Ga naar inhoud

QUICK SHOP KNOKKE

Actief
NVopgericht 200025 jaar actiefBurg. Frans Desmidtplein 11/12, 8300 Knokke-Heist, BelgiëKBO/BCE: BE 0473.503.817
Samenvatting

QUICK SHOP KNOKKE is actief sinds 2000 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 116.477) en een nettoresultaat van -€ 22.484. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 13% van 5.579 sectorgenoten (NACE 96, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van industriële wasserijen
NACE 96101
9de oudste bedrijf in Knokke-Heist, sector Overige diensten1 vestiging
Schaal
€ 112.351balanstotaal 2025
Personeel
1 VTE
Eigen vermogen
-€ 116.477
Verlies
-€ 22.484
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 51 dagen vroeg0 van 4 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 116.477Verlies € 22.484, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 112.351Liquiditeit 0,17, liquide middelen € 22.403Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 15% van de sectorgenoten (NACE 96, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -103,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 25+5
kortlopende schulden 203,7% · geldmiddelen 19,9%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -20,0%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.596 ondernemingen, NACE 96, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,2%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,7%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,17 tegenover 0,16 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 203,7% en geldmiddelen: 19,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 96, micro): beter dan 11% op solvabiliteit, 19% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 21% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 112.351
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 116.477
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 22.484, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,17, liquide middelen € 22.403
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 116.477
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 10-06-2026, 51 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
51 dagen vroeg
2024
12 dagen te laat
2023
1 dag vroeg
2022
47 dagen vroeg
2021
48 dagen vroeg
2020
52 dagen vroeg
2019
43 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 33 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 96) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 48% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 14 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 47 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 179.208

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 116.477 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 22.484 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op eigen vermogensectormediaan € 16.034 · 5.592 bedrijven -€ 116.477 Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2025van -€ 179.208 naar -€ 22.484 ▲ 87,5% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 112.351
Verlies
-€ 22.484
Solvabiliteit
-103,7%
Balanstotaal▲ 3,3%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
29
Sinds
2002
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 30-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 14-06-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Activiteiten van industriële wasserijenNACE 96101
Opgericht
13-12-2000
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.