Ga naar inhoud

Quinta Bliss B.V.

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 197154 jaar actiefVan der Oudermeulenlaan 1, 2243 CR Wassenaar, NederlandKBO/BCE: BE 0628.474.183
Samenvatting

Quinta Bliss B.V. heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 1971 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 1971opgericht 20-12-1971 54 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
20-12-1971
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Quinta Bliss B.V.

Wat is het ondernemingsnummer van Quinta Bliss B.V.?
0628.474.183. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0628.474.183.
Waar is Quinta Bliss B.V. gevestigd?
De zetel is gevestigd op Van der Oudermeulenlaan 1, 2243 CR Wassenaar.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Quinta Bliss B.V.?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd Quinta Bliss B.V. opgericht?
Op 20-12-1971.
Is Quinta Bliss B.V. nog actief?
Ja, Quinta Bliss B.V. staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.