Ga naar inhoud

S&E TECH

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefVlotstraat 53, 9000 Gent, BelgiëKBO/BCE: BE 1004.417.281
Samenvatting

De berekende faillissementskans van S&E TECH over 12 maanden bedraagt 2,3% (gemiddeld). De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 27.461 en een nettoresultaat van € 24.294. De solvabiliteit is beter dan 56% van 1.230 sectorgenoten (NACE 42, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
NACE 42220
1 vestiging
Schaal
€ 36.546balanstotaal 2024
Eigen vermogen
€ 27.461
Winst
€ 24.294
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,3%
Structuur
Jaarrekening 59 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoLaatste jaarrekening 75 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laatOmvang: balanstotaal € 61.203Opgericht in 2024verlaagt risicoLiquiditeit 1,31, liquide middelen € 9.881Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 55% van de sectorgenoten (NACE 42, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 100
eigen vermogen 75,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 66
kortlopende schulden 24,9% · geldmiddelen 20,0%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 66,5%
Faillissementskans, 12 maanden
2,3% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,8% (1.866 ondernemingen, NACE 42, micro)
Verloop 24 maanden 02-2025: 1,8% 03-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,8%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 2,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,3%▼ -1,5 procentpunten t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,0%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,59, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 24,9% en geldmiddelen: 20% van het balanstotaal), en 24,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 42, micro): beter dan 57% op solvabiliteit, 56% op liquiditeit, 49% op rentabiliteit en 57% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 75 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 61.203
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,31, liquide middelen € 9.881
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 28-09-2025, 59 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2024
59 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de jaarrekening over 2024 59 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 42) voor boekjaar 2024 is 2 dagen voor de termijn, en 41% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Financieel · boekjaar 2024, microschema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (75 dagen) Neergelegd op 14 oktober 2026, termijn 31 juli 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 december 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00559223.

Eigen vermogen
€ 27.461
Totaal activa
€ 36.546
Nettoresultaat
€ 24.294
Werkkapitaal
€ 14.437

Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.

Balanssamenstelling
Activa € 36.546
Vaste activa € 13.023
Vlottende activa € 23.523
Passiva € 36.546
Eigen vermogen € 27.461
Schulden € 9.086
Schulden financieren 24,9% van het balanstotaal.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2024
EBITDA
€ 35.298
Cashflow
€ 28.907
Liquiditeit
2,59
Schuldgraad
0,33
ROE
88,5%
ROA
66,5%
Rentedekking
meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 9.086
Belastingen
€ 6.586

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 39.278 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,8% binnen 24 maanden failliet en bestaat 95,8% nog.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
1,8% ging failliet
2,3% stopte op een andere manier
95,8% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een hogere faillissementskans: 2,3% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.473 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 39.278 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2024 · 38 posten
Balans Code2024
Activa
Totaal activa20/58€ 36.546
Vaste activa21/28€ 13.023
Materiële vaste activa22/27€ 13.023
Installaties, machines en uitrusting23€ 1.854
Meubilair en rollend materieel24€ 11.170
Vlottende activa29/58€ 23.523
Vorderingen op meer dan één jaar29€ 10.000
Overige vorderingen291€ 10.000
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 5.513
Overige vorderingen41€ 5.513
Liquide middelen54/58€ 7.317
Overlopende rekeningen490/1€ 693
Passiva
Totaal passiva10/49€ 36.546
Eigen vermogen10/15€ 27.461
Inbreng10/11€ 4.000
Overgedragen winst (verlies)14€ 23.461
Schulden17/49€ 9.086
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 9.086
Handelsschulden44€ 1.367
Leveranciers440/4€ 1.367
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 6.886
Belastingen450/3€ 6.886
Overige schulden47/48€ 833
Resultaat Code2024
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 4.613
Andere bedrijfskosten640/8€ 446
Bruto bedrijfsmarge9900€ 35.743
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 30.684
Financiële opbrengsten75/76B€ 208
Recurrente financiële opbrengsten75€ 208
Financiële kosten65/66B€ 13
Recurrente financiële kosten65€ 13
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 30.879
Belastingen op het resultaat67/77€ 6.586
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 24.294
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 24.294
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 24.294
Uit te keren winst694/7€ 833
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 833

De toelichting bij deze jaarrekening (5 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post2024
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 4.613
Andere bedrijfskosten640/8€ 446
Bruto bedrijfsmarge9900€ 35.743
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 30.684
Financiële opbrengsten75/76B€ 208
Recurrente financiële opbrengsten75€ 208
Financiële kosten65/66B€ 13
Recurrente financiële kosten65€ 13
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 30.879
Belastingen op het resultaat67/77€ 6.586
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 24.294
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 24.294
Post2024
Activa
Totaal activa20/58€ 36.546
Vaste activa21/28€ 13.023
Materiële vaste activa22/27€ 13.023
Installaties, machines en uitrusting23€ 1.854
Meubilair en rollend materieel24€ 11.170
Vlottende activa29/58€ 23.523
Vorderingen op meer dan één jaar29€ 10.000
Overige vorderingen291€ 10.000
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 5.513
Overige vorderingen41€ 5.513
Liquide middelen54/58€ 7.317
Overlopende rekeningen490/1€ 693
Passiva
Totaal passiva10/49€ 36.546
Eigen vermogen10/15€ 27.461
Inbreng10/11€ 4.000
Overgedragen winst (verlies)14€ 23.461
Schulden17/49€ 9.086
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 9.086
Handelsschulden44€ 1.367
Leveranciers440/4€ 1.367
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 6.886
Belastingen450/3€ 6.886
Overige schulden47/48€ 833
Post2024
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 24.294
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 4.613
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 28.907

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2024 microschema 28-09-2025 2025-00530446

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 1.790 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie (NACE 42220) zijn de cijfers van 974 gekend. 670 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2025 · 1 vermelding · € 317 toegekend · € 317 uitbetaald
Regelingen
1 vermelding · € 317 · € 317 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 1 Staatsbladakte verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Geschiedenis

Op 9 januari 2024 werd S&E TECH opgericht.1 De onderneming legde één jaarrekening neer, over boekjaar 2024.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekening 2024

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2025
28-09
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema · 59 dagen te laat
NBB-neerlegging
0 van 1 akte gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 1 Staatsblad-akte van deze onderneming. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht09-01-2024
Boekjaareinde31-12
Activiteiten, NACEBEL 2025
42220Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
41001Algemene bouw van residentiële gebouwen
42110Bouw van autowegen en andere wegen
42211Bouw van water- en gasdistributienetten
42212Bouw van rioleringen
42990Bouw van andere civieltechnische werken, n.e.g.
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:1004417281
Ook 9925:BE1004417281
Ingeschreven 27-11-2025

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 17 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Controleer de inhoudingsplicht Betaalt u deze onderneming voor bouw- of schoonmaakwerk, ga dan voor elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden, met ondernemingsnummer 1004.417.281

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Gent · 1 vestigingseenheid sinds 2024
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
63 m²
Gebouwvoetafdruk
65 m²
Volume, LiDAR
424 m³
Perceel 44810K0058/02L000, Vlaanderen · hoogste gebouw 11,4 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
1 vestigingseenheid
S&E TECH
Vlotstraat 53, 9000 GentBouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
sinds 2024vestigingsnr. 2.354.091.515
1 perceel
Vlaanderen 1 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
44810K0058/02L000 Vlaanderen 63 m² 1 · 65 m² 11,4 m · 3
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Het perceel heeft een exacte adresmatch.