Ga naar inhoud

PYRAMIDE INTERNATIONAL

Actief
NVopgericht 199828 jaar actiefRue de la Gare(AI) 48, 6250 Aiseau-Presles, BelgiëKBO/BCE: BE 0463.899.728
Samenvatting

De faillissementskans van PYRAMIDE INTERNATIONAL binnen 12 maanden is 3,0% (gemiddeld). Volgens de jaarrekening over 2024 had PYRAMIDE INTERNATIONAL een negatief eigen vermogen (-€ 149.174) en een nettoresultaat van -€ 29.338. Het eigen vermogen daalt sinds 2018 met ongeveer 4,6% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 6% van de 2.407 ondernemingen in de sector producten van metaal (NACE 25, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 1998, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 24-07-1998 Normale toestand
Activiteit
Vervaardiging van overige producten van metaal, n.e.g. NACE 25999
Vestigingseenheid
2.088.310.327 6250 Aiseau-Presles, sinds 10-09-1998
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 27-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

48 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,0%
Jaarrekening 2024
Omzet
€ 118.810
▼ 38,7%
Verlies
€ 29.338
▼ 27,6%
Eigen vermogen
-€ 149.174
▼ 24,5%
Balanstotaal
€ 358.385
▼ 4,8%
  • Negatief eigen vermogen op 31-12-2024
  • Jaarrekening 2025 niet neergelegd, 94 dagen na de termijn
Neergelegd op 23-11-2025
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 115 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatSector NACE 25verlaagt risicoOpgericht in 1998Omvang: omzet € 118.810, balanstotaal € 358.385Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
48 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 7% van de microbedrijven in de sector producten van metaal (NACE 25)
Financiële sterkte · streepje: 2023
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -41,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 3-4
kortlopende schulden 141,6% · geldmiddelen 2,4%
Rentabiliteit 6+2
rendement op activa -8,2%
Faillissementskans binnen 12 maanden
3,0% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (3.707 ondernemingen, NACE 25, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 4,2% 01-2025: 4,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 4,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 4,4%▲ +0,3 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 4,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025hoogste waarde 05-2025: 4,4%▼ -0,1 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 4,2%▼ -0,2 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 4,2%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 4,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 4,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 3,9%▼ -0,2 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 4,0%▲ +0,1 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 3,2%▼ -0,8 procentpunt tegenover 11-2025 01-2026: 3,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 3,3%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 3,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: 3,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 3,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 04-2026 06-2026: 2,9%▼ -0,3 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 2,9%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 2,9%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 2,9%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 3,0%▲ +0,1 procentpunt tegenover 09-2026 11-2026: 3,0%● gelijk tegenover 10-2026
Geen krediet op open rekening
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,63 (0,66 in 2023), onder 1. De kortlopende schulden zijn 141,6% en de geldmiddelen 2,4% van het balanstotaal. Het eigen vermogen is negatief.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 25, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 3% van hen, de liquiditeit beter dan bij 3%, de rentabiliteit beter dan bij 9% en de groei beter dan bij 15%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Opgericht in 1998
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 115 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Omvang: omzet € 118.810, balanstotaal € 358.385
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector NACE 25
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2024 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2024
Eigen vermogen per boekjaar
18192021222324
2018 tot 2024 · laatste jaar -€ 149.174
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn bij de Nationale Bank. Ook 94 dagen later is ze nog niet neergelegd.
NBB · 10 neerleggingen
Verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn02-11-2026 vandaag
verhoogt risico · Jaarrekening 2024 115 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 moest uiterlijk op 31-07-2025 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 23-11-2025, 115 dagen na de termijn. Van de ondernemingen die hun jaarrekening over 2023 meer dan 90 dagen te laat neerlegden, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Bij alle neerleggers samen is dat 1,66%.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
niet neergelegd
2024
115 dagen te laat
2023
151 dagen te laat
2022
32 dagen te laat
2021
152 dagen te laat
2020
138 dagen te laat
2019
137 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 121 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 25) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenschulden groter dan bezittingen in boekjaar 2024 -€ 149.174 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies in boekjaar 2024 -€ 29.338 Bekijk
  • Let op: Minder eigen vermogen dan 95% van de sector producten van metaalsectormediaan € 75.002 · 2.410 ondernemingen -€ 149.174 Bekijk
  • Let op: Omzet daalde in 2024van € 193.808 naar € 118.810 ▼ 38,7% Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Doel · Statutenwijziging · Ontslagen & benoemingenFunctiewijziging: LAHAYE Marc, van bestuurder en gedelegeerd bestuurder naar bestuurder · Ontslag: LAHAYE Amandine (bestuurder) · Benoeming: LAHAYE Amandine (bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte Herbenoemingen: Marc LAHAYE (bestuurder) en Claude LAHAYE (gedelegeerd bestuurder)Benoemingen: Vasile CIOCAN, Amandine LAHAYE en Marc LAHAYE · Ontslagen: Claude LAHAYE (bestuurder en gedelegeerd bestuurder) en Vasile CIOCAN (bestuurder)
  3. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 16 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als PYRAMIDE INTERNATIONAL: vervaardiging van overige producten van metaal, n.e.g. (NACE 25999). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 170.000 en € 767.000, opgericht tussen 1986 en 1996.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
PYRAMIDE INTERNATIONAL Aiseau-Presles€ 358.385-€ 14.560
Axa International Oostrozebeke€ 599.726-€ 5.717
PATRICK BLOMMAERT Zedelgem€ 170.044-€ 67.177
A.G. MAT Fernelmont€ 738.484-€ 10.903
DIRK VAN HOEY Waasmunster€ 214.991-€ 3.179
SAFETY PRODUCT Beringen€ 747.378-€ 130.357
COMET Zaventem€ 766.615-€ 21.782
Volledige vergelijking

Kerngegevens van PYRAMIDE INTERNATIONAL

Wat is het ondernemingsnummer van PYRAMIDE INTERNATIONAL?
Het ondernemingsnummer van PYRAMIDE INTERNATIONAL is 0463.899.728. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0463.899.728.
Waar is PYRAMIDE INTERNATIONAL gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue de la Gare(AI) 48, 6250 Aiseau-Presles.Ondernemingsgegevens
Wat doet PYRAMIDE INTERNATIONAL?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is vervaardiging van overige producten van metaal, n.e.g (NACE 25999).
Wat is de rechtsvorm van PYRAMIDE INTERNATIONAL?
De rechtsvorm van PYRAMIDE INTERNATIONAL is Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd PYRAMIDE INTERNATIONAL opgericht?
PYRAMIDE INTERNATIONAL werd opgericht op 24-07-1998.
Is PYRAMIDE INTERNATIONAL nog actief?
Ja, PYRAMIDE INTERNATIONAL staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft PYRAMIDE INTERNATIONAL?
PYRAMIDE INTERNATIONAL had in boekjaar 2019 gemiddeld 0,1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van PYRAMIDE INTERNATIONAL?
De omzet van PYRAMIDE INTERNATIONAL was € 118.810 in boekjaar 2024, volgens de neergelegde jaarrekening.
Maakt PYRAMIDE INTERNATIONAL winst?
In boekjaar 2024 boekte PYRAMIDE INTERNATIONAL een verlies van € 29.338.
Waar vind ik de jaarrekening van PYRAMIDE INTERNATIONAL?
PYRAMIDE INTERNATIONAL legde 26 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2024.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.