Ga naar inhoud

RELIEF AND LOGISTICS

Actief
BVopgericht 199630 jaar actiefDijlezicht 2, 3140 Keerbergen, BelgiëKBO/BCE: BE 0457.506.636
Samenvatting

RELIEF AND LOGISTICS is actief sinds 1996 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 202.920 en een nettoresultaat van € 78.102. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,4% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 55% van 156 sectorgenoten (NACE 51, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Goederenvervoer door de lucht
NACE 51210
4de oudste bedrijf in Vlaams-Brabant, sector Luchtvaart1 vestiging
Schaal
€ 392.725balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 202.920
Winst
€ 78.102
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 49 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 96verlaagt risicoOpgericht in 1996Liquiditeit 1,83, liquide middelen € 48.639Omvang: balanstotaal € 392.725Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 12-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 67% van de sectorgenoten (NACE 51, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 77-2
eigen vermogen 51,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 57+2
kortlopende schulden 23,4% · geldmiddelen 12,4%
Rentabiliteit 94+91
rendement op activa 19,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (203 ondernemingen, NACE 51, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,6% 12-2024: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,2%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 0,4%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,8%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 19.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,83 tegenover 3,33 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 23,4% en geldmiddelen: 12,4% van het balanstotaal), en 48,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 51, micro): beter dan 55% op solvabiliteit, 55% op liquiditeit, 80% op rentabiliteit en 76% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1996
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,83, liquide middelen € 48.639
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 392.725
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 12-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 12-06-2026, 49 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
49 dagen vroeg
2024
43 dagen vroeg
2023
54 dagen vroeg
2022
30 dagen te laat
2021
29 dagen te laat
2020
26 dagen vroeg
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 12 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 51) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 18 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 72 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
19-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 78.102
  3. Eigen vermogen boven € 200.000eigen vermogen € 202.920 ▲22,7%

Opvallend

  • Positief: Terug winstgevend in 2025na -€ 39.138 in 2024 € 78.102 Bekijk
  • Positief: Bij de beste 9% op nettoresultaatsectormediaan € 4.600 · 156 bedrijven € 78.102 Bekijk
  • Actief sinds 1996opgericht 13-03-1996 30 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 392.725
Winst
€ 78.102
Solvabiliteit
51,7%
Balanstotaal▲ 28,3%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
34
Sinds
1997
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 18-06-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 07-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Eigen vermogen boven € 200.000
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Goederenvervoer door de luchtNACE 51210
Opgericht
13-03-1996
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.