Ga naar inhoud

Quo Vadis

Actief
BVopgericht 197749 jaar actiefHoeikensstraat 11, 2830 Willebroek, BelgiëKBO/BCE: BE 0417.458.997
Samenvatting

Quo Vadis is actief sinds 1977 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,0 mln en een nettoresultaat van € 98.337. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,9% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 94% van 5.655 sectorgenoten (NACE 49, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling
NACE 49320
6de oudste bedrijf in Willebroek, sector Vervoer en opslag1 vestiging
Schaal
€ 1,1 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
2 VTE
Eigen vermogen
€ 1,0 mln
Winst
€ 98.337
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening op tijd0 van 3 akten gelezen
Waarom 97verhoogt risicoSector Vervoer over land (NACE 49)verlaagt risicoLiquiditeit 7,66, liquide middelen € 781.113Eigen vermogen € 1,0 mln (90,2% van het balanstotaal)Opgericht in 1977Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 74% van de sectorgenoten (NACE 49, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 90,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 9,4% · geldmiddelen 68,1%
Rentabiliteit 79-8
rendement op activa 8,6%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,9% (9.066 ondernemingen, NACE 49, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 100.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 7,66 tegenover 8,69 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 9,4% en geldmiddelen: 68,1% van het balanstotaal), en 9,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 49, micro): beter dan 92% op solvabiliteit, 98% op liquiditeit, 64% op rentabiliteit en 43% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 7,66, liquide middelen € 781.113
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Vervoer over land (NACE 49)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 1,0 mln (90,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1977
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 1,0 mln
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-07-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
2024
27 dagen vroeg
2023
27 dagen te laat
2022
2 dagen te laat
2021
3 dagen vroeg
2020
23 dagen te laat
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 8 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 49) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 49% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 160.016 ▲41,6%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 5.766 · 5.628 bedrijven € 98.337 Bekijk
  • Let op: Resultaat daalde in 2025van € 160.016 naar € 98.337 ▼ 38,5% Bekijk
  • Actief sinds 1977opgericht 27-04-1977 49 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1,1 mln
Winst
€ 98.337
Solvabiliteit
90,2%
Balanstotaal▲ 4,9%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
54
Sinds
1978
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 1 mln
  2. 27-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 02-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Personenvervoer over de weg zonder dienstregelingNACE 49320
Opgericht
27-04-1977
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.