Ga naar inhoud

Q-SECURITY

Actief
BVopgericht 201214 jaar actiefKapelsestraat 32, 2950 Kapellen, BelgiëKBO/BCE: BE 0843.860.705
Samenvatting

Q-SECURITY is actief sinds 2012, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Q-SECURITY een eigen vermogen van € 20.929 en een nettoresultaat van -€ 17.520. Het eigen vermogen daalt sinds 2018 met ongeveer 2,9% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 16% van de 34.972 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,9% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 21-02-2012 Normale toestand
Activiteit
Algemene elektrotechnische installatiewerken NACE 43211
Vestigingseenheden
2.207.351.893 2950 Kapellen, sinds 21-02-2012
2.310.514.363 2950 Kapellen, sinds 30-11-2020
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 02-01-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Peeters RobbyBestuurder · sinds 21-02-2012

Financiële situatie

65 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,9%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 13.729
▼ 13,7%
Omzet
≈ € 110.000
geschat
Verlies
€ 17.520
▲ 183%
Eigen vermogen
€ 20.929
▼ 45,6%
Balanstotaal
€ 170.757
▲ 3,5%
Werknemers op 31-12-2025
1
Opbouw van de scoreverhoogt risicoVerlies € 17.520, het tweede op rij (boekjaar 2025)Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)Eigen vermogen € 20.929 (12,3% van het balanstotaal)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 170.757Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
65 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 15% van de microbedrijven in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 37-11
eigen vermogen 12,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 35+8
kortlopende schulden 78,5% · geldmiddelen 22,2%
Rentabiliteit 11-27
rendement op activa -10,3%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,9% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 9 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.674 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,9% 01-2025: 0,9%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,9%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,9%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 1,0%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,9%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 1,1%▲ +0,2 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,6%▼ -0,5 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,6%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,6%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,6%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,9%▲ +0,3 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,9%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,9%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,9%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,98 (1,04 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 78,5% en de geldmiddelen 22,2% van het balanstotaal. Van het actief is 87,7% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 15% van hen, de liquiditeit beter dan bij 23%, de rentabiliteit beter dan bij 12% en de groei beter dan bij 10%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Verlies € 17.520, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verhoogt risico · Eigen vermogen € 20.929 (12,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 170.757
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 17.520
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit tegenover de sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 16% van 34972 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 34972 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 16%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 09-07-2026, 22 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
22 dagen voor het einde van de termijn
2024
21 dagen voor het einde van de termijn
2023
22 dagen voor het einde van de termijn
2022
27 dagen voor het einde van de termijn
2021
34 dagen voor het einde van de termijn
2020
30 dagen voor het einde van de termijn
2019
35 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 27 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 9 juli neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 09-07-2026 bij de NBB alle 14 neerleggingen

Omzet
≈ € 110.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 74.000 en € 240.000
Totaal activa
€ 170.757▲ 3,5%
2024 · € 164.927
Nettoresultaat
-€ 17.520▼ 183%
2024 · -€ 6.192
Werkkapitaal
-€ 2.055
2024 · € 4.223
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 12.199
▼ 958% 2025
20182025
Nettoresultaat
-€ 17.520
▼ 183% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 20.929
▼ 45,6% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 170.757
▲ 3,5% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 149.828
▲ 18,5% 2025
20182025
Werkkapitaal
-€ 2.055
2025
laagste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
12,3%
▼ 11,1pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Liquiditeit
0,98
▼ 0,05 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
-10,3%
▼ 6,5pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Personeel (VTE)
0,8
2025
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 12.764-€ 6.198▼ 51,4%-€ 3.244€ 2.305€ 36.049▲ 16×€ 922▼ 97,4%-€ 1.153-€ 12.199▼ 958%
Nettoresultaat€ 9.293-€ 3.520▼ 62,1%-€ 5.703onder de middelste helft van de sector€ 540onder de middelste helft van de sector€ 26.243binnen de middelste helft van de sector▲ 49×-€ 2.552onder de middelste helft van de sector-€ 6.192onder de middelste helft van de sector▼ 143%-€ 17.520onder de middelste helft van de sector▼ 183%
Eigen vermogen€ 29.245-€ 31.712▲ 8,4%€ 24.409binnen de middelste helft van de sector▼ 23,0%€ 23.349binnen de middelste helft van de sector▼ 4,3%€ 47.992binnen de middelste helft van de sector▲ 106%€ 44.641binnen de middelste helft van de sector▼ 7,0%€ 38.449binnen de middelste helft van de sector▼ 13,9%€ 20.929binnen de middelste helft van de sector▼ 45,6%
Totaal activa€ 51.208-€ 66.598▲ 30,1%€ 104.658binnen de middelste helft van de sector▲ 57,1%€ 115.709binnen de middelste helft van de sector▲ 10,6%€ 189.340binnen de middelste helft van de sector▲ 63,6%€ 144.028binnen de middelste helft van de sector▼ 23,9%€ 164.927binnen de middelste helft van de sector▲ 14,5%€ 170.757binnen de middelste helft van de sector▲ 3,5%
Schulden€ 21.964-€ 34.886▲ 58,8%€ 80.249▲ 130%€ 92.360▲ 15,1%€ 141.347▲ 53,0%€ 99.388▼ 29,7%€ 126.478▲ 27,3%€ 149.828▲ 18,5%
Werkkapitaal€ 36.245-€ 36.925▲ 1,9%-€ 2.285onder de middelste helft van de sector-€ 3.338onder de middelste helft van de sector▼ 46,1%€ 13.733binnen de middelste helft van de sector€ 7.840binnen de middelste helft van de sector▼ 42,9%€ 4.223binnen de middelste helft van de sector▼ 46,1%-€ 2.055onder de middelste helft van de sector
Solvabiliteit57,1%-47,6%▼ 9,5pp23,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 24,3pp20,2%onder de middelste helft van de sector▼ 3,1pp25,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,2pp31,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,6pp23,3%onder de middelste helft van de sector▼ 7,7pp12,3%onder de middelste helft van de sector▼ 11,1pp
Liquiditeit3,42-2,44▼ 0,980,97onder de middelste helft van de sector▼ 1,470,96onder de middelste helft van de sector▼ 0,011,12binnen de middelste helft van de sector▲ 0,151,09onder de middelste helft van de sector▼ 0,031,04onder de middelste helft van de sector▼ 0,050,98onder de middelste helft van de sector▼ 0,05
Rendabiliteit (ROA)18,1%-5,3%▼ 12,9pp-5,4%onder de middelste helft van de sector▼ 10,7pp0,5%onder de middelste helft van de sector▲ 5,9pp13,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 13,4pp-1,8%onder de middelste helft van de sector▼ 15,6pp-3,8%onder de middelste helft van de sector▼ 2,0pp-10,3%onder de middelste helft van de sector▼ 6,5pp
Personeel (VTE)0,1onder de middelste helft van de sector1▲ 900%1=0,8
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gespecialiseerde bouw (NACE 43). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 12.199, groter dan het verlies van € 1.153 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2021.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 170.757
Vaste activa € 38.780 ▼ 26,9%
Vlottende activa € 131.978 ▲ 17,9%
Passiva € 170.757
Eigen vermogen € 20.929 ▼ 45,6%
Schulden € 149.828 ▲ 18,5%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 76,7% naar 87,7%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 2.989▼
2024 · € 14.528
Cashflow
-€ 2.332▼
2024 · € 9.490
Snelle liquiditeit
0,66▲
2024 · 0,58
Schuldgraad
7,16▲
2024 · 3,29
ROE
-83,7%▼
2024 · -16,1%
Rentedekking
0,56▼
2024 · 2,88
Schulden ≤ 1 jaar
€ 134.032▲
2024 · € 107.671
Schulden > 1 jaar
€ 15.796▼
2024 · € 18.806
Belastingen
€ 0▼
2024 · € 3
Personeelskosten
€ 9.392
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-2025
Werknemers op de balansdatum1-1
voltijds1-0
deeltijds--1
in voltijdse equivalenten1-0,2
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten110,2
Met een vast contract1--
In dienst gekomen-01
Uit dienst gegaan-10

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 5.422€ 30.861€ 4.847€ 19.999€ 935
Immateriële vaste activa€ 3.475€ 5.975---
Financiële vaste activa----€ 0
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 6.293€ 8.249€ 14.188€ 15.681€ 15.188

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2022 tot 2025 · 2 vermeldingen · € 2.170 toegekend · € 2.170 uitbetaald
Jaar Vermeldingen ToegekendUitbetaald
2025 1 € 676€ 676
2022 1 € 1.494€ 1.494
Regelingen
1 vermelding · € 1.494 · € 1.494 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen
1 vermelding · € 676 · € 676 uitbetaald · Departement Werk, Economie, Wetenschap, Innovatie en Sociale Economie
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 55 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 164.927€ 170.757▲
Vaste activa21/28€ 53.033€ 38.780▼
Immateriële vaste activa21€ 14.929€ 11.863▼
Materiële vaste activa22/27€ 38.104€ 26.917▼
Meubilair en rollend materieel24€ 5.335€ 3.482▼
Leasing en soortgelijke rechten25€ 32.694€ 23.435▼
Overige materiële vaste activa26€ 75€ 0▼
Vlottende activa29/58€ 111.894€ 131.978▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 49.457€ 43.797▼
Voorraden30/36€ 49.457€ 43.797▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 40.791€ 42.224▲
Handelsvorderingen40€ 36.990€ 39.219▲
Overige vorderingen41€ 3.801€ 3.004▼
Geldbeleggingen50/53€ 0-
Liquide middelen54/58€ 14.863€ 37.948▲
Overlopende rekeningen490/1€ 6.783€ 8.009▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 164.927€ 170.757▲
Eigen vermogen10/15€ 38.449€ 20.929▼
Inbreng10/11€ 12.400€ 12.400=
Reserves13€ 26.049€ 14.327▼
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.860€ 1.860=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 1.860€ 1.860=
Beschikbare reserves133€ 24.189€ 12.467▼
Overgedragen winst (verlies)14€ 0-€ 5.798▼
Schulden17/49€ 126.478€ 149.828▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 18.806€ 15.796▼
Financiële schulden170/4€ 18.806€ 15.796▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 107.671€ 134.032▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 7.928€ 11.090▲
Financiële schulden43€ 6.341€ 4.817▼
Kredietinstellingen430/8€ 6.341€ 4.817▼
Handelsschulden44€ 34.986€ 52.200▲
Leveranciers440/4€ 34.986€ 52.200▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 841€ 3.593▲
Belastingen450/3€ 841€ 1.374▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9-€ 2.219
Overige schulden47/48€ 57.575€ 62.332▲
Overlopende rekeningen492/3€ 0-
Resultaat Code20242025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62-€ 9.392
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 15.681€ 15.188▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.380€ 1.348▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 15.908€ 13.729▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 1.153-€ 12.199▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 11€ 31▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 11€ 31▲
Financiële kosten65/66B€ 5.046€ 5.352▲
Recurrente financiële kosten65€ 5.046€ 5.352▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 6.188-€ 17.520▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 3€ 0▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 6.192-€ 17.520▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 6.192-€ 17.520▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 6.192-€ 17.520▼
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 6.192€ 11.722▲
Uit te keren winst694/7€ 0-
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 0-

De toelichting bij deze jaarrekening telt 16 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 09-07-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 2.197€ 1.500----
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 43.951€ 39.742--€ 9.392-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 1.997€ 2.667€ 6.293€ 8.249€ 14.188€ 15.681€ 15.188▼ 3,1%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 1.646€ 1.344€ 1.225€ 1.380€ 1.348▼ 2,4%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 13.961€ 16.466€ 2.653€ 54.196€ 85.384€ 16.335€ 15.908€ 13.729▼ 13,7%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 12.764€ 6.198-€ 3.244€ 2.305€ 36.049€ 922-€ 1.153-€ 12.199▼ 958%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 1€ 283€ 7€ 11€ 31▲ 188%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 0€ 1€ 1€ 283€ 7€ 11€ 31▲ 188%
Financiële kosten65/66B---€ 1.522€ 3.031€ 3.262€ 5.046€ 5.352▲ 6,1%
Recurrente financiële kosten65€ 537€ 952€ 2.459€ 1.522€ 3.031€ 3.262€ 5.046€ 5.352▲ 6,1%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 12.227€ 5.246-€ 5.703€ 783€ 33.302-€ 2.333-€ 6.188-€ 17.520▼ 183%
Belastingen op het resultaat67/77€ 2.934€ 1.726-€ 243€ 7.059€ 218€ 3€ 0▼ 100%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 9.293€ 3.520-€ 5.703€ 540€ 26.243-€ 2.552-€ 6.192-€ 17.520▼ 183%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 9.293€ 3.520-€ 5.703€ 540€ 26.243-€ 2.552-€ 6.192-€ 17.520▼ 183%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 51.208€ 66.598€ 104.658€ 115.709€ 189.340€ 144.028€ 164.927€ 170.757▲ 3,5%
Vaste activa21/28-€ 3.994€ 26.866€ 29.470€ 58.056€ 48.716€ 53.033€ 38.780▼ 26,9%
Immateriële vaste activa21--€ 24.363€ 25.173€ 26.064€ 20.414€ 14.929€ 11.863▼ 20,5%
Materiële vaste activa22/27-€ 3.994€ 2.503€ 4.297€ 31.992€ 28.301€ 38.104€ 26.917▼ 29,4%
Meubilair en rollend materieel24---€ 3.899€ 6.472€ 8.148€ 5.335€ 3.482▼ 34,7%
Leasing en soortgelijke rechten25----€ 25.230€ 19.971€ 32.694€ 23.435▼ 28,3%
Overige materiële vaste activa26---€ 398€ 290€ 182€ 75€ 0▼ 100%
Vlottende activa29/58€ 51.208€ 62.604€ 77.793€ 86.239€ 131.284€ 95.313€ 111.894€ 131.978▲ 17,9%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 17.741€ 28.939€ 33.042€ 46.112€ 63.841€ 51.189€ 49.457€ 43.797▼ 11,4%
Voorraden30/36---€ 46.112€ 63.841€ 51.189€ 49.457€ 43.797▼ 11,4%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 28.081€ 31.755€ 44.458€ 33.327€ 33.669€ 23.046€ 40.791€ 42.224▲ 3,5%
Handelsvorderingen40---€ 25.740€ 22.802€ 15.383€ 36.990€ 39.219▲ 6,0%
Overige vorderingen41---€ 7.587€ 10.867€ 7.663€ 3.801€ 3.004▼ 21,0%
Geldbeleggingen50/53€ 3.738€ 260€ 2€ 2€ 4.270€ 13.023€ 0--
Liquide middelen54/58€ 1.649€ 1.438-€ 906€ 21.281-€ 14.863€ 37.948▲ 155%
Overlopende rekeningen490/1---€ 5.893€ 8.223€ 8.056€ 6.783€ 8.009▲ 18,1%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 51.208€ 66.598€ 104.658€ 115.709€ 189.340€ 144.028€ 164.927€ 170.757▲ 3,5%
Eigen vermogen10/15€ 29.245€ 31.712€ 24.409€ 23.349€ 47.992€ 44.641€ 38.449€ 20.929▼ 45,6%
Inbreng10/11€ 12.400€ 12.400-€ 12.400€ 12.400€ 12.400€ 12.400€ 12.400=
Reserves13€ 16.845€ 19.312€ 12.009€ 10.949€ 35.592€ 32.241€ 26.049€ 14.327▼ 45,0%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Beschikbare reserves133---€ 9.089€ 33.732€ 30.381€ 24.189€ 12.467▼ 48,5%
Overgedragen winst (verlies)14------€ 0-€ 5.798-
Schulden17/49€ 21.964€ 34.886€ 80.249€ 92.360€ 141.347€ 99.388€ 126.478€ 149.828▲ 18,5%
Schulden op meer dan één jaar17€ 7.000€ 9.207€ 171€ 2.783€ 15.690€ 11.890€ 18.806€ 15.796▼ 16,0%
Financiële schulden170/4---€ 2.783€ 15.690€ 11.890€ 18.806€ 15.796▼ 16,0%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 14.964€ 25.679€ 80.078€ 89.577€ 117.551€ 87.473€ 107.671€ 134.032▲ 24,5%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 4.567€ 6.510€ 4.814€ 7.928€ 11.090▲ 39,9%
Financiële schulden43---€ 4.760€ 134€ 7.678€ 6.341€ 4.817▼ 24,0%
Kredietinstellingen430/8---€ 4.760€ 134€ 7.678€ 6.341€ 4.817▼ 24,0%
Handelsschulden44€ 12.574€ 16.764€ 21.220€ 43.406€ 67.607€ 33.044€ 34.986€ 52.200▲ 49,2%
Leveranciers440/4---€ 43.406€ 67.607€ 33.044€ 34.986€ 52.200▲ 49,2%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 4.157€ 8.155€ 7.783€ 841€ 3.593▲ 327%
Belastingen450/3---€ 723€ 8.155€ 7.783€ 841€ 1.374▲ 63,3%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 3.434---€ 2.219-
Overige schulden47/48---€ 32.687€ 35.145€ 34.155€ 57.575€ 62.332▲ 8,3%
Overlopende rekeningen492/3----€ 8.106€ 25€ 0--
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 9.293€ 3.520-€ 5.703€ 540€ 26.243-€ 2.552-€ 6.192-€ 17.520▼ 183%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630-€ 1.997€ 2.667€ 6.293€ 8.249€ 14.188€ 15.681€ 15.188▼ 3,1%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 9.293€ 5.517-€ 3.036€ 6.833€ 34.493€ 11.636€ 9.490-€ 2.332-
Investeringen in vaste activa (benadering)---€ 25.539-€ 8.897-€ 36.836-€ 4.847-€ 19.999-€ 935▲ 95,3%
Verandering liquide middelen--€ 211--€ 20.376--€ 23.086-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 1.294 ondernemingen hetzelfde profiel als Q-SECURITY nu. Twee jaar later bestond 89,6% nog en was 4,1% failliet.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • verlies van 10% van de balans of meer
89,6% bestond nog
5,9% stopte op een andere manier
4,1% ging failliet

Nog 0,4% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van Q-SECURITY zelf: 0,9% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 1.294 ondernemingen, geen voorspelling voor Q-SECURITY. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 14 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 09-07-2026 2026-00280272 PDF
31-12-2024 microschema 10-07-2025 2025-00260407 PDF
31-12-2023 microschema 09-07-2024 2024-00231559 PDF
31-12-2022 microschema 04-07-2023 2023-00206753 PDF
31-12-2021 microschema 27-06-2022 2022-20094655 PDF
31-12-2020 microschema 01-07-2021 2021-28700295 PDF
31-12-2019 microschema 26-06-2020 2020-21100234 PDF
31-12-2018 microschema 12-07-2019 2019-32000356 PDF
31-12-2017 microschema 28-06-2018 2018-24400252 PDF
31-12-2016 microschema 21-06-2017 2017-20100133 PDF

Toon alle 14 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, laatste wijziging in 2023
Peeters Robby
Bestuurder · sinds 21-02-2012 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 09-07-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Mandaathistoriek

2 personen, 1 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
Peeters Robby
  • Bestuurder, van 21-02-2012 tot heden
Tom Thys
  • Niet-statutair bestuurder, tot 01-07-2023
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

Q-SECURITY deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

2 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van Q-SECURITY. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
09-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 22 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 17.520
Het nettoresultaat zakt naar -€ 17.520, het laagste van 2018 tot 2025.
10-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 21 dagen voor het einde van de termijn
2024
09-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 22 dagen voor het einde van de termijn
2023
11-08
Staatsblad-akte Ontslag: Tom Thys (niet-statutair bestuurder)
Kwijting bestuurder3 punten ▸
  • Algemene vergadering, 04-07-2023
  • Ontslag bestuurder, Tom Thys (niet-statutair bestuurder)
  • Kwijting bestuurder, Tom Thys (niet-statutair bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

04-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 27 dagen voor het einde van de termijn
2022
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 26.243 ▲4.757%
Het bedrijfsresultaat van € 36.049 en het nettoresultaat van € 26.243 zijn allebei een record.
27-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 34 dagen voor het einde van de termijn
2021
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 540
Het nettoresultaat is € 540, na een verliesjaar.
01-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 30 dagen voor het einde van de termijn
2020
26-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 35 dagen voor het einde van de termijn
2019
12-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 19 dagen voor het einde van de termijn
Toon oudere gebeurtenissen
2018
28-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 33 dagen voor het einde van de termijn
2017
21-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
microschema · 40 dagen voor het einde van de termijn
2012
06-03
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

Q-SECURITY werd opgericht op 21 februari 2012.1 Het balanstotaal steeg van € 51.208 in 2018 tot € 170.757 in 2025 en het personeelsbestand van 0,1 voltijdse equivalenten in 2020 naar 0,8 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018, 2020 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam Q-SECURITY in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0843.860.705
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 21-02-2012
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel Kapelsestraat 32, 2950 Kapellen, België
Vestigingen Q-SECURITY, Kapelsestraat 32, 2950 Kapellen sinds 21-02-2012 · vestigingsnummer 2.207.351.893
Christiaan Pallemansstraat 35, 2950 Kapellen sinds 30-11-2020 · vestigingsnummer 2.310.514.363
E-mail info@q-security.be

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
43211 Algemene elektrotechnische installatiewerken hoofdactiviteit
RSZ-activiteiten
43211 Algemene elektrotechnische installatiewerken hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
43211 Elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen hoofdactiviteit

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0843.860.705
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0843860705
Ander Peppol-ID 9925:BE0843860705
Ingeschreven 02-01-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0843.860.705

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Erkenningen · vergunningen · registraties

Vergunningen in het Staatsblad

4 bekendmakingen · 2 soorten
Erkenning beveiligingsonderneming (alarmsystemen)
Vernieuwd · beslissing 16-10-2024 · bekendgemaakt op 02-10-2025 · Belgisch Staatsblad
Erkenning beveiligingsonderneming (camerasystemen)
Verleend · beslissing 01-04-2021 · bekendgemaakt op 17-12-2021 · Belgisch Staatsblad
Erkenning beveiligingsonderneming (alarmsystemen)
Vernieuwd · beslissing 21-02-2018 · bekendgemaakt op 27-06-2018 · Belgisch Staatsblad
Erkenning beveiligingsonderneming (alarmsystemen)
Verleend · beslissing 11-01-2013 · bekendgemaakt op 07-05-2013 · Belgisch Staatsblad

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging Alle 2 vestigingseenheden op de kaart
3 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op de adressen

Grondoppervlakte
728 m²
Gebouwvoetafdruk
272 m²
Volume, LiDAR
1.793 m³
Hoogste gebouw: 13,7 m.
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11902E0218/00K000 Vlaanderen 410 m² 1 · 160 m² 13,7 m · 1
11902E0308/00W005 Vlaanderen 318 m² 1 · 112 m² 11,2 m · 3