Ga naar inhoud

PRINTHOF

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefPollepelstraat 15, 9280 Lebbeke, BelgiëKBO/BCE: BE 1004.826.166
Samenvatting

De berekende faillissementskans van PRINTHOF over 12 maanden bedraagt 2,9% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 53) en een nettoresultaat van € 207. De solvabiliteit is beter dan 16% van 1.096 sectorgenoten (NACE 18, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Overige activiteiten op het gebied van drukwerk
NACE 18120
1 vestiging
Schaal
€ 20.547balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 53
Winst
€ 207
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
51 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,9%
Structuur
Jaarrekening 30 dagen te laat neergelegd1 van 2 akten gelezen
Waarom 51verhoogt risicoOpgericht in 20241 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-08-2026)Omvang: balanstotaal € 20.547Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
51 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 39% van de sectorgenoten (NACE 18, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 25+3
eigen vermogen -0,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 2-7
kortlopende schulden 100,3% · geldmiddelen 1,8%
Rentabiliteit 70+70
rendement op activa 1,0%
Faillissementskans, 12 maanden
2,9% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (1.608 ondernemingen, NACE 18, micro)
Verloop 24 maanden 02-2025: 1,8%laagste waarde 03-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,8%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,3%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 4,0%▲ +1,6 procentpunten t.o.v. 03-2026 05-2026: 4,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 4,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 4,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 5,1%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 3,1%▼ -2,0 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,9%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,3 tegenover 0,29 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 100,3% en geldmiddelen: 1,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 18, micro): beter dan 15% op solvabiliteit, 4% op liquiditeit, 46% op rentabiliteit en 92% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-08-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 20.547
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 16% van 1096 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 1096 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 16%
← zwakste sterkste →
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 30-08-2026, 30 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
30 dagen te laat
2024
30 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 30 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 18) voor boekjaar 2024 is 5 dagen voor de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Ontslag: Eva De Petter (bestuurder)Kwijting bestuurder · Zetelverplaatsing
  3. Terug winstgevendnetto € 207

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 53 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 16% op eigen vermogensectormediaan € 64.594 · 1.097 bedrijven -€ 53 Bekijk
  • Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 19-03-2026 · 0 in functie 1 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 20.547
Winst
€ 207
Solvabiliteit
-0,3%
Balanstotaal▲ 100%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2025
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 30-08-2025Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige activiteiten op het gebied van drukwerkNACE 18120
Opgericht
17-01-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.