Ga naar inhoud

RM

Actief
NVopgericht 199134 jaar actiefBrasschaatsteenweg (C) 290, 2920 Kalmthout, BelgiëKBO/BCE: BE 0445.911.077
Samenvatting

RM is actief sinds 1991 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 435.420 en een nettoresultaat van -€ 109.608. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 3,9% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 64% van 5.674 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, volledig schema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (24 dagen) Neergelegd op 24 augustus 2026, termijn 31 juli 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 december 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00417077.

Omzet
Niet opgenomen in deze neerlegging
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
-€ 109.608
2024 · € 182.084
Werkkapitaal
€ 512.210▼ 27,5%
2024 · € 706.371
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat wordt in 2025 negatief: een verlies van € 65.863 na € 173.403 in 2024, het laagste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat-€ 65.863 2025 Nettoresultaat-€ 109.608 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 16.887--€ 38.660▼ 129%-€ 72.403▼ 87,3%-€ 51.337▲ 29,1%€ 849-€ 1.065€ 173.403-€ 65.863
Nettoresultaat-€ 29.173--€ 49.238▼ 68,8%-€ 82.912onder de middelste helft van de sector▼ 68,4%-€ 60.468onder de middelste helft van de sector▲ 27,1%-€ 10.121binnen de middelste helft van de sector▲ 83,3%-€ 8.179binnen de middelste helft van de sector▲ 19,2%€ 182.084boven de middelste helft van de sector-€ 109.608onder de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 573.864-€ 524.626▼ 8,6%€ 441.714binnen de middelste helft van de sector▼ 15,8%€ 381.246binnen de middelste helft van de sector▼ 13,7%€ 371.125binnen de middelste helft van de sector▼ 2,7%€ 362.945binnen de middelste helft van de sector▼ 2,2%€ 545.029binnen de middelste helft van de sector▲ 50,2%€ 435.420binnen de middelste helft van de sector▼ 20,1%
Totaal activa€ 749.517-€ 667.392▼ 11,0%€ 740.636binnen de middelste helft van de sector▲ 11,0%€ 747.524binnen de middelste helft van de sector▲ 0,9%€ 684.472binnen de middelste helft van de sector▼ 8,4%€ 916.741binnen de middelste helft van de sector▲ 33,9%€ 846.641binnen de middelste helft van de sector▼ 7,6%€ 782.303onder de middelste helft van de sector▼ 7,6%
Schulden€ 175.653-€ 142.766▼ 18,7%€ 298.922▲ 109%€ 366.278▲ 22,5%€ 313.348▼ 14,5%€ 553.796▲ 76,7%€ 301.612▼ 45,5%€ 346.883▲ 15,0%
Werkkapitaal€ 537.236-€ 492.019▼ 8,4%€ 604.245boven de middelste helft van de sector▲ 22,8%€ 474.755binnen de middelste helft van de sector▼ 21,4%€ 514.917binnen de middelste helft van de sector▲ 8,5%€ 560.124binnen de middelste helft van de sector▲ 8,8%€ 706.371boven de middelste helft van de sector▲ 26,1%€ 512.210binnen de middelste helft van de sector▼ 27,5%
Solvabiliteit76,6%-78,6%▲ 2,0pp59,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 19,0pp51,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,6pp54,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,2pp39,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 14,6pp64,4%boven de middelste helft van de sector▲ 24,8pp55,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,7pp
Liquiditeit12,10-10,99▼ 1,1113,58boven de middelste helft van de sector▲ 2,593,12boven de middelste helft van de sector▼ 10,464,37boven de middelste helft van de sector▲ 1,252,65binnen de middelste helft van de sector▼ 1,726,77boven de middelste helft van de sector▲ 4,123,25binnen de middelste helft van de sector▼ 3,52
Rendabiliteit (ROA)-3,9%--7,4%▼ 3,5pp-11,2%onder de middelste helft van de sector▼ 3,8pp-8,1%onder de middelste helft van de sector▲ 3,1pp-1,5%onder de middelste helft van de sector▲ 6,6pp-0,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,6pp21,5%boven de middelste helft van de sector▲ 22,4pp-14,0%onder de middelste helft van de sector▼ 35,5pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 782.303
Vaste activa € 42.452 ▲ 138%
Vlottende activa € 739.851 ▼ 10,7%
Passiva € 782.303
Eigen vermogen € 435.420 ▼ 20,1%
Schulden € 346.883 ▲ 15,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 35,6% naar 44,3%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
-€ 65.545
Cashflow
-€ 109.290
Snelle liquiditeit
1,19▲
2024 · 0,30
Schuldgraad
0,80▲
2024 · 0,55
ROE
-25,2%▼
2024 · 33,4%
Rentedekking
-6,92
Schulden ≤ 1 jaar
€ 227.640▲
2024 · € 122.412
Schulden > 1 jaar
€ 119.200▼
2024 · € 179.200
Belastingen
€ 42.745▲
2024 · € 190
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 929 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,1% binnen 24 maanden failliet en bestaat 90% nog.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • verlies van 10% van de balans of meer
1,1% ging failliet
8,8% stopte op een andere manier
90% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.468 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 929 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 51 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 846.641€ 782.303▼
Vaste activa21/28€ 17.857€ 42.452▲
Materiële vaste activa22/27-€ 24.595
Installaties, machines en uitrusting23-€ 6.300
Meubilair en rollend materieel24-€ 18.294
Financiële vaste activa28€ 17.857€ 17.857=
Vlottende activa29/58€ 828.784€ 739.851▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 792.579€ 468.097▼
Voorraden30/36€ 792.579€ 468.097▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 19.960€ 30.700▲
Handelsvorderingen40€ 18.165€ 18.572▲
Overige vorderingen41€ 1.795€ 12.128▲
Liquide middelen54/58€ 16.245€ 241.040▲
Overlopende rekeningen490/1-€ 14
Passiva
Totaal passiva10/49€ 846.641€ 782.303▼
Eigen vermogen10/15€ 545.029€ 435.420▼
Inbreng10/11€ 62.000€ 62.000=
Kapitaal10€ 62.000€ 62.000=
Geplaatst kapitaal100€ 62.000€ 62.000=
Reserves13€ 483.029€ 373.420▼
Onbeschikbare reserves130/1€ 6.200€ 6.200=
Wettelijke reserve130€ 6.200€ 6.200=
Beschikbare reserves133€ 476.829€ 367.220▼
Schulden17/49€ 301.612€ 346.883▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 179.200€ 119.200▼
Financiële schulden170/4€ 179.200€ 119.200▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 122.412€ 227.640▲
Handelsschulden44€ 7.669€ 36.179▲
Leveranciers440/4€ 7.669€ 36.179▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 189€ 268▲
Belastingen450/3€ 189€ 268▲
Overige schulden47/48€ 114.554€ 191.194▲
Overlopende rekeningen492/3-€ 42
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 211.857-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 318
Andere bedrijfskosten640/8€ 2.733€ 1.425▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 176.137-€ 64.120▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 173.403-€ 65.863▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 19.256€ 8.465▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 6.656€ 8.465▲
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B€ 12.600-
Financiële kosten65/66B€ 10.386€ 9.466▼
Recurrente financiële kosten65€ 10.386€ 9.466▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 182.273-€ 66.863▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 190€ 42.745▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 182.084-€ 109.608▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 182.084-€ 109.608▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 182.084-€ 109.608▼
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2-€ 109.608
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 182.084-
Aan de overige reserves6921€ 182.084-

De toelichting bij deze jaarrekening (8 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A------€ 211.857--
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 37.761€ 37.761€ 37.761€ 37.761€ 32.410--€ 318-
Andere bedrijfskosten640/8---€ 13.921€ 11.355€ 11.289€ 2.733€ 1.425▼ 47,9%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 23.413€ 1.676-€ 11.924€ 346€ 44.615€ 10.224€ 176.137-€ 64.120-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 16.887-€ 38.660-€ 72.403-€ 51.337€ 849-€ 1.065€ 173.403-€ 65.863-
Financiële opbrengsten75/76B---€ 4.550€ 4.451€ 12.558€ 19.256€ 8.465▼ 56,0%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 45€ 41€ 44€ 4.550€ 4.451€ 12.558€ 6.656€ 8.465▲ 27,2%
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B------€ 12.600--
Financiële kosten65/66B---€ 13.496€ 15.236€ 19.487€ 10.386€ 9.466▼ 8,9%
Recurrente financiële kosten65€ 12.238€ 10.526€ 10.367€ 13.496€ 15.236€ 19.487€ 10.386€ 9.466▼ 8,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 29.080-€ 49.145-€ 82.726-€ 60.283-€ 9.936-€ 7.994€ 182.273-€ 66.863-
Belastingen op het resultaat67/77€ 93€ 93€ 186€ 186€ 186€ 186€ 190€ 42.745▲ 22.439%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 29.173-€ 49.238-€ 82.912-€ 60.468-€ 10.121-€ 8.179€ 182.084-€ 109.608-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 29.173-€ 49.238-€ 82.912-€ 60.468-€ 10.121-€ 8.179€ 182.084-€ 109.608-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 749.517€ 667.392€ 740.636€ 747.524€ 684.472€ 916.741€ 846.641€ 782.303▼ 7,6%
Vaste activa21/28€ 163.875€ 126.114€ 88.353€ 49.042€ 16.632€ 16.632€ 17.857€ 42.452▲ 138%
Materiële vaste activa22/27€ 145.693€ 107.932€ 70.171€ 32.410---€ 24.595-
Terreinen en gebouwen22---€ 32.410-----
Installaties, machines en uitrusting23-------€ 6.300-
Meubilair en rollend materieel24-------€ 18.294-
Financiële vaste activa28€ 18.182€ 18.182€ 18.182€ 16.632€ 16.632€ 16.632€ 17.857€ 17.857=
Vlottende activa29/58€ 585.642€ 541.278€ 652.283€ 698.482€ 667.840€ 900.108€ 828.784€ 739.851▼ 10,7%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 285.000€ 285.000€ 483.000€ 598.000€ 575.000€ 819.851€ 792.579€ 468.097▼ 40,9%
Voorraden30/36---€ 598.000€ 575.000€ 819.851€ 792.579€ 468.097▼ 40,9%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 278.349€ 241.907€ 156.013€ 55.537€ 30.569€ 18.165€ 19.960€ 30.700▲ 53,8%
Handelsvorderingen40---€ 19.460€ 30.045€ 18.165€ 18.165€ 18.572▲ 2,2%
Overige vorderingen41---€ 36.077€ 524-€ 1.795€ 12.128▲ 576%
Liquide middelen54/58€ 22.293€ 14.371€ 12.484€ 44.131€ 61.377€ 61.124€ 16.245€ 241.040▲ 1.384%
Overlopende rekeningen490/1---€ 814€ 894€ 968-€ 14-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 749.517€ 667.392€ 740.636€ 747.524€ 684.472€ 916.741€ 846.641€ 782.303▼ 7,6%
Eigen vermogen10/15€ 573.864€ 524.626€ 441.714€ 381.246€ 371.125€ 362.945€ 545.029€ 435.420▼ 20,1%
Inbreng10/11€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Kapitaal10---€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Geplaatst kapitaal100---€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Reserves13€ 511.864€ 462.626€ 379.714€ 319.246€ 309.125€ 300.945€ 483.029€ 373.420▼ 22,7%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200=
Wettelijke reserve130---€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200=
Beschikbare reserves133---€ 313.046€ 302.925€ 294.745€ 476.829€ 367.220▼ 23,0%
Schulden17/49€ 175.653€ 142.766€ 298.922€ 366.278€ 313.348€ 553.796€ 301.612€ 346.883▲ 15,0%
Schulden op meer dan één jaar17€ 127.247€ 93.508€ 250.884€ 142.551€ 159.600€ 213.811€ 179.200€ 119.200▼ 33,5%
Financiële schulden170/4---€ 142.551€ 159.600€ 213.811€ 179.200€ 119.200▼ 33,5%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 48.406€ 49.258€ 48.038€ 223.727€ 152.923€ 339.984€ 122.412€ 227.640▲ 86,0%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 211.832€ 142.551€ 160.409---
Handelsschulden44€ 316€ 1.092€ 426€ 855€ 1.073€ 65.863€ 7.669€ 36.179▲ 372%
Leveranciers440/4---€ 855€ 1.073€ 65.863€ 7.669€ 36.179▲ 372%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 186€ 186€ 186€ 189€ 268▲ 41,6%
Belastingen450/3---€ 186€ 186€ 186€ 189€ 268▲ 41,6%
Overige schulden47/48---€ 10.853€ 9.113€ 113.527€ 114.554€ 191.194▲ 66,9%
Overlopende rekeningen492/3----€ 824--€ 42-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 29.173-€ 49.238-€ 82.912-€ 60.468-€ 10.121-€ 8.179€ 182.084-€ 109.608-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 37.761€ 37.761€ 37.761€ 37.761€ 32.410--€ 318-
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 8.588-€ 11.477-€ 45.151-€ 22.707€ 22.289-€ 8.179€ 182.084-€ 109.290-
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0€ 0€ 1.550€ 0€ 0-€ 1.225-€ 24.913▼ 1.934%
Verandering liquide middelen--€ 7.922-€ 1.886€ 31.646€ 17.246-€ 253-€ 44.879€ 224.795-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 9.540 ondernemingen in deze sector zijn de cijfers van 7.341 gekend. 4.807 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.