Ga naar inhoud

PROCABS

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefLange Eikstraat 46, 1970 Wezembeek-Oppem, BelgiëKBO/BCE: BE 0781.517.716
Samenvatting

De faillissementskans van PROCABS binnen 12 maanden is 3,0% (gemiddeld). PROCABS boekte in boekjaar 2025 een nettoverlies van 105% van het balanstotaal en van 72% van het eigen vermogen bij de start van dat boekjaar. Volgens de jaarrekening over 2025 had PROCABS een eigen vermogen van € 7.673 en een nettoresultaat van -€ 20.018. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 53% van de 5.895 ondernemingen in de sector vervoer te land (NACE 49, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 02-02-2022 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 610 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 98 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
Activiteit
Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur NACE 49330en 1 andere
Vestigingseenheid
2.328.525.679 1970 Wezembeek-Oppem, sinds 02-02-2022
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 27-04-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

50 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,0%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
-€ 2.897
Verlies
€ 20.018
Eigen vermogen
€ 7.673
▼ 72,3%
Balanstotaal
€ 19.076
▼ 74,0%
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Vervoer over land (NACE 49)Opgericht in 20221 zetelwijziging in 24 maandenVerlies € 20.018 (boekjaar 2025)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
50 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 29% van de microbedrijven in de sector vervoer te land (NACE 49)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 65+2
eigen vermogen 40,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 49-18
kortlopende schulden 59,8% · geldmiddelen 23,8%
Rentabiliteit 0-73
rendement op activa -104,9%
Faillissementskans binnen 12 maanden
3,0% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,9% (9.098 ondernemingen, NACE 49, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 2,2% 01-2025: 2,2%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 2,8%▲ +0,6 procentpunt tegenover 01-2025 03-2025: 2,8%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 3,4%▲ +0,6 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 4,0%▲ +0,6 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 3,9%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 4,1%▲ +0,2 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 1,9%▼ -2,2 procentpunten tegenover 07-2025 09-2025: 1,9%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 1,5%▼ -0,4 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 1,4%▼ -0,1 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 1,4%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 1,3%▼ -0,1 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 1,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 01-2026laagste waarde 03-2026: 1,2%● gelijk tegenover 02-2026laagste waarde 04-2026: 1,5%▲ +0,3 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 1,9%▲ +0,4 procentpunt tegenover 04-2026 06-2026: 2,0%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 2,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 3,0%▲ +0,9 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 3,0%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 3,0%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 3,0%● gelijk tegenover 10-2026
Geen publiceerbare kredietlimiet, dus krediet alleen met strakkere voorwaarden
Nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaar.
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,4 (1,03 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 59,8% en de geldmiddelen 23,8% van het balanstotaal. Van het actief is 59,8% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 49, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 52% van hen, de liquiditeit beter dan bij 49%, de rentabiliteit beter dan bij 6% en de groei beter dan bij 8%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Vervoer over land (NACE 49)
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2022
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Verlies € 20.018 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 21-07-2026, 10 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
10 dagen voor het einde van de termijn
2024
2 dagen voor het einde van de termijn
2023
27 dagen te laat
2022
2 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 3 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 49) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 49% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 juli neer (4 van de laatste 4 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 21-07-2026 bij de NBB alle 4 neerleggingen

Eigen vermogen
€ 7.673▼ 72,3%
2024 · € 27.691
Totaal activa
€ 19.076▼ 74,0%
2024 · € 73.388
Nettoresultaat
-€ 20.018
2024 · € 2.597
Werkkapitaal
-€ 6.864
2024 · € 1.359
Meerjarenoverzicht
2022 tot 2025, 4 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 16.764
2025
20222025
Nettoresultaat
-€ 20.018
2025
laagste kwart van de sector
20222025
Eigen vermogen
€ 7.673
▼ 72,3% 2025
laagste kwart van de sector
20222025
Totaal activa
€ 19.076
▼ 74,0% 2025
laagste kwart van de sector
20222025
Schulden
€ 11.403
▼ 75,0% 2025
20222025
Werkkapitaal
-€ 6.864
2025
middelste helft van de sector
20222025
Solvabiliteit
40,2%
▲ 2,5pp 2025
middelste helft van de sector
20222025
Liquiditeit
0,40
▼ 0,63 2025
laagste kwart van de sector
20222025
Rendabiliteit (ROA)
-104,9%
▼ 108,5pp 2025
laagste kwart van de sector
20222025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 2.626-€ 22.952€ 7.201▼ 68,6%-€ 16.764
Nettoresultaat-€ 2.673onder de middelste helft van de sector-€ 22.766boven de middelste helft van de sector€ 2.597binnen de middelste helft van de sector▼ 88,6%-€ 20.018onder de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 2.327onder de middelste helft van de sector-€ 25.093binnen de middelste helft van de sector▲ 978%€ 27.691binnen de middelste helft van de sector▲ 10,4%€ 7.673onder de middelste helft van de sector▼ 72,3%
Totaal activa€ 58.741binnen de middelste helft van de sector-€ 75.582binnen de middelste helft van de sector▲ 28,7%€ 73.388binnen de middelste helft van de sector▼ 2,9%€ 19.076onder de middelste helft van de sector▼ 74,0%
Schulden€ 56.414-€ 50.489▼ 10,5%€ 45.697▼ 9,5%€ 11.403▼ 75,0%
Werkkapitaal-€ 47.595onder de middelste helft van de sector--€ 13.034onder de middelste helft van de sector▲ 72,6%€ 1.359binnen de middelste helft van de sector-€ 6.864binnen de middelste helft van de sector
Solvabiliteit4,0%onder de middelste helft van de sector-33,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 29,2pp37,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 4,5pp40,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,5pp
Liquiditeit0,16onder de middelste helft van de sector-0,74onder de middelste helft van de sector▲ 0,591,03binnen de middelste helft van de sector▲ 0,290,40onder de middelste helft van de sector▼ 0,63
Rendabiliteit (ROA)-4,6%onder de middelste helft van de sector-30,1%boven de middelste helft van de sector▲ 34,7pp3,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 26,6pp-104,9%onder de middelste helft van de sector▼ 108,5pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Vervoer over land (NACE 49). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 16.764, na een winst van € 7.201 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2022.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 19.076
Vaste activa € 14.536 ▼ 44,8%
Vlottende activa € 4.539 ▼ 90,4%
Passiva € 19.076
Eigen vermogen € 7.673 ▼ 72,3%
Schulden € 11.403 ▼ 75,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 62,3% naar 59,8%. Het eigen vermogen en de schuld zijn lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
-€ 4.969▼
2024 · € 18.996
Cashflow
-€ 8.223▼
2024 · € 14.393
Schuldgraad
1,49▼
2024 · 1,65
ROE
-260,9%▼
2024 · 9,4%
Rentedekking
-14,68▼
2024 · 55,39
Schulden ≤ 1 jaar
€ 11.403▼
2024 · € 45.697
Belastingen
€ 2.915▼
2024 · € 4.260
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post2022202320242025
Materiële vaste activa€ 58.976---
Financiële vaste activa€ 298---
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 9.352€ 11.795€ 11.795€ 11.795

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 32 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 73.388€ 19.076▼
Vaste activa21/28€ 26.332€ 14.536▼
Materiële vaste activa22/27€ 26.034€ 14.238▼
Meubilair en rollend materieel24€ 26.034€ 14.238▼
Financiële vaste activa28€ 298€ 298=
Vlottende activa29/58€ 47.057€ 4.539▼
Liquide middelen54/58€ 46.302€ 4.539▼
Overlopende rekeningen490/1€ 755-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 73.388€ 19.076▼
Eigen vermogen10/15€ 27.691€ 7.673▼
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 22.691€ 2.673▼
Schulden17/49€ 45.697€ 11.403▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 45.697€ 11.403▼
Handelsschulden44€ 21.397€ 6.406▼
Leveranciers440/4€ 21.397€ 6.406▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 851€ 338▼
Belastingen450/3€ 851€ 338▼
Overige schulden47/48€ 23.450€ 4.659▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 11.795€ 11.795=
Andere bedrijfskosten640/8-€ 614
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 1.221€ 1.458▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 20.217-€ 2.897▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 7.201-€ 16.764▼
Financiële kosten65/66B€ 343€ 338▼
Recurrente financiële kosten65€ 343€ 338▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 6.858-€ 17.103▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 4.260€ 2.915▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 2.597-€ 20.018▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 2.597-€ 20.018▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 22.691€ 2.673▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 20.093€ 22.691▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 21-07-2026.

Post2022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 9.352€ 11.795€ 11.795€ 11.795=
Andere bedrijfskosten640/8€ 668€ 586-€ 614-
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 457€ 664€ 1.221€ 1.458▲ 19,4%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 7.851€ 35.997€ 20.217-€ 2.897-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 2.626€ 22.952€ 7.201-€ 16.764-
Financiële kosten65/66B€ 46€ 186€ 343€ 338▼ 1,3%
Recurrente financiële kosten65€ 46€ 186€ 343€ 338▼ 1,3%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 2.673€ 22.766€ 6.858-€ 17.103-
Belastingen op het resultaat67/77--€ 4.260€ 2.915▼ 31,6%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 2.673€ 22.766€ 2.597-€ 20.018-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 2.673€ 22.766€ 2.597-€ 20.018-
Post2022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 58.741€ 75.582€ 73.388€ 19.076▼ 74,0%
Vaste activa21/28€ 49.922€ 38.127€ 26.332€ 14.536▼ 44,8%
Materiële vaste activa22/27€ 49.624€ 37.829€ 26.034€ 14.238▼ 45,3%
Meubilair en rollend materieel24€ 49.624€ 37.829€ 26.034€ 14.238▼ 45,3%
Financiële vaste activa28€ 298€ 298€ 298€ 298=
Vlottende activa29/58€ 8.819€ 37.455€ 47.057€ 4.539▼ 90,4%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 6.459€ 9.121---
Handelsvorderingen40€ 5.655€ 9.121---
Overige vorderingen41€ 804----
Liquide middelen54/58€ 2.360€ 28.334€ 46.302€ 4.539▼ 90,2%
Overlopende rekeningen490/1--€ 755--
Passiva
Totaal passiva10/49€ 58.741€ 75.582€ 73.388€ 19.076▼ 74,0%
Eigen vermogen10/15€ 2.327€ 25.093€ 27.691€ 7.673▼ 72,3%
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000€ 5.000€ 5.000=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 2.673€ 20.093€ 22.691€ 2.673▼ 88,2%
Schulden17/49€ 56.414€ 50.489€ 45.697€ 11.403▼ 75,0%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 56.414€ 50.489€ 45.697€ 11.403▼ 75,0%
Handelsschulden44€ 5.803€ 19.804€ 21.397€ 6.406▼ 70,1%
Leveranciers440/4€ 5.803€ 19.804€ 21.397€ 6.406▼ 70,1%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 623€ 851€ 338▼ 60,3%
Belastingen450/3-€ 623€ 851€ 338▼ 60,3%
Overige schulden47/48€ 50.611€ 30.061€ 23.450€ 4.659▼ 80,1%
Post2022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 2.673€ 22.766€ 2.597-€ 20.018-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 9.352€ 11.795€ 11.795€ 11.795=
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 6.680€ 34.561€ 14.393-€ 8.223-
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0€ 0€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 25.974€ 17.968-€ 41.762-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 3.223 ondernemingen hetzelfde profiel als PROCABS nu. Twee jaar later bestond 87,8% nog en was 3,4% failliet.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • verlies van 10% van de balans of meer
87,8% bestond nog
8,7% stopte op een andere manier
3,4% ging failliet

Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van PROCABS zelf: 3,0% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 3.223 ondernemingen, geen voorspelling voor PROCABS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (4)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 21-07-2026 2026-00314309 PDF
31-12-2024 microschema 29-07-2025 2025-00326577 PDF
31-12-2023 microschema 27-08-2024 2024-00380066 PDF
31-12-2022 microschema 29-07-2023 2023-00297255 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, geen wijziging sinds 2025
RHIOUI Tarik
Bestuurder · benoemd bij akte van 04-02-2022 · mandaat van onbepaalde duur
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
Elke bestuurder alleen
akte van 04-02-2022

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Vermeld in de akte akte van 24-01-2025 ↗
  • RHIOUI Tarik 100 aandelen
Overdracht van aandelen akte van 24-01-2025 ↗

Mandaathistoriek

2 personen, 1 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
RHIOUI Tarik
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 04-02-2022, nog in functie
BALHOR Nasim
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 04-02-2022, tot 10-01-2025
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
Bestuursorgaan, 1
OverdrachtsbeperkingDeze regel zegt of aandeelhouders hun aandelen vrij mogen verkopen of eerst toestemming nodig hebben.
Procedure- en expertisekosten voor helft ten laste overdrager en helft ten laste koper(s) naar evenredigheid verworven aantal bij meer…

Statuten, akte van 04-02-2022

Netwerk & groep

PROCABS deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

609 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van PROCABS. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
21-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 10 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 20.018
Het nettoresultaat zakt naar -€ 20.018, het laagste van 2022 tot 2025.
29-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 2 dagen voor het einde van de termijn
24-01
Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Wemmel naar Wezembeek-Oppem
Overdracht van 50 aandelen · Ontslag: BALHOR Nasim (bestuurder) · Aandelenbezit5 punten ▸
  • Algemene vergadering, 10-01-2025
  • Ontslag bestuurder, BALHOR Nasim (bestuurder)
  • Zetelverplaatsing, Lange Eikstraat 46,1970 Wezembeek-Oppem
  • Overdracht aandelen, BALHOR Nasim → RHIOUI Tarik
  • RHIOUI Tarik bezit 100 aandelen

Open de akte in het Staatsblad

2024
27-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 27 dagen te laat
2023
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 22.766
Het nettoresultaat is € 22.766, na een verliesjaar.
29-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 2 dagen voor het einde van de termijn
2022
04-02
Staatsblad-akte Oprichting
Benoemingen: BALHOR Nasim (bestuurder) en RHIOUI Tarik (bestuurder) · Oprichter · Startkapitaal14 punten ▸
  • Oprichter, BALHOR Nasim
  • Oprichter, RHIOUI Tarik
  • Oprichting, PROCABS
  • Startkapitaal, € 5.000
  • Bankrekening, ING, vennootschap in oprichting
  • Overige bepaling, financieel plan, twee jaar
  • Aandelensoort, gelijk recht in de winstverdeling, vergoeding voor de inbrengen
  • Statutaire zetel, 1780 Wemmel, Lt. Graffplein 15
  • Overige bepaling, men2ssa@hotmail.com, website en e-mailadres
  • Overige bepaling, waarschuwing oprichters, door notaris verwittigd over wettelijke bepalingen verbintenissen en verantwoordelijkheid oprichters,bestuurders,commissarissen en toez…
  • Algemene vergadering, buitengewone algemene vergadering, comparanten verklaard samen te komen betreffende opgerichte vennootschap
  • Regeling bestuursorgaan, 2
  • De akte bevat nog 2 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

PROCABS werd opgericht op 2 februari 2022 als BV.1 De zetel werd in 2025 overgebracht naar Wezembeek-Oppem.2 RHIOUI Tarik is bestuurder, benoemd bij akte van 04-02-2022.3 Het balanstotaal daalde van € 58.741 in 2022 tot € 19.076 in 2025.4

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 24-01-2025
  3. 3Belgisch Staatsblad van 04-02-2022
  4. 4Nationale Bank, jaarrekeningen 2022 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam PROCABS in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0781.517.716
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 02-02-2022
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 04-02-2022
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest, overal verplaatsbaar bij eenvoudige beslissing bestuursorgaan voor zover verplaatsing in Brussels Gewest of Vlaams Gewest…
akte van 04-02-2022

Zetel en vestigingen

Zetel Lange Eikstraat 46, 1970 Wezembeek-Oppem, België
1 vroegere zetel
  • Place Lt. Graff 15, 1780 Wemmel tot 10-01-2025 · akte van 24-01-2025
Vestiging PROCABS, Lange Eikstraat 46, 1970 Wezembeek-Oppem sinds 02-02-2022 · vestigingsnummer 2.328.525.679
E-mail men2ssa@hotmail.com

Activiteiten

NACEBEL 2025
49330 Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur hoofdactiviteit
49320 Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling
Codes volgens NACEBEL 2008
49320 Exploitatie van taxi's hoofdactiviteit
49390 Overig personenvervoer te land, n.e.g.

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0781.517.716
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0781517716
Ander Peppol-ID 9925:BE0781517716
Ingeschreven 27-04-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
610 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
520 m²
Gebouwvoetafdruk
325 m²
Volume, LiDAR
2.867 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
22006A0114/00P000 Vlaanderen 520 m² 1 · 325 m² 14,8 m · 3