REACH YOUR GOALS
ActiefSamenvatting
REACH YOUR GOALS is actief sinds 2015, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had REACH YOUR GOALS een eigen vermogen van € 50.524 en een nettoresultaat van -€ 6.219. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±6,8% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 47% van de 5.724 ondernemingen in de sector persoonlijke dienstverlening (NACE 96, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,4% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 08-10-2015 Normale toestand
- Activiteit
- Overige persoonlijke diensten NACE 96999
- Vestigingseenheid
- 2.249.243.027 2845 Niel, sinds 12-10-2015
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 16-01-2026
Bestuur en eigendom
- DE VOECHT NickBestuurder · sinds 08-10-2015
- Enige aandeelhouder186 aandelenakte van 11-09-2024
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,4%
- Brutomarge
- € 9.173
- ▲ 7,5%
- Omzet
- ≈ € 43.000
- geschat
- Verlies
- € 6.219
- ▲ 83,9%
- Eigen vermogen
- € 50.524
- ▼ 11,0%
- Balanstotaal
- € 215.600
- ▼ 12,6%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 0,06, liquide middelen € 4.561Verlies € 6.219, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 215.600Opgericht in 2015Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 96, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 47% van hen, de liquiditeit beter dan bij 10%, de rentabiliteit beter dan bij 28% en de groei beter dan bij 28%.
De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 10 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 96) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op de laatste dag van de termijn, en 48% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Fusie: Reach Your Goals neemt BOOM-FIT overZetelverplaatsing van Schelle naar Niel · Nieuwe zetel: Wirixstraat 30, 2845 Niel · Vorige zetel: Consciencestraat 49, 2627 Schelle
- · Staatsblad-akte Voorstel tot fusie: REACH YOUR GOALS neemt BOOM - FIT overDe onderneming bezit alle aandelen van BOOM - FIT
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als REACH YOUR GOALS: overige persoonlijke diensten (NACE 96999). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 118.000 en € 342.000, opgericht tussen 2011 en 2020.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| REACH YOUR GOALS Niel | € 215.600 | € 9.173 |
| EF-X Affligem | € 258.952 | € 10.844 |
| HIELTJE Antwerpen | € 159.786 | € 16.949 |
| Immo & Compliance Services Antwerpen | € 202.418 | € 17.581 |
| ADM works Antwerpen | € 135.104 | € 12.531 |
| South Bay Ventures Leuven | € 342.127 | € 5.183 |
| HORIZON MANAGEMENT Vilvoorde | € 118.488 | € 8.285 |
Kerngegevens van REACH YOUR GOALS
- Wat is het ondernemingsnummer van REACH YOUR GOALS?
- Het ondernemingsnummer van REACH YOUR GOALS is 0640.847.326. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0640.847.326.
- Waar is REACH YOUR GOALS gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Wirixstraat 30, 2845 Niel.Ondernemingsgegevens
- Wat doet REACH YOUR GOALS?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige persoonlijke diensten (NACE 96999).
- Wat is de rechtsvorm van REACH YOUR GOALS?
- De rechtsvorm van REACH YOUR GOALS is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd REACH YOUR GOALS opgericht?
- REACH YOUR GOALS werd opgericht op 08-10-2015.
- Is REACH YOUR GOALS nog actief?
- Ja, REACH YOUR GOALS staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van REACH YOUR GOALS?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 43.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 9.173 en van 33 vergelijkbare ondernemingen (NACE 969). Het ligt waarschijnlijk tussen € 20.000 en € 110.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
- Maakt REACH YOUR GOALS winst?
- In boekjaar 2025 boekte REACH YOUR GOALS een verlies van € 6.219.
- Waar vind ik de jaarrekening van REACH YOUR GOALS?
- REACH YOUR GOALS legde 10 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet REACH YOUR GOALS de volgende jaarrekening neerleggen?
- REACH YOUR GOALS moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.