Ga naar inhoud

S-GJ CONSULTING

Actief
BVopgericht 201115 jaar actiefRoute de Bonsgnée(RR) 22, 4120 Neupré, BelgiëKBO/BCE: BE 0839.333.872
Samenvatting

S-GJ CONSULTING is actief sinds 2011 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 86.785 en een nettoresultaat van € 7.853. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 80% van 39.131 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
Schaal
€ 105.535balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 86.785
Winst
€ 7.853
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 143 dagen vroeg1 van 2 akten samengevat
Waarom 95verlaagt risicoLiquiditeit 5,53, liquide middelen € 96.288Eigen vermogen € 86.785 (82,2% van het balanstotaal)Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 105.535Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 63% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 82,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 95-5
kortlopende schulden 17,8% · geldmiddelen 91,2%
Rentabiliteit 78+71
rendement op activa 7,4%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.438 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 8.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 5,53 tegenover 41,59 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 17,8% en geldmiddelen: 91,2% van het balanstotaal), en 17,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 86% op solvabiliteit, 89% op liquiditeit, 44% op rentabiliteit en 31% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 25-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 5,53, liquide middelen € 96.288
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 86.785 (82,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 105.535
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 10-03-2026, 143 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
143 dagen vroeg
2024
28 dagen te laat
2023
29 dagen te laat
2022
35 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
2020
12 dagen te laat
2019
24 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 2 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 7.853
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 20% op solvabiliteitsectormediaan 55,6% · 39.131 bedrijven 82,2% Bekijk
  • Bestuur2 bestuurders in functie 2 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 105.535 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 105.535
Winst
€ 7.853
Solvabiliteit
82,2%
Balanstotaal▲ 11,5%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
20
Sinds
2013
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 31-12-2024Liquiditeit verdrievoudigt
  3. 29-08-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
15-09-2011
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
28

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Kerngegevens van S-GJ CONSULTING

Wat is het ondernemingsnummer van S-GJ CONSULTING?
0839.333.872. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0839.333.872.
Waar is S-GJ CONSULTING gevestigd?
De zetel is gevestigd op Route de Bonsgnée(RR) 22, 4120 Neupré.Ondernemingsgegevens
Wat doet S-GJ CONSULTING?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
Wat is de rechtsvorm van S-GJ CONSULTING?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd S-GJ CONSULTING opgericht?
Op 15-09-2011.
Is S-GJ CONSULTING nog actief?
Ja, S-GJ CONSULTING staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van S-GJ CONSULTING?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt S-GJ CONSULTING winst?
In boekjaar 2025 boekte S-GJ CONSULTING een winst van € 7.853.
Waar vind ik de jaarrekening van S-GJ CONSULTING?
S-GJ CONSULTING legde 14 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet S-GJ CONSULTING de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van S-GJ CONSULTING

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.