Ga naar inhoud

QUALYTIME

Actief
BVopgericht 200917 jaar actiefBelgiëlei 48, 2018 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0819.087.301
Samenvatting

De berekende faillissementskans van QUALYTIME over 12 maanden bedraagt 1,9% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 350) en een nettoresultaat van € 2.917. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 38% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 22% van 22.153 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2009 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in uurwerken en sieraden
NACE 47770
1 vestiging
Schaal
€ 130.955balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 350
Winst
€ 2.917
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,9%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd1 van 5 akten gelezen
Waarom 52verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenNegatief eigen vermogen -€ 350Laatste jaarrekening 31 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoOpgericht in 2009Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 21% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 25-8
eigen vermogen -0,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 32+12
kortlopende schulden 93,6% · geldmiddelen 25,4%
Rentabiliteit 43+42
rendement op activa 2,2%
Faillissementskans, 12 maanden
1,9% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.211 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,2% 12-2024: 2,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,8%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 2,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,4%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,6%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,2%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 3,8%▲ +1,6 procentpunten t.o.v. 12-2025 02-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 3,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,7%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 4,3%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,9%▼ -2,4 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,07 tegenover 1,09 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 93,6% en geldmiddelen: 25,4% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 19% op solvabiliteit, 29% op liquiditeit, 32% op rentabiliteit en 5% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 350
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 31 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Opgericht in 2009
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 22% van 22153 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 22153 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 22%
← zwakste sterkste →
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
119 dagen te laat
2023
51 dagen te laat
2022
67 dagen te laat
2021
89 dagen te laat
2020
19 dagen vroeg
2019
49 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 55 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 6 oktober neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 36 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Terug winstgevendnetto € 2.917
  3. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Bestuurder in functie

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (31 dagen) Neergelegd op 31 augustus 2026, termijn 31 juli 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 december 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00463899.

Eigen vermogen
-€ 350
2024 · € 5.448
Totaal activa
€ 130.955▲ 98,5%
2024 · € 65.968
Nettoresultaat
€ 2.917
2024 · -€ 9.605
Werkkapitaal
€ 8.364▲ 53,5%
2024 · € 5.448
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat keert in 2025 terug naar winst: € 3.357 na een verlies van € 9.366 in 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 3.357 2025 Nettoresultaat€ 2.917 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 47, Detailhandel: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 19.036--€ 35.301€ 6.122€ 28.069▲ 358%-€ 19.537-€ 13.915▲ 28,8%-€ 9.366▲ 32,7%€ 3.357
Nettoresultaat€ 11.196--€ 35.578€ 4.663binnen de middelste helft van de sector€ 26.912boven de middelste helft van de sector▲ 477%-€ 20.093onder de middelste helft van de sector-€ 10.161onder de middelste helft van de sector▲ 49,4%-€ 9.605onder de middelste helft van de sector▲ 5,5%€ 2.917binnen de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 49.309-€ 13.731▼ 72,2%€ 18.394binnen de middelste helft van de sector▲ 34,0%€ 45.306binnen de middelste helft van de sector▲ 146%€ 25.213binnen de middelste helft van de sector▼ 44,3%€ 15.053binnen de middelste helft van de sector▼ 40,3%€ 5.448binnen de middelste helft van de sector▼ 63,8%-€ 350onder de middelste helft van de sector
Totaal activa€ 133.445-€ 139.487▲ 4,5%€ 53.791onder de middelste helft van de sector▼ 61,4%€ 179.134binnen de middelste helft van de sector▲ 233%€ 94.233binnen de middelste helft van de sector▼ 47,4%€ 80.499binnen de middelste helft van de sector▼ 14,6%€ 65.968binnen de middelste helft van de sector▼ 18,1%€ 130.955binnen de middelste helft van de sector▲ 98,5%
Schulden€ 84.136-€ 125.755▲ 49,5%€ 35.397▼ 71,9%€ 133.828▲ 278%€ 69.020▼ 48,4%€ 65.447▼ 5,2%€ 60.521▼ 7,5%€ 131.305▲ 117%
Werkkapitaal€ 44.365-€ 9.746▼ 78,0%€ 15.918binnen de middelste helft van de sector▲ 63,3%€ 42.699binnen de middelste helft van de sector▲ 168%€ 28.231binnen de middelste helft van de sector▼ 33,9%€ 15.053binnen de middelste helft van de sector▼ 46,7%€ 5.448binnen de middelste helft van de sector▼ 63,8%€ 8.364binnen de middelste helft van de sector▲ 53,5%
Solvabiliteit37,0%-9,8%▼ 27,1pp34,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 24,4pp25,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,9pp26,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,5pp18,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,1pp8,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 10,4pp-0,3%onder de middelste helft van de sector▼ 8,5pp
Liquiditeit1,69-1,09▼ 0,601,60binnen de middelste helft van de sector▲ 0,511,33binnen de middelste helft van de sector▼ 0,271,43binnen de middelste helft van de sector▲ 0,101,23binnen de middelste helft van de sector▼ 0,201,09binnen de middelste helft van de sector▼ 0,141,07binnen de middelste helft van de sector▼ 0,02
Rendabiliteit (ROA)8,4%--25,5%▼ 33,9pp8,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 34,2pp15,0%boven de middelste helft van de sector▲ 6,4pp-21,3%onder de middelste helft van de sector▼ 36,3pp-12,6%onder de middelste helft van de sector▲ 8,7pp-14,6%onder de middelste helft van de sector▼ 1,9pp2,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 16,8pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 47, Detailhandel: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Snelle liquiditeit
0,79▲
2024 · 0,65
Schulden ≤ 1 jaar
€ 122.591▲
2024 · € 60.521
Schulden > 1 jaar
€ 8.714
Ratio's op het eigen vermogen weggelaten: een eigen vermogen van -€ 350 is te klein voor een zinvolle verhouding.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 1.379 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 2,4% binnen 24 maanden failliet en bestaat 94,2% nog.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • winst onder 5% van de balans
2,4% ging failliet
3,2% stopte op een andere manier
94,2% bestaat nog

Van nog 0,2% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 1,9% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 1.379 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 42 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 65.968€ 130.955▲
Vlottende activa29/58€ 65.968€ 130.955▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 26.673€ 33.935▲
Voorraden30/36€ 26.673€ 33.935▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 27.055€ 63.139▲
Handelsvorderingen40€ 26.859€ 61.928▲
Overige vorderingen41€ 196€ 1.211▲
Liquide middelen54/58€ 10.706€ 33.213▲
Overlopende rekeningen490/1€ 1.534€ 669▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 65.968€ 130.955▲
Eigen vermogen10/15€ 5.448-€ 350▼
Inbreng10/11€ 8.714-
Reserves13€ 1.860€ 1.860=
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.860-
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 1.860-
Beschikbare reserves133-€ 1.860
Overgedragen winst (verlies)14-€ 5.127-€ 2.210▲
Schulden17/49€ 60.521€ 131.305▲
Schulden op meer dan één jaar17-€ 8.714
Financiële schulden170/4-€ 8.714
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 60.521€ 122.591▲
Financiële schulden43-€ 6
Kredietinstellingen430/8-€ 6
Handelsschulden44€ 34.284€ 84.512▲
Leveranciers440/4€ 34.284€ 84.512▲
Vooruitbetalingen op bestellingen46-€ 13.760
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 628€ 1.067▲
Belastingen450/3€ 628€ 1.067▲
Overige schulden47/48€ 25.609€ 23.246▼
Resultaat Code20242025
Andere bedrijfskosten640/8€ 878€ 507▼
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 8.488€ 3.864▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 9.366€ 3.357▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 431€ 9▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 431€ 9▼
Financiële kosten65/66B€ 441€ 450▲
Recurrente financiële kosten65€ 441€ 450▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 9.376€ 2.917▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 229-
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 9.605€ 2.917▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 9.605€ 2.917▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 5.127-€ 2.210▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 4.478-€ 5.127▼

De toelichting bij deze jaarrekening (3 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 6.763€ 6.901€ 6.483€ 5.762€ 5.624----
Andere bedrijfskosten640/8---€ 1.085€ 584€ 577€ 878€ 507▼ 42,2%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 26.912-€ 21.846€ 12.968€ 34.915-€ 13.330-€ 13.338-€ 8.488€ 3.864-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 19.036-€ 35.301€ 6.122€ 28.069-€ 19.537-€ 13.915-€ 9.366€ 3.357-
Financiële opbrengsten75/76B-----€ 4.074€ 431€ 9▼ 97,8%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 205€ 81€ 17--€ 4.074€ 431€ 9▼ 97,8%
Financiële kosten65/66B---€ 966€ 555€ 319€ 441€ 450▲ 1,9%
Recurrente financiële kosten65€ 298€ 4.027€ 1.476€ 966€ 555€ 319€ 441€ 450▲ 1,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 18.943-€ 39.248€ 4.663€ 27.103-€ 20.093-€ 10.161-€ 9.376€ 2.917-
Belastingen op het resultaat67/77€ 7.747-€ 3.670-€ 191--€ 229--
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 11.196-€ 35.578€ 4.663€ 26.912-€ 20.093-€ 10.161-€ 9.605€ 2.917-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 11.196-€ 35.578€ 4.663€ 26.912-€ 20.093-€ 10.161-€ 9.605€ 2.917-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 133.445€ 139.487€ 53.791€ 179.134€ 94.233€ 80.499€ 65.968€ 130.955▲ 98,5%
Vaste activa21/28€ 24.357€ 17.869€ 11.386€ 5.624-----
Materiële vaste activa22/27€ 24.357€ 17.869€ 11.386€ 5.624-----
Meubilair en rollend materieel24---€ 5.624-----
Vlottende activa29/58€ 109.088€ 121.618€ 42.405€ 173.510€ 94.233€ 80.499€ 65.968€ 130.955▲ 98,5%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 75.695€ 12.957€ 15.043€ 38.620€ 28.530€ 30.671€ 26.673€ 33.935▲ 27,2%
Voorraden30/36---€ 38.620€ 28.530€ 30.671€ 26.673€ 33.935▲ 27,2%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 22.284€ 91.251€ 17.162€ 124.734€ 41.509€ 38.906€ 27.055€ 63.139▲ 133%
Handelsvorderingen40---€ 124.000€ 41.449€ 38.337€ 26.859€ 61.928▲ 131%
Overige vorderingen41---€ 733€ 60€ 569€ 196€ 1.211▲ 518%
Liquide middelen54/58€ 9.259€ 14.454€ 7.670€ 8.106€ 23.216€ 10.921€ 10.706€ 33.213▲ 210%
Overlopende rekeningen490/1---€ 2.051€ 977-€ 1.534€ 669▼ 56,4%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 133.445€ 139.487€ 53.791€ 179.134€ 94.233€ 80.499€ 65.968€ 130.955▲ 98,5%
Eigen vermogen10/15€ 49.309€ 13.731€ 18.394€ 45.306€ 25.213€ 15.053€ 5.448-€ 350-
Inbreng10/11€ 8.714€ 8.714-€ 8.714€ 8.714€ 8.714€ 8.714--
Reserves13€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860--
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860--
Beschikbare reserves133-------€ 1.860-
Overgedragen winst (verlies)14€ 38.735€ 3.157€ 7.820€ 34.732€ 14.639€ 4.478-€ 5.127-€ 2.210▲ 56,9%
Schulden17/49€ 84.136€ 125.755€ 35.397€ 133.828€ 69.020€ 65.447€ 60.521€ 131.305▲ 117%
Schulden op meer dan één jaar17€ 19.414€ 13.884€ 8.910€ 3.017€ 3.017--€ 8.714-
Financiële schulden170/4---€ 3.017€ 3.017--€ 8.714-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 64.722€ 111.871€ 26.487€ 130.811€ 66.002€ 65.447€ 60.521€ 122.591▲ 103%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 5.893-----
Financiële schulden43-------€ 6-
Kredietinstellingen430/8-------€ 6-
Handelsschulden44€ 36.318€ 26.788€ 10.247€ 117.515€ 48.414€ 59.144€ 34.284€ 84.512▲ 147%
Leveranciers440/4---€ 117.515€ 48.414€ 59.144€ 34.284€ 84.512▲ 147%
Vooruitbetalingen op bestellingen46---€ 4.750€ 15.420€ 4.357-€ 13.760-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 708€ 224-€ 628€ 1.067▲ 69,8%
Belastingen450/3---€ 708€ 224-€ 628€ 1.067▲ 69,8%
Overige schulden47/48---€ 1.945€ 1.945€ 1.945€ 25.609€ 23.246▼ 9,2%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 11.196-€ 35.578€ 4.663€ 26.912-€ 20.093-€ 10.161-€ 9.605€ 2.917-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 6.763€ 6.901€ 6.483€ 5.762€ 5.624----
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 17.959-€ 28.677€ 11.146€ 32.674-€ 14.469-€ 10.161-€ 9.605€ 2.917-
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 412€ 0€ 0-----
Verandering liquide middelen-€ 5.195-€ 6.784€ 436€ 15.111-€ 12.295-€ 215€ 22.506-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 16 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 31-08-2026 2026-00463899
31-12-2024 microschema 27-11-2025 2025-00572540
31-12-2023 microschema 20-09-2024 2024-00467332
31-12-2022 microschema 06-10-2023 2023-00474719
31-12-2021 microschema 28-10-2022 2022-20476594
31-12-2020 microschema 12-07-2021 2021-34000566
31-12-2019 microschema 18-09-2020 2020-54200301
31-12-2018 microschema 27-09-2019 2019-66300523
31-12-2017 microschema 03-07-2018 2018-27400115
31-12-2016 microschema 29-09-2017 2017-64700537

Toon alle 16 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector en regio

In de cijfers van deze onderneming staat geen positief eigen vermogen en geen personeelsbestand, dus vergelijken op omvang kan niet. Deze bedrijven delen alleen de sector en de regio. Van de 1.999 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit detailhandel in uurwerken en sieraden (NACE 47770) zijn de cijfers van 896 gekend. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 1 van 5 Staatsbladakten verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Geschiedenis

QUALYTIME werd opgericht op 29 september 2009.1 De zetel werd in 2025 overgebracht naar Antwerpen.2 Het balanstotaal ging van € 133.445 in 2018 naar € 130.955 in 2025.3

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 16-12-2025
  3. 3Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 31-07-2027
2026
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema · 31 dagen te laat
2025
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 2.917
Nettoresultaat € 2.917 na 3 jaar verlies.
16-12
Staatsblad-akte Maatschappelijke zetel
Zetelverplaatsing · Bestuurder in functie3 vaststellingen ▸
  • Bestuursvergadering, 01-09-2025
  • Zetelverplaatsing, Belgiëlei 48 bus 8,2018 Antwerpen
  • Bestuurder in functie, Israel RABINOWITZ (bestuurder)
27-11
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema · 119 dagen te laat
2024
20-09
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema · 51 dagen te laat
2023
06-10
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · microschema · 67 dagen te laat
2022
28-10
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · microschema · 89 dagen te laat
2021
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 26.912 ▲477%
Bedrijfsresultaat € 28.069, nettoresultaat € 26.912, beide een record.
12-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2020 · microschema
2020
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 4.663
Nettoresultaat € 4.663 na een verliesjaar.
18-09
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2019 · microschema · 49 dagen te laat
2019
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 35.578
Nettoresultaat zakt naar -€ 35.578, het laagste van de reeks; herstel start het jaar erna.
Toon oudere gebeurtenissen
27-09
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2018 · microschema · 58 dagen te laat
2018
03-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2017 · microschema
2017
29-09
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2016 · microschema · 60 dagen te laat
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.Van de 16 neergelegde jaarrekeningen staan hier de laatste 10; alle 16 staan bij Financieel.
1 van 5 akten gelezen
Over de niet-gelezen akten

Van de 5 Staatsblad-akten die wij van deze onderneming kennen, is er 1 gelezen. De 4 andere zijn nog niet gelezen: wat daarin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht29-09-2009
Boekjaareinde31-12
Activiteiten, NACEBEL 2025
47770Detailhandel in uurwerken en sieraden
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0819087301
Ook 9925:BE0819087301
Ingeschreven 17-02-2026

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 16 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Antwerpen · 1 vestigingseenheid sinds 2009
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
1.939 m²
Gebouwvoetafdruk
435 m²
Volume, LiDAR
10.402 m³
Perceel 11806F1234/00P012, Vlaanderen · hoogste gebouw 27,8 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
4 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is
1 vestigingseenheid
Belgiëlei 48, 2018 Antwerpen
Kleinhandel in uurwerken en horloges
sinds 2009vestigingsnr. 2.181.782.594
1 perceel
Vlaanderen 1 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11806F1234/00P012 Vlaanderen 1.939 m² 1 · 435 m² 27,8 m · 8
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Het perceel heeft een exacte adresmatch.

Statuten

Overige bepalingenAndere regels uit de statuten die onder geen van de thema's hierboven vallen.
Nog 1 bepaling in de akte, zie de akte van 16-12-2025

Uit de akten gelezen: 1 bepaling, akte 16-12-2025