Ga naar inhoud

Rush Cars

Actief
BVopgericht 20214 jaar actiefVlaamsekunstlaan 57, 2020 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0776.909.424
Samenvatting

Rush Cars is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 7.502) en een nettoresultaat van -€ 6.774. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 162% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 1.793 sectorgenoten (NACE 77, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
NACE 77110
1 vestiging
Schaal
€ 1.230balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 7.502
Verlies
-€ 6.774
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Structuur
Jaarrekening 20 dagen te laat neergelegd
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 7.502Verlies € 6.774, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1.230Liquiditeit 0,06, liquide middelen € 507, gehalveerdToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 17% van de sectorgenoten (NACE 77, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-18
eigen vermogen -609,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 709,9% · geldmiddelen 41,2%
Rentabiliteit 0-24
rendement op activa -550,7%
Faillissementskans, 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (3.164 ondernemingen, NACE 77, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,9% 12-2024: 1,9%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%▼ -1,3 procentpunten t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 77, micro): beter dan 7% op solvabiliteit, 56% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 1% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1.230
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,06, liquide middelen € 507, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 7.502
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 6.774, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
22232425
2022 tot 2025 · laatste jaar -€ 7.502
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 3 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 20-08-2026, 20 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
20 dagen te laat
2024
11 dagen vroeg
2023
17 dagen vroeg
2022
13 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 5 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 77) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 19 juli neer (3 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 6.774
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 7.502 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 6.774 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 30,4% · 1.793 bedrijven -609,9% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1.230
Verlies
-€ 6.774
Solvabiliteit
-609,9%
Balanstotaal▼ 87,5%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 14-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 18-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte…NACE 77110
Opgericht
08-11-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.