QM DEVELOPMENTS
ActiefSamenvatting
QM DEVELOPMENTS is actief sinds 2019, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had QM DEVELOPMENTS een eigen vermogen van € 417.119 en een nettoresultaat van -€ 20.925. Het eigen vermogen groeit sinds 2019 met ongeveer 13% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 95% van de 3.304 ondernemingen in de sector reparatie van computers en consumentenartikelen (NACE 95, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 17-01-2019 Normale toestand
- Activiteit
- Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) NACE 95314en 4 andere
- Paritair comité
- 112 Paritair Comité voor het garagebedrijf · jaarrekening 30-09-2025
- Vestigingseenheid
- 2.284.209.844 8560 Wevelgem, sinds 17-01-2019
- Einde boekjaar
- 30 september
- Peppol
- Bereikbaar sinds 06-08-2024
Bestuur en eigendom
- LIVEYNS AnnBestuurder · sinds 15-01-2019
- QUARTIER MartinBestuurder · sinds 15-01-2019
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 72.373
- ▲ 26,4%
- Omzet
- ≈ € 180.000
- geschat
- Verlies
- € 20.925
- ▼ 22,6%
- Eigen vermogen
- € 417.119
- ▼ 8,9%
- Balanstotaal
- € 450.850
- ▼ 7,8%
- Werknemers op 30-09-2025
- 1
- =
Opbouw van de scoreverhoogt risicoVerlies € 20.925, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoLiquiditeit 8,58, liquide middelen € 172.668Eigen vermogen € 417.119 (92,5% van het balanstotaal)Omvang: balanstotaal € 450.850Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 95, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 92% van hen, de liquiditeit beter dan bij 95%, de rentabiliteit beter dan bij 35% en de groei beter dan bij 23%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 25 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 95) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 10-04-2026 PDF alle 7 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 21.275, kleiner dan het verlies van € 27.439 in 2024.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Personeel
| Post | 30-09-2022 | 30-09-2023 | 30-09-2024 | 30-09-2025 |
|---|---|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 1 | 1 | 1 | 1 |
| voltijds | 1 | 1 | 1 | 1 |
| deeltijds | 0 | 0 | 0 | 0 |
| in voltijdse equivalenten | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Met een vast contract | 1 | 1 | 1 | 1 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2022 tot 2025
Investeringen
| Post | 30-09-2022 | 30-09-2023 | 30-09-2024 | 30-09-2025 |
|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 12.834 | € 34.696 | € 37.232 | € 5.636 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 28.250 | € 17.695 | € 26.062 | € 28.415 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2024 · 1 vermelding · € 290 toegekend · € 290 uitbetaald| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | - | € 29.851 | € 0 | - | - |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 51.311 | € 56.104 | € 58.187 | € 64.594 | ▲ 11,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 32.783 | € 28.039 | € 28.518 | € 28.250 | € 17.695 | € 26.062 | € 28.415 | ▲ 9,0% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 314 | € 50 | € 453 | € 639 | ▲ 41,0% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 313.525 | € 312.812 | € 87.586 | € 183.142 | € 238.215 | € 57.264 | € 72.373 | ▲ 26,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 190.303 | € 233.475 | € 6.805 | € 103.267 | € 164.366 | -€ 27.439 | -€ 21.275 | ▲ 22,5% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 96 | € 514 | € 1.181 | € 952 | ▼ 19,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 9 | € 0 | € 23 | € 96 | € 514 | € 1.181 | € 952 | ▼ 19,4% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 1.566 | € 1.223 | € 768 | € 603 | ▼ 21,5% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 2.770 | € 2.268 | € 1.738 | € 1.566 | € 1.223 | € 768 | € 603 | ▼ 21,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 187.542 | € 231.207 | € 5.090 | € 101.797 | € 163.657 | -€ 27.026 | -€ 20.925 | ▲ 22,6% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 57.833 | € 74.970 | € 706 | € 27.318 | € 45.595 | € 0 | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 129.709 | € 156.237 | € 4.384 | € 74.479 | € 118.062 | -€ 27.026 | -€ 20.925 | ▲ 22,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 129.709 | € 156.237 | € 4.384 | € 74.479 | € 118.062 | -€ 27.026 | -€ 20.925 | ▲ 22,6% |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||||
| Totaal activa20/58 | € 321.920 | € 435.336 | € 401.235 | € 456.672 | € 536.790 | € 489.155 | € 450.850 | ▼ 7,8% |
| Vaste activa21/28 | € 201.161 | € 195.604 | € 185.954 | € 170.537 | € 178.640 | € 189.810 | € 167.031 | ▼ 12,0% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 201.101 | € 195.544 | € 185.894 | € 170.477 | € 178.580 | € 189.750 | € 166.971 | ▼ 12,0% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 146.953 | € 136.966 | € 126.979 | € 116.992 | ▼ 7,9% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 13.645 | € 12.144 | € 11.788 | € 9.840 | ▼ 16,5% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 9.879 | € 29.470 | € 50.983 | € 40.139 | ▼ 21,3% |
| Financiële vaste activa28 | € 60 | € 60 | € 60 | € 60 | € 60 | € 60 | € 60 | = |
| Vlottende activa29/58 | € 120.759 | € 239.732 | € 215.281 | € 286.135 | € 358.151 | € 299.345 | € 283.819 | ▼ 5,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 19.001 | € 49.921 | € 41.984 | € 42.965 | € 47.107 | € 47.939 | € 50.366 | ▲ 5,1% |
| Voorraden30/36 | - | - | - | € 42.965 | € 47.107 | € 47.939 | € 50.366 | ▲ 5,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 55.758 | € 51.789 | € 71.824 | € 30.887 | € 59.790 | € 60.783 | € 60.786 | = |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 30.887 | € 41.429 | € 24.908 | € 42.706 | ▲ 71,5% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0 | € 18.361 | € 35.874 | € 18.080 | ▼ 49,6% |
| Liquide middelen54/58 | € 45.499 | € 137.877 | € 101.368 | € 211.758 | € 250.679 | € 189.602 | € 172.668 | ▼ 8,9% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 524 | € 575 | € 1.021 | € 0 | ▼ 100% |
| Passiva | ||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 321.920 | € 435.336 | € 401.235 | € 456.672 | € 536.790 | € 489.155 | € 450.850 | ▼ 7,8% |
| Eigen vermogen10/15 | € 135.909 | € 292.146 | € 296.530 | € 371.009 | € 485.070 | € 458.044 | € 417.119 | ▼ 8,9% |
| Inbreng10/11 | € 6.200 | - | - | € 6.200 | € 6.200 | € 6.200 | € 6.200 | = |
| Reserves13 | € 129.709 | € 285.946 | € 290.330 | € 364.809 | € 478.870 | € 478.870 | € 458.870 | ▼ 4,2% |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 364.809 | € 478.870 | € 478.870 | € 458.870 | ▼ 4,2% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | - | - | - | - | € 0 | -€ 27.026 | -€ 47.951 | ▼ 77,4% |
| Schulden17/49 | € 186.011 | € 143.191 | € 104.705 | € 85.664 | € 51.720 | € 31.110 | € 33.731 | ▲ 8,4% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 75.885 | € 59.933 | € 43.681 | € 27.217 | € 14.308 | € 1.112 | € 0 | ▼ 100% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 27.217 | € 14.308 | € 1.112 | € 0 | ▼ 100% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 88.552 | € 83.258 | € 60.791 | € 58.261 | € 37.245 | € 29.132 | € 33.071 | ▲ 13,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 16.464 | € 12.909 | € 13.196 | € 1.112 | ▼ 91,6% |
| Financiële schulden43 | - | - | - | - | - | - | € 1.111 | - |
| Kredietinstellingen430/8 | - | - | - | - | - | - | € 1.111 | - |
| Handelsschulden44 | € 17.172 | € 20.760 | € 13.099 | € 17.975 | € 8.866 | € 8.273 | € 16.532 | ▲ 99,8% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 17.975 | € 8.866 | € 8.273 | € 16.532 | ▲ 99,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 15.173 | € 11.469 | € 7.663 | € 14.316 | ▲ 86,8% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 10.401 | € 7.638 | € 4.683 | € 4.346 | ▼ 7,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 4.771 | € 3.831 | € 2.979 | € 9.970 | ▲ 235% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 8.650 | € 4.000 | € 0 | - | - |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 185 | € 168 | € 866 | € 660 | ▼ 23,8% |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 129.709 | € 156.237 | € 4.384 | € 74.479 | € 118.062 | -€ 27.026 | -€ 20.925 | ▲ 22,6% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 32.783 | € 28.039 | € 28.518 | € 28.250 | € 17.695 | € 26.062 | € 28.415 | ▲ 9,0% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 162.492 | € 184.276 | € 32.901 | € 102.729 | € 135.757 | -€ 964 | € 7.489 | - |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 22.482 | -€ 18.867 | -€ 12.834 | -€ 25.798 | -€ 37.232 | -€ 5.636 | ▲ 84,9% |
| Verandering liquide middelen | - | € 92.377 | -€ 36.509 | € 110.390 | € 38.920 | -€ 61.076 | -€ 16.935 | ▲ 72,3% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 3.440 ondernemingen hetzelfde profiel als QM DEVELOPMENTS nu. Twee jaar later bestond 90,0% nog en was 2,3% failliet.
- Micro
- 5 tot 10 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- klein verlies
Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
De faillissementskans van QM DEVELOPMENTS zelf is lager: 0,2% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over QM DEVELOPMENTS dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 3.440 ondernemingen, geen voorspelling voor QM DEVELOPMENTS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (7)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 30-09-2025 | microschema | 10-04-2026 | 2026-00076952 | |
| 30-09-2024 | verkort schema | 04-04-2025 | 2025-00066827 | |
| 30-09-2023 | verkort schema | 04-04-2024 | 2024-00060002 | |
| 30-09-2022 | verkort schema | 03-04-2023 | 2023-00053150 | |
| 30-09-2021 | verkort schema | 31-03-2022 | 2022-09900432 | |
| 30-09-2020 | verkort schema | 30-03-2021 | 2021-09100080 | |
| 30-09-2019 | verkort schema | 15-04-2020 | 2020-09300105 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Kapitaalverrichtingen
- 28-12-2023 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| LIVEYNS Ann |
|
| QUARTIER Martin |
|
Netwerk & groep
QM DEVELOPMENTS deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Verbindingen & netwerk
2 huidige bestuurdersHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van QM DEVELOPMENTS. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
28-12
Staatsblad-akte
Ontslagen: QUARTIER Martin (zaakvoerder) en LIVEYNS Ann (zaakvoerder)Herbenoemingen: QUARTIER Martin (niet-statutair bestuurder) en LIVEYNS Ann (niet-statutair bestuurder) · Kapitaalomzetting · Vrijgave reserve15 punten ▸
- Algemene vergadering, 18-12-2023
- Overige bepaling, aanpassing statuten aan WVV en behoud rechtsvorm, EERSTE BESLUIT
- Kapitaalomzetting, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening
- Vrijgave reserve, vormen en meerderheden van statutenwijziging, opheffing
- Overige bepaling, kwijtschelding niet-gestort geplaatst kapitaal, deel van in verleden geplaatst kapitaal dat nog niet werd gestort volledig kwijtgescholden
- Statutenwijziging
- Kapitaal
- Ontslag bestuurder, QUARTIER Martin (zaakvoerder)
- Ontslag bestuurder, LIVEYNS Ann (zaakvoerder)
- Herbenoeming bestuurder, QUARTIER Martin (niet-statutair bestuurder)
- Herbenoeming bestuurder, LIVEYNS Ann (niet-statutair bestuurder)
- Kwijting bestuurder, QUARTIER Martin
- De akte bevat nog 3 andere punten.
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
13 activiteiten
- De aan- van verkoop, de in- en uitvoer van auto’s, oldtimers en bestelwagens, zowel nieuwe als tweedehandse en dit in de meest ruime zin
- Algemeen onderhoud, carrosserie en reparatie van auto’s en lichte bestelwagens
- Algemeen onderhoud, carrosserie en reparatie van overige motorvoertuigen
- Carrosserieherstelling
- Detailhandel in auto’s, oldtimers en lichte bestelwagens
- Detailhandel in overige motorvoertuigen
- Handel in aanhangwagens, opleggers, caravans en dergelijke
- Detailhandel in en onderhoud en reparatie van motorfietsen en delen en toebehoren van motorfietsen
- Optreden als tussenpersoon in de handel, meer bepaald in de handel van motorvoertuigen
- Restauratie van auto’s, oldtimers en andere motorvoertuigen
- Aankoop en verkoop, in– en uitvoer van wisselstukken en smeermiddelen en additieven
- Het bouwen van auto’s en andere motorvoertuigen
- Het bouwen van racewagens, historics en alles wat hiermee verband houdt
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 34012C0129/00E000 | Vlaanderen | 341 m² | 1 · 114 m² | 12,0 m · 3 |