Ga naar inhoud

PVD COMPANY

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefBergensesteenweg 24, 1600 Sint-Pieters-Leeuw, BelgiëKBO/BCE: BE 1023.119.871
Samenvatting

De faillissementskans van PVD COMPANY binnen 12 maanden is 3,1% (gemiddeld). Volgens de jaarrekening over 2025 had PVD COMPANY een eigen vermogen van € 7.809 en een nettoresultaat van € 6.809. De solvabiliteit is hoger dan bij 77% van de 2.797 ondernemingen in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2025, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 08-05-2025 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 605 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 116 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 2 november 2026.
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen NACE 41001en 3 andere
Vestigingseenheid
2.373.338.392 1490 Court-Saint-Etienne, sinds 08-05-2025
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 9.444
Omzet
≈ € 120.000
geschat
Winst
€ 6.809
Eigen vermogen
€ 7.809
Balanstotaal
€ 11.973
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2025Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)Omvang: balanstotaal € 11.973verlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 13-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 69% van de microbedrijven in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 90
eigen vermogen 65,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 44
kortlopende schulden 34,8% · geldmiddelen 7,2%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 56,9%
Faillissementskans binnen 12 maanden
3,1% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.452 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop over 24 maanden 06-2026: 3,6% 07-2026: 3,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026hoogste waarde 08-2026: 2,1%▼ -1,6 procentpunten tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 2,3%▲ +0,2 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 3,1%▲ +0,8 procentpunt tegenover 09-2026 11-2026: 3,1%● gelijk tegenover 10-2026
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 41, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 74% van hen, de liquiditeit beter dan bij 41% en de rentabiliteit beter dan bij 91%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 13-07-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 11.973
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 13-07-2026, 18 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2025
18 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Minder eigen vermogen dan 86% van de sector burgerlijke en utiliteitsbouwsectormediaan € 196.253 · 2.797 ondernemingen € 7.809 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing naar Sint-Pieters-Leeuw
  2. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 1.000 · Benoeming: PANTIR Vitalie (niet-statutair bestuurder)
Alle 3 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als PVD COMPANY: algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 9.860 en € 13.500, opgericht tussen 2024 en 2025.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
PVD COMPANY Sint-Pieters-Leeuw€ 11.973€ 9.444
DUMAS Drogenbos€ 11.073€ 9.323
PLANETE RENOVATION Drogenbos€ 12.041€ 8.958
Garry Concept Grimbergen€ 11.168€ 8.372
ALLIANCE PRO Meise€ 9.863€ 10.138
JLG RENOVE Halle€ 13.504€ 7.694
MA COORDINATION Sint-Genesius-Rode€ 13.373€ 10.261
Volledige vergelijking

Kerngegevens van PVD COMPANY

Wat is het ondernemingsnummer van PVD COMPANY?
Het ondernemingsnummer van PVD COMPANY is 1023.119.871. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1023.119.871.
Waar is PVD COMPANY gevestigd?
De zetel is gevestigd op Bergensesteenweg 24, 1600 Sint-Pieters-Leeuw.Ondernemingsgegevens
Wat doet PVD COMPANY?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001).
Wat is de rechtsvorm van PVD COMPANY?
De rechtsvorm van PVD COMPANY is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd PVD COMPANY opgericht?
PVD COMPANY werd opgericht op 08-05-2025.
Is PVD COMPANY nog actief?
Ja, PVD COMPANY staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van PVD COMPANY?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 120.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 9.444 en van 73 vergelijkbare ondernemingen (NACE 41001). Het ligt waarschijnlijk tussen € 54.000 en € 230.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
Maakt PVD COMPANY winst?
In boekjaar 2025 boekte PVD COMPANY een winst van € 6.809.
Waar vind ik de jaarrekening van PVD COMPANY?
PVD COMPANY legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.