Ga naar inhoud

REF EP Belgium 2

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefKoningsstraat 52, 1000 Brussel, BelgiëOp dit adres zijn 48 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0772.613.116
Samenvatting

De berekende faillissementskans van REF EP Belgium 2 over 12 maanden bedraagt 1,6% (gemiddeld). De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 3,4 mln en een nettoresultaat van € 57.208. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 13% per jaar over de neergelegde boekjaren. De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
€ 25,3 mlnbalanstotaal 2026
Eigen vermogen
€ 3,4 mln
Winst
€ 57.208
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,6%
Structuur
Moeder
Swiss Life REF (CH) European Properties
Jaarrekening 149 dagen vroeg3 van 7 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoLiquiditeit 59,03, liquide middelen € 67.7541 zetelwijziging in 24 maandenOpgericht in 2021verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 25,3 mlnToon onderbouwing

Checked score

Score 2026
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 39% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, middelgroot)
Financiële sterkte · streepje = 2025
Zwak
Solvabiliteit 38=
eigen vermogen 13,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 0,1% · geldmiddelen 0,3%
Rentabiliteit 34-1
rendement op activa 0,2%
Faillissementskans, 12 maanden
1,6% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 1,6%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 180.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 59,03 tegenover 1,52 in 2025, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 0,1% en geldmiddelen: 0,3% van het balanstotaal), maar 86,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, middelgroot): beter dan 18% op solvabiliteit, 53% op liquiditeit, 29% op rentabiliteit en 57% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 25,3 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 59,03, liquide middelen € 67.754
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 04-06-2026, 149 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
149 dagen vroeg
2025
135 dagen vroeg
2024
92 dagen vroeg
2023
127 dagen vroeg
2022
152 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 131 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 18 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Vaste vertegenwoordiger: Isabelle CompèreZetelverplaatsing · Volmacht
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · volledig schema
  3. Liquiditeit meer dan maal 38liquiditeit 59,03

Opvallend

  • Let op: Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 14-01-2026 · 2 in functie 2 nieuw · 2 vertrokken Bekijk
  • Let op: Resultaat daalde in 2026van € 111.769 naar € 57.208 ▼ 48,8% Bekijk
  • In handen van Swiss Life REF (CH)…bekende aandeelhouders 100% moeder Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 25,3 mln
Winst
€ 57.208
Solvabiliteit
13,4%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
Moeder
Swiss Life REF (CH)…
Bekende aandeelhouders
100%
  • Michael MARFURTBestuurder
  • Pierluigi POLITANOBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 14-01-2026Benoemingen: Michael MARFURT (bestuurder) en Pierluigi POLITANO…
  2. 15-07-2025Herbenoeming: PwC Reviseurs d'Entreprises (commissaris)
  3. 18-06-2025Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Opgericht
17-08-2021
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.