Ga naar inhoud

Raya Therapeutic

Actief
BVopgericht 20232 jaar actiefGaston Geenslaan 1, 3001 Leuven, BelgiëOp dit adres zijn 26 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1003.128.171
Samenvatting

Raya Therapeutic is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 5.962) en een nettoresultaat van -€ 4.003. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 109% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 10% van 59 sectorgenoten (NACE 21, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van farmaceutische grondstoffen
NACE 21100
1 vestiging
Schaal
€ 5.330balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 5.962
Verlies
-€ 4.003
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,1%
Structuur
Jaarrekening 1 dag vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 5.962Opgericht in 2023verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 5.330Liquiditeit 0,47, liquide middelen € 5.303Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 19% van de sectorgenoten (NACE 21, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -111,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 211,9% · geldmiddelen 99,5%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -75,1%
Faillissementskans, 12 maanden
1,1% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (154 ondernemingen, NACE 21, micro)
Verloop 24 maanden 01-2025: 0,6%laagste waarde 02-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 1,1%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,47 tegenover 0,77 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 211,9% en geldmiddelen: 99,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 21, micro): beter dan 10% op solvabiliteit, 49% op liquiditeit, 13% op rentabiliteit en 4% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 5.962
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 5.330
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,47, liquide middelen € 5.303
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
232425
2023 tot 2025 · laatste jaar -€ 5.962
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-04-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
2024
2 dagen vroeg
2023
65 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 21 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 21) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-09-2026 afsloot, moet uiterlijk op 30-04-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar19-10-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Algemene Vergadering - BoekjaarAlgemene vergadering

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 5.962 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op solvabiliteitsectormediaan 44,9% · 59 bedrijven -111,9% Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 4.003 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 5.330
Verlies
-€ 4.003
Solvabiliteit
-111,9%
Balanstotaal▼ 20,2%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 30-04-2027
  1. 04-10-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van farmaceutische grondstoffenNACE 21100
Opgericht
07-12-2023
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1
Jaarvergadering
15 februari
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.