Ga naar inhoud

S/A Technics

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefJ.B. Coomansstraat 9, 2590 Berlaar, BelgiëKBO/BCE: BE 1017.663.523

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 26-06-2026 bij de NBB alle 2 neerleggingen

Omzet
≈ € 140.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 98.000 en € 220.000
Totaal activa
€ 57.520▲ 29×
2024 · € 2.000
Nettoresultaat
€ 21.738
Werkkapitaal
€ 22.060
Meerjarenoverzicht
2024 tot 2025, 2 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 28.599
2025
20242025
Nettoresultaat
€ 21.738
2025
middelste helft van de sector
20242025
Eigen vermogen
€ 23.738
▲ 12× 2025
middelste helft van de sector
20242025
Totaal activa
€ 57.520
▲ 29× 2025
laagste kwart van de sector
20242025
Schulden
€ 33.781
2025
20242025
Werkkapitaal
€ 22.060
2025
middelste helft van de sector
20242025
Solvabiliteit
41,3%
2025
middelste helft van de sector
20242025
Liquiditeit
1,65
2025
middelste helft van de sector
20242025
Rendabiliteit (ROA)
37,8%
2025
hoogste kwart van de sector
20242025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20242025
Bedrijfsresultaat€ 28.599
Nettoresultaat€ 21.738binnen de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 2.000onder de middelste helft van de sector-€ 23.738binnen de middelste helft van de sector▲ 12×
Totaal activa€ 2.000onder de middelste helft van de sector-€ 57.520onder de middelste helft van de sector▲ 29×
Schulden€ 33.781
Werkkapitaal€ 22.060binnen de middelste helft van de sector
Solvabiliteit41,3%binnen de middelste helft van de sector
Liquiditeit1,65binnen de middelste helft van de sector
Rendabiliteit (ROA)37,8%boven de middelste helft van de sector
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gespecialiseerde bouw (NACE 43). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 bedraagt € 28.599. 2025 is het enige boekjaar met dit cijfer.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
Activa € 57.520
Vaste activa € 1.678
Vlottende activa € 55.842
Passiva € 57.520
Eigen vermogen € 23.738
Schulden € 33.781
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal is 58,7%.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 29.090
Cashflow
€ 22.230
Schuldgraad
1,42
ROE
91,6%
Rentedekking
32,63
Schulden ≤ 1 jaar
€ 33.781
Belastingen
€ 5.969

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20242025
Materiële vaste activa-€ 1.769
Financiële vaste activa-€ 400
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar-€ 492

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2024 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 35 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 2.000€ 57.520▲
Vaste activa21/28-€ 1.678
Materiële vaste activa22/27-€ 1.278
Installaties, machines en uitrusting23-€ 1.278
Financiële vaste activa28-€ 400
Vlottende activa29/58€ 2.000€ 55.842▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41-€ 13.033
Handelsvorderingen40-€ 13.033
Geldbeleggingen50/53€ 2.000€ 41.591▲
Overlopende rekeningen490/1-€ 1.218
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2.000€ 57.520▲
Eigen vermogen10/15€ 2.000€ 23.738▲
Inbreng10/11€ 2.000€ 2.000=
Reserves13-€ 21.738
Beschikbare reserves133-€ 21.738
Schulden17/49-€ 33.781
Schulden op ten hoogste één jaar42/48-€ 33.781
Handelsschulden44-€ 181
Leveranciers440/4-€ 181
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 12.985
Belastingen450/3-€ 12.985
Overige schulden47/48-€ 20.616
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 492
Andere bedrijfskosten640/8-€ 990
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 30.081
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 28.599
Financiële kosten65/66B-€ 892
Recurrente financiële kosten65-€ 892
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 27.707
Belastingen op het resultaat67/77-€ 5.969
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 21.738
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 21.738
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 21.738
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2-€ 21.738
Aan de overige reserves6921-€ 21.738

De toelichting bij deze jaarrekening telt 7 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 26-06-2026.

Post20242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 492-
Andere bedrijfskosten640/8-€ 990-
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 30.081-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 28.599-
Financiële kosten65/66B-€ 892-
Recurrente financiële kosten65-€ 892-
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 27.707-
Belastingen op het resultaat67/77-€ 5.969-
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 21.738-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 21.738-
Post20242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 2.000€ 57.520▲ 29×
Vaste activa21/28-€ 1.678-
Materiële vaste activa22/27-€ 1.278-
Installaties, machines en uitrusting23-€ 1.278-
Financiële vaste activa28-€ 400-
Vlottende activa29/58€ 2.000€ 55.842▲ 28×
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41-€ 13.033-
Handelsvorderingen40-€ 13.033-
Geldbeleggingen50/53€ 2.000€ 41.591▲ 21×
Overlopende rekeningen490/1-€ 1.218-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2.000€ 57.520▲ 29×
Eigen vermogen10/15€ 2.000€ 23.738▲ 12×
Inbreng10/11€ 2.000€ 2.000=
Reserves13-€ 21.738-
Beschikbare reserves133-€ 21.738-
Schulden17/49-€ 33.781-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48-€ 33.781-
Handelsschulden44-€ 181-
Leveranciers440/4-€ 181-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 12.985-
Belastingen450/3-€ 12.985-
Overige schulden47/48-€ 20.616-
Post20242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 21.738-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630-€ 492-
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 22.230-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 11.279 ondernemingen hetzelfde profiel als S/A Technics nu. Twee jaar later bestond 96,6% nog en was 0,7% failliet.

  • Micro
  • jonger dan 2 jaar
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
96,6% bestond nog
2,6% stopte op een andere manier
0,7% ging failliet

De faillissementskans van S/A Technics zelf is hoger: 3,8% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over S/A Technics dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 11.279 ondernemingen, geen voorspelling voor S/A Technics. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (2)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 26-06-2026 2026-00207283 PDF
31-12-2024 microschema 25-09-2025 2025-00502411 PDF

Volgende stappen