAGEMENT AND STUDIES winst?
In boekjaar 2025 boekte S.I. MANAGEMENT AND STUDIES een verlies van € 8.594.
Waar vind ik de jaarrekening van S.I. MANAGEMENT AND STUDIES?
S.I. MANAGEMENT AND STUDIES legde 17 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet S.I. MANAGEMENT AND STUDIES de volgende jaarrekening neerleggen?
S.I. MANAGEMENT AND STUDIES moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.