Ga naar inhoud

REWA-BETON

Actief
NVopgericht 198342 jaar actiefHuntheimer Straße,Rodt 82, 4780 Sankt Vith, BelgiëKBO/BCE: BE 0425.159.809
Samenvatting

REWA-BETON is actief sinds 1983 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 285.885 en een nettoresultaat van -€ 232.887. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 6% van 362 sectorgenoten (NACE 23, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw
NACE 23610
7de oudste bedrijf in Sankt Vith, sector Industrie1 vestiging
Schaal
€ 8,2 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
12,7 VTE
Eigen vermogen
€ 285.885
Verlies
-€ 232.887
Gezondheid
67 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Moeder
PORTLANDZEMENTWERK WOTAN H. SCHNEIDER KG
Deelnemingen
1
Commissaris: Axylium Audit GmbHJaarrekening 2025 53 dagen vroeg1 van 12 akten samengevat
Waarom 67verhoogt risicoLiquiditeit 0,70, liquide middelen € 93.571, gehalveerdEigen vermogen € 285.885 (3,5% van het balanstotaal)Omvang: 12,7 VTE, balanstotaal € 8,2 mlnVerlies € 232.887, het tweede op rij (boekjaar 2025)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
67 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 10% van de sectorgenoten (NACE 23, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 29-2
eigen vermogen 3,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 6-7
kortlopende schulden 82,4% · geldmiddelen 1,1%
Rentabiliteit 40+13
rendement op activa -2,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (234 ondernemingen, NACE 23, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,8% 12-2024: 0,8%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 0,5%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 19.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,7 tegenover 0,75 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 82,4% en geldmiddelen: 1,1% van het balanstotaal), en 96,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 23, klein): beter dan 9% op solvabiliteit, 5% op liquiditeit, 18% op rentabiliteit en 6% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 0,70, liquide middelen € 93.571, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 285.885 (3,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: 12,7 VTE, balanstotaal € 8,2 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 232.887, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 232.887
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 6% van 362 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 362 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 6%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 08-06-2026, 53 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
53 dagen vroeg
2024
55 dagen vroeg
2023
43 dagen vroeg
2022
17 dagen te laat
2021
19 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
3 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 12 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 23) voor boekjaar 2024 is 10 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 19 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 59 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema
  3. Herbenoemingen: Jörg RAMCKE, Werner JOUSTEN en…Benoemingen: Jörg RAMCKE (präsident des…

Opvallend

  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 232.887 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 7% op solvabiliteitsectormediaan 46,5% · 362 bedrijven 3,5% Bekijk
  • Let op: Eigen vermogen daalde in 2025van € 518.772 naar € 285.885 ▼ 44,9% Bekijk
  • In handen van PORTLANDZEMENTWERK WOTAN H. SCHNEIDER…de onderneming zelf is moeder van 1 vennootschappen moeder Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 8,2 mln
Verlies
-€ 232.887
Solvabiliteit
3,5%
Balanstotaal▼ 12,2%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
3 leden
Moeder
PORTLANDZEMENTWERK WOTAN H. SCHNEIDER…
Commissaris
Axylium Audit GmbH
  • Jean-Marie BODARWEBestuurder
  • Jörg RAMCKEBestuurder
  • Werner JOUSTENBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
48
Sinds
1985
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 18-06-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 17-08-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouwNACE 23610
Opgericht
21-12-1983
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van REWA-BETON

Wat is het ondernemingsnummer van REWA-BETON?
0425.159.809. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0425.159.809.
Waar is REWA-BETON gevestigd?
De zetel is gevestigd op Huntheimer Straße,Rodt 82, 4780 Sankt Vith.Ondernemingsgegevens
Wat doet REWA-BETON?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw (NACE 23610).
Wat is de rechtsvorm van REWA-BETON?
Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd REWA-BETON opgericht?
Op 21-12-1983.
Is REWA-BETON nog actief?
Ja, REWA-BETON staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft REWA-BETON?
Gemiddeld 12,7 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van REWA-BETON?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt REWA-BETON winst?
In boekjaar 2025 boekte REWA-BETON een verlies van € 232.887.
Waar vind ik de jaarrekening van REWA-BETON?
REWA-BETON legde 42 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet REWA-BETON de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van REWA-BETON

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.