Ga naar inhoud

RESIDENCE DU BON PASTEUR

Actief
NVopgericht 199431 jaar actiefRoute d'Obourg 40, 7000 Mons, BelgiëOp dit adres zijn 20 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0453.619.609
Samenvatting

De berekende faillissementskans van RESIDENCE DU BON PASTEUR over 12 maanden bedraagt 3,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 246.814) en een nettoresultaat van -€ 325.730. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 12% van 495 sectorgenoten (NACE 55, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 1994 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Gites, vakantiewoningen en -appartementen
NACE 55203NACE 87301
3de grootste werkgever in Henegouwen, sector Accommodatie1 vestiging
Schaal
€ 1,0 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
56,4 VTE
Eigen vermogen
-€ 246.814
Verlies
-€ 325.730
Gezondheid
47 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,7%
Structuur
Moeder
ARGENSON GESTION FINANCE · 100%
Jaarrekening 13 dagen te laat neergelegd0 van 4 akten gelezen
Waarom 47verhoogt risicoNegatief eigen vermogen -€ 246.814Verlies € 325.730, het tweede op rij (boekjaar 2025)Laatste jaarrekening 13 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laatOmvang: 56,4 VTE, balanstotaal € 1,0 mlnToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
47 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 8% van de sectorgenoten (NACE 55, middelgroot)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 1-31
eigen vermogen -24,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 16-4
kortlopende schulden 124,2% · geldmiddelen 12,9%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -32,0%
Faillissementskans, 12 maanden
3,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (111 ondernemingen, NACE 55, middelgroot)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,4%▲ +1,9 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,7%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,63 tegenover 0,85 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 124,2% en geldmiddelen: 12,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 55, middelgroot): beter dan 17% op solvabiliteit, 9% op liquiditeit, 3% op rentabiliteit en 4% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 246.814
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 325.730, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 13 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Omvang: 56,4 VTE, balanstotaal € 1,0 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 246.814
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 13-08-2026, 13 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
13 dagen te laat
2024
31 dagen te laat
2023
31 dagen te laat
2022
13 dagen te laat
2021
1 dag te laat
2020
23 dagen te laat
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 55) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 45% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 13 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema…
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 621.438

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 246.814 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 325.730 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 13% op solvabiliteitsectormediaan 35,1% · 495 bedrijven -24,2% Bekijk
  • In handen van ARGENSON GESTION FINANCE 100% Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2025van -€ 621.438 naar -€ 325.730 ▲ 47,6% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1,0 mln
Verlies
-€ 325.730
Solvabiliteit
-24,2%
Balanstotaal▼ 14,0%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
35
Sinds
1996
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-08-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 13-08-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 01-08-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Gites, vakantiewoningen en -appartementenNACE 55203
Opgericht
19-10-1994
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.