Ga naar inhoud

Rézette Home

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefRue du Petit-Quartier, Malv. 29, 5575 Gedinne, BelgiëKBO/BCE: BE 1023.417.009
Samenvatting

Rézette Home is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 10.826) en een nettoresultaat van -€ 15.826. De solvabiliteit is beter dan 9% van 11.149 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
NACE 68121
1 vestiging
Schaal
€ 55.272balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 10.826
Verlies
-€ 15.826
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 2 dagen vroeg
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 10.826verlaagt risicoSector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Omvang: balanstotaal € 55.272Liquiditeit 0,56, liquide middelen € 18.806Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 17% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 5
eigen vermogen -19,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 43
kortlopende schulden 95,2% · geldmiddelen 34,0%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -28,6%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.610 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 06-2026: 0,6% 07-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,5%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,56, onder 1; kortlopende schulden: 95,2% en geldmiddelen: 34% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 10% op solvabiliteit, 36% op liquiditeit en 4% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 22-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 10.826
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 55.272
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,56, liquide middelen € 18.806
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-07-2026, 2 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
2 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. OprichtingBenoeming: RÉZETTE Philippe Jean-Pol (administrateur…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 10.826 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op solvabiliteitsectormediaan 30,9% · 11.149 bedrijven -19,6% Bekijk
  • Opgericht 17 maanden geledenopgericht 16-05-2025 17 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 55.272
Verlies
-€ 15.826
Solvabiliteit
-19,6%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNACE 68121
Opgericht
16-05-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
31
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.