Ga naar inhoud

Prickly Pear Group

Actief
BVopgericht 201610 jaar actiefBrusselsesteenweg 233, 9090 Merelbeke-Melle, BelgiëKBO/BCE: BE 0657.991.283
Samenvatting

Prickly Pear Group is actief sinds 2016 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 47.653 en een nettoresultaat van -€ 223. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 4,2% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 95% van 21.997 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in lederwaren en reisartikelen
NACE 47722
1 vestiging
Schaal
€ 48.951balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 47.653
Verlies
-€ 223
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 47 dagen vroeg0 van 4 akten gelezen
Waarom 95verhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 48.951Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 37,71, liquide middelen € 48.951Eigen vermogen € 47.653 (97,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 64% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 97,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 2,7% · geldmiddelen 100,0%
Rentabiliteit 36+23
rendement op activa -0,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.192 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 5,7% 12-2024: 5,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 5,5%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%▼ -5,2 procentpunten t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 4.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 37,71, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 2,7% en geldmiddelen: 100% van het balanstotaal), en 2,7% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 92% op solvabiliteit, 99% op liquiditeit, 28% op rentabiliteit en 37% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 37,71, liquide middelen € 48.951
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 47.653 (97,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 48.951
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 15-12-2025, 47 dagen voor de termijn.
NBB · 8 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
47 dagen vroeg
2024
25 dagen vroeg
2022
31 dagen vroeg
2021
10 dagen vroeg
2020
42 dagen vroeg
2019
13 dagen vroeg
2018
18 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 27 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar13-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 4.770

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 33,7% · 21.997 bedrijven 97,3% Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 223 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 48.951
Verlies
-€ 223
Solvabiliteit
97,3%
Balanstotaal▲ 1,7%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2018
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 30-06-2024Liquiditeit maal 39
  2. 30-03-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 30-09-2022Liquiditeit meer dan verdrievoudigd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in lederwaren en reisartikelenNACE 47722
Opgericht
04-07-2016
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.