Ga naar inhoud

RIVELLO

Actief
BVopgericht 20188 jaar actiefElsense Steenweg 139, 1050 Elsene, BelgiëKBO/BCE: BE 0707.909.760
Samenvatting

RIVELLO is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 39.924 en een nettoresultaat van € 16.224. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 26% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 38% van 20.914 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 39.924▼ 68,7%
2024 · € 127.700
Totaal activa
€ 87.670▼ 48,8%
2024 · € 171.371
Nettoresultaat
€ 16.224▼ 44,9%
2024 · € 29.446
Werkkapitaal
€ 19.877▼ 81,1%
2024 · € 105.025
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2019 tot 2025, 7 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt in 2025; 2025 ligt 44% onder 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 20.813 2025 Nettoresultaat€ 16.224 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 62, Computerprogrammering en consultancy: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 8.987-€ 31.944▲ 255%€ 12.744▼ 60,1%€ 23.070▲ 81,0%€ 25.452▲ 10,3%€ 37.222▲ 46,2%€ 20.813▼ 44,1%
Nettoresultaat€ 6.587-€ 24.956binnen de middelste helft van de sector▲ 279%€ 9.657binnen de middelste helft van de sector▼ 61,3%€ 18.394binnen de middelste helft van de sector▲ 90,5%€ 20.061binnen de middelste helft van de sector▲ 9,1%€ 29.446binnen de middelste helft van de sector▲ 46,8%€ 16.224binnen de middelste helft van de sector▼ 44,9%
Eigen vermogen€ 18.987-€ 50.142binnen de middelste helft van de sector▲ 164%€ 59.799binnen de middelste helft van de sector▲ 19,3%€ 78.193binnen de middelste helft van de sector▲ 30,8%€ 98.254binnen de middelste helft van de sector▲ 25,7%€ 127.700binnen de middelste helft van de sector▲ 30,0%€ 39.924binnen de middelste helft van de sector▼ 68,7%
Totaal activa€ 36.684-€ 77.960binnen de middelste helft van de sector▲ 113%€ 105.614binnen de middelste helft van de sector▲ 35,5%€ 138.441binnen de middelste helft van de sector▲ 31,1%€ 145.458binnen de middelste helft van de sector▲ 5,1%€ 171.371binnen de middelste helft van de sector▲ 17,8%€ 87.670binnen de middelste helft van de sector▼ 48,8%
Schulden€ 17.697-€ 27.818▲ 57,2%€ 45.815▲ 64,7%€ 60.248▲ 31,5%€ 47.203▼ 21,7%€ 43.671▼ 7,5%€ 47.745▲ 9,3%
Werkkapitaal€ 18.957-€ 50.112binnen de middelste helft van de sector▲ 164%€ 59.769binnen de middelste helft van de sector▲ 19,3%€ 71.016binnen de middelste helft van de sector▲ 18,8%€ 92.242binnen de middelste helft van de sector▲ 29,9%€ 105.025binnen de middelste helft van de sector▲ 13,9%€ 19.877binnen de middelste helft van de sector▼ 81,1%
Solvabiliteit51,8%-64,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 12,6pp56,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 7,7pp56,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,1pp67,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 11,1pp74,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 7,0pp45,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 29,0pp
Liquiditeit2,07-2,80binnen de middelste helft van de sector▲ 0,732,30binnen de middelste helft van de sector▼ 0,502,18binnen de middelste helft van de sector▼ 0,132,95binnen de middelste helft van de sector▲ 0,783,40binnen de middelste helft van de sector▲ 0,451,42binnen de middelste helft van de sector▼ 1,99
Rendabiliteit (ROA)18,0%-32,0%boven de middelste helft van de sector▲ 14,1pp9,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 22,9pp13,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 4,1pp13,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,5pp17,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,4pp18,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,3pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 62, Computerprogrammering en consultancy: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 87.670
Vaste activa € 20.047 ▼ 11,6%
Vlottende activa € 67.622 ▼ 54,5%
Passiva € 87.670
Eigen vermogen € 39.924 ▼ 68,7%
Schulden € 47.745 ▲ 9,3%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 25,5% naar 54,5%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 29.863▼
2024 · € 39.666
Cashflow
€ 25.274▼
2024 · € 31.889
Schuldgraad
1,20▲
2024 · 0,34
ROE
40,6%▲
2024 · 23,1%
Rentedekking
96,98▼
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 47.745▲
2024 · € 43.671
Belastingen
€ 4.293▼
2024 · € 7.554
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 26.975 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,6% binnen 24 maanden failliet en bestaat 94,9% nog.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
1,6% ging failliet
3,4% stopte op een andere manier
94,9% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: < 0,1% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 26.975 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 40 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 171.371€ 87.670▼
Vaste activa21/28€ 22.675€ 20.047▼
Immateriële vaste activa21€ 18.356€ 11.987▼
Materiële vaste activa22/27€ 4.289€ 8.030▲
Meubilair en rollend materieel24€ 4.289€ 8.030▲
Financiële vaste activa28€ 30€ 30=
Vlottende activa29/58€ 148.696€ 67.622▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 14.901€ 17.237▲
Handelsvorderingen40€ 14.901€ 15.518▲
Overige vorderingen41-€ 1.719
Liquide middelen54/58€ 133.390€ 49.980▼
Overlopende rekeningen490/1€ 406€ 406=
Passiva
Totaal passiva10/49€ 171.371€ 87.670▼
Eigen vermogen10/15€ 127.700€ 39.924▼
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Overgedragen winst (verlies)14€ 109.100€ 21.324▼
Schulden17/49€ 43.671€ 47.745▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 43.671€ 47.745▲
Handelsschulden44€ 1.106€ 779▼
Leveranciers440/4€ 1.106€ 779▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 6.617€ 10.048▲
Belastingen450/3€ 4.413€ 7.844▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 2.204€ 2.204=
Overige schulden47/48€ 35.949€ 36.919▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.443€ 9.050▲
Andere bedrijfskosten640/8-€ 400
Bruto bedrijfsmarge9900€ 39.666€ 30.262▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 37.222€ 20.813▼
Financiële opbrengsten75/76B-€ 12
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 12
Financiële kosten65/66B€ 222€ 308▲
Recurrente financiële kosten65€ 222€ 308▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 37.000€ 20.517▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 7.554€ 4.293▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 29.446€ 16.224▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 29.446€ 16.224▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 109.100€ 125.324▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 79.654€ 109.100▲
Uit te keren winst694/7-€ 104.000
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 104.000

De toelichting bij deze jaarrekening (9 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post2019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630---€ 861€ 1.622€ 2.443€ 9.050▲ 270%
Andere bedrijfskosten640/8------€ 400-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 8.987€ 31.944€ 12.744€ 23.931€ 27.073€ 39.666€ 30.262▼ 23,7%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 8.987€ 31.944€ 12.744€ 23.070€ 25.452€ 37.222€ 20.813▼ 44,1%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 2--€ 12-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 24€ 0-€ 2--€ 12-
Financiële kosten65/66B--€ 180€ 181€ 255€ 222€ 308▲ 38,5%
Recurrente financiële kosten65€ 161€ 161€ 180€ 181€ 255€ 222€ 308▲ 38,5%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 8.850€ 31.783€ 12.564€ 22.891€ 25.196€ 37.000€ 20.517▼ 44,5%
Belastingen op het resultaat67/77€ 2.263€ 6.827€ 2.908€ 4.497€ 5.135€ 7.554€ 4.293▼ 43,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 6.587€ 24.956€ 9.657€ 18.394€ 20.061€ 29.446€ 16.224▼ 44,9%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 6.587€ 24.956€ 9.657€ 18.394€ 20.061€ 29.446€ 16.224▼ 44,9%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 36.684€ 77.960€ 105.614€ 138.441€ 145.458€ 171.371€ 87.670▼ 48,8%
Vaste activa21/28€ 30€ 30€ 30€ 7.177€ 6.012€ 22.675€ 20.047▼ 11,6%
Immateriële vaste activa21-----€ 18.356€ 11.987▼ 34,7%
Materiële vaste activa22/27---€ 7.147€ 5.982€ 4.289€ 8.030▲ 87,2%
Terreinen en gebouwen22---€ 7.147€ 5.982---
Meubilair en rollend materieel24-----€ 4.289€ 8.030▲ 87,2%
Financiële vaste activa28€ 30€ 30€ 30€ 30€ 30€ 30€ 30=
Vlottende activa29/58€ 36.654€ 77.930€ 105.584€ 131.264€ 139.446€ 148.696€ 67.622▼ 54,5%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 9.370€ 8.434€ 14.332€ 14.613€ 12.984€ 14.901€ 17.237▲ 15,7%
Handelsvorderingen40--€ 12.415€ 12.888€ 12.481€ 14.901€ 15.518▲ 4,1%
Overige vorderingen41--€ 1.917€ 1.725€ 503-€ 1.719-
Liquide middelen54/58€ 26.879€ 69.046€ 90.847€ 116.245€ 126.011€ 133.390€ 49.980▼ 62,5%
Overlopende rekeningen490/1--€ 406€ 406€ 451€ 406€ 406=
Passiva
Totaal passiva10/49€ 36.684€ 77.960€ 105.614€ 138.441€ 145.458€ 171.371€ 87.670▼ 48,8%
Eigen vermogen10/15€ 18.987€ 50.142€ 59.799€ 78.193€ 98.254€ 127.700€ 39.924▼ 68,7%
Inbreng10/11€ 12.400-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Overgedragen winst (verlies)14€ 6.587€ 31.542€ 41.199€ 59.593€ 79.654€ 109.100€ 21.324▼ 80,5%
Schulden17/49€ 17.697€ 27.818€ 45.815€ 60.248€ 47.203€ 43.671€ 47.745▲ 9,3%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 17.697€ 27.818€ 45.815€ 60.248€ 47.203€ 43.671€ 47.745▲ 9,3%
Handelsschulden44€ 1.776€ 1.837€ 4.332€ 1.127€ 2.945€ 1.106€ 779▼ 29,6%
Leveranciers440/4--€ 4.332€ 1.127€ 2.945€ 1.106€ 779▼ 29,6%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45--€ 801€ 8.357€ 11.840€ 6.617€ 10.048▲ 51,9%
Belastingen450/3--€ 801€ 3.497€ 4.301€ 4.413€ 7.844▲ 77,7%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 4.859€ 7.539€ 2.204€ 2.204=
Overige schulden47/48--€ 40.682€ 50.764€ 32.418€ 35.949€ 36.919▲ 2,7%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 6.587€ 24.956€ 9.657€ 18.394€ 20.061€ 29.446€ 16.224▼ 44,9%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630---€ 861€ 1.622€ 2.443€ 9.050▲ 270%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 6.587€ 24.956€ 9.657€ 19.255€ 21.683€ 31.889€ 25.274▼ 20,7%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0€ 0-€ 8.009-€ 456-€ 19.106-€ 6.422▲ 66,4%
Verandering liquide middelen-€ 42.167€ 21.801€ 25.398€ 9.766€ 7.379-€ 83.410-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (7)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 14-07-2026 2026-00291134
31-12-2024 microschema 27-08-2025 2025-00414492
31-12-2023 microschema 30-08-2024 2024-00457364
31-12-2022 microschema 29-09-2023 2023-00474917
31-12-2021 microschema 22-08-2022 2022-20308199
31-12-2020 microschema 29-07-2021 2021-45600468
31-12-2019 microschema 24-08-2020 2020-45800397

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 29.845 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200) zijn de cijfers van 18.791 gekend. 15.330 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Subsidies en steun

Federatie Wallonië-Brussel

2023 · 1 vermelding · € 130 in totaal
Begrotingsposten
1 vermelding · € 130

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.