Ga naar inhoud

POLYTECHNIC

Actief BVopgericht 200125 jaar actiefMeerheide 26, 2980 ZoerselKBO/BCE: BE 0474.238.443

Overzicht

Levenslijn

19 jaarrekeningen met cijfers op één tijdas, 24 neerleggingen sinds 2002
record € 182.921 (2025)
€ 182.921▲ 83,6%
laagste -€ 8.419 (2008)
€ 123.412▲ 99,7%
record € 358.933 (2025)
€ 358.933▲ 45,7%
€ 50.479▼ 31,3%
Bestuur1 naam sinds 2001
Documentenneerleggingen en akten
24-03-202637 dagen voor de termijn
2025verkort schema
Brutomarge € 99.617 naar € 182.921Resultaat € 61.784 naar € 123.412Dividend € 10.860Eigen vermogen € 246.381 naar € 358.933Schulden € 73.448 naar € 50.479Investeringen € 6.018

Opvallend

uit de jaarrekening 2025

Eigen vermogen

€ 358.933 ▲ 45,7%

POLYTECHNIC maakt onafgebroken winst sinds 2019.

Resultaat

€ 123.412 ▲ 99,7%
€ 61.8002024€ 123.0002025

Het resultaat steeg in 2025 van € 61.784 naar € 123.412.

Omzet

≈ € 940.000 geschat

Het verkort schema vermeldt geen omzet.

Liquiditeit

8,16 was 4,44 in 2024

De schulden op korte termijn dalen van € 71.312 naar € 49.464.

Neerleggingen

24 jaarrekeningen sinds 2002
termijn20102020

De laatste vijf jaarrekeningen zijn 3 tot 37 dagen voor het einde van de termijn neergelegd.

Positie in de sector

87,7%

Hogere solvabiliteit dan 90% van de sector groothandel. Sectormediaan 42,9% · 9.886 ondernemingen.

Checked score

95
Uitstekend
Financieel sterker dan 82% van de microbedrijven in de sector groothandel (NACE 46)
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

De streepjeslijn is de sectormediaan: 0,4% bij 26.892 ondernemingen (NACE 46, micro).

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,2% 01-2025: 0,2%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde

Financiële sterkte
Sterk

100=eigen vermogen 87,7% van het balanstotaal
51+4kortlopende schulden 12,1% · geldmiddelen 2,0%
100+7rendement op activa 30,1%

Opbouw van de score

verhoogt risico
Liquiditeit 8,16, liquide middelen € 8.079
verlaagt risico
Opgericht in 2001
Eigen vermogen € 358.933 (87,7% van het balanstotaal)
Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 25-03-2026)
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 46, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 90% van hen, de liquiditeit beter dan bij 55%, de rentabiliteit beter dan bij 95% en de groei beter dan bij 87%.

De faillissementskans is berekend op 07-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 30-09-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Vergelijkbare ondernemingen, twee jaar later

In juli 2024 hadden 31.368 ondernemingen hetzelfde profiel als POLYTECHNIC nu. Elke stip staat voor 79 ondernemingen, twee jaar later.

93,5%
bestond nog
5,9%
stopte op een andere manier
0,5%
ging failliet
  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van POLYTECHNIC zelf: 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.447 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 31.368 ondernemingen, geen voorspelling voor POLYTECHNIC. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Kredietoordeel

Krediet tot € 30.000 op 30 dagen is aanvaardbaar

De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 8,16 (4,44 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 12,1% en de geldmiddelen 2% van het balanstotaal. Van het actief is 12,3% met schulden en voorzieningen gefinancierd.

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 2001
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 8,16, liquide middelen € 8.079
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 358.933 (87,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 25-03-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest uiterlijk op 30-04-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 24-03-2026, 37 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
37 dagen voor het einde van de termijn
2024
29 dagen voor het einde van de termijn
2023
36 dagen voor het einde van de termijn
2022
3 dagen voor het einde van de termijn
2021
11 dagen voor het einde van de termijn
2020
30 dagen voor het einde van de termijn
2019
35 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 46) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-09-2026 moet uiterlijk op 30-04-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 1 april neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar08-11-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Bestuur en eigendom

VG
Bestuurder, sinds 07-03-2001
Bestuur & eigendom

Recente wijzigingen

Ontslag: VAN GRUNDERBEECK Tony (bestuurder) Herbenoeming: VAN GRUNDERBEECK Tony (niet-statutair bestuurder) · Staatsblad-akte
Eerste vestiging Meerheide 26, Zoersel
Oprichting bekendgemaakt op 16-03-2001 · Staatsblad-akte
Alle 37 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

zelfde hoofdactiviteit, vergelijkbaar in omvang en leeftijd
Onderneming
POLYTECHNIC Zoersel € 409.411 € 182.921 87,7% -
DOMOTECHNOLOGY Herentals € 326.047 € 181.026 37,6% -
TECHNOLEC Temse € 436.651 € 231.425 9,9% 3
ELTECH. Scherpenheuvel-Zichem € 465.978 € 197.690 97,1% -
JUMET BOBINAGE Charleroi € 402.263 € 213.221 34,2% -
DELTA REFRIGERATION Herstal € 448.167 € 132.353 96,3% -
LOBELIUS Rixensart € 472.209 € 127.265 47,1% -

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als POLYTECHNIC: groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal (NACE 46643). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 326.000 en € 472.000, opgericht tussen 1997 en 2003.

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 07-03-2001Normale toestand
Activiteit
Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaalNACE 46643en 2 andere
Vestigingseenheid
2.100.207.1782980 Zoersel, sinds 30-03-2001
Einde boekjaar
30 september
Peppol
Bereikbaar
Ondernemingsgegevens

Jaarrekening per 30-09-2025

€ 182.921▲ 83,6%
€ 123.412▲ 99,7%
€ 358.933▲ 45,7%
€ 409.411▲ 28,0%
Neerlegging
Neergelegd op 24-03-2026, 37 dagen voor het einde van de neerleggingstermijn
Financieel

Inzichten over POLYTECHNIC

POLYTECHNIC legt een verkort schema neer. Dat schema vermeldt geen omzet. De brutomarge steeg van € 22.451 in 2007 naar € 182.921 in 2025.

Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.

Financieel

Jaarrekening 2025

verkort schema, neergelegd op 24-03-2026, 37 dagen voor het einde van de termijn
€ 182.921
▲ 83,6%
€ 178.280
▲ 91,1%
€ 123.412
▲ 99,7%
€ 354.071
▲ 44,2%
87,7%
▲ 10,6 procentpunt
8,16
▲ 3,71

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Omzet ≈ € 940.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 470.000 en € 1,7 mln.

Balans

balanstotaal € 409.411 op 30-09-2025
Wat de onderneming bezitHoe dat betaald is

in euro

in euro

Positie in de sector

87,7%

Hoger dan 90% van 9.886 ondernemingen in 2025.

8,16

Hoger dan 90% van 9.650 ondernemingen in 2025.

30,1%

Hoger dan 95% van 9.765 ondernemingen in 2025.

POLYTECHNIC Middelste helft van de sector 80% van de sector Verkorte jaarrekeningen in de sector groothandel (NACE 46)

Nettoresultaat: hoogste kwart · Eigen vermogen: middelste helft · Balanstotaal: middelste helft · Werkkapitaal: middelste helft

Neergelegde jaarrekeningen

zoals ingediend bij de Nationale Bank, klik op een jaar om het te kiezen
Post Verloop2025202420232022202120202019201820172016201520142013201220112010200920082007
Balans: activa
20/58 409.411319.829251.085230.630246.670202.748184.361178.329197.612148.619178.936160.002154.492172.614162.369220.901113.941126.423138.591
20 0------------------
21/28 5.8772.9337.52715.01517.55729.17317.29323.62531.6266.82014.88317.72219.47135.80526.29125.04711.64312.60113.559
22/27 2.5092.8847.47812.51615.05826.67314.79421.12529.1274.32012.38315.22216.97233.30523.79122.5484.6435.6026.559
23 0--4449071.370-----201402230460-8941.788569
24 2.5092.8847.47812.07214.15125.30314.79421.12529.1274.32012.38313.24613.01927.74816.22922.0682.7902.3745.990
26 0----------1.7763.5515.3277.1034809601.439-
28 3.36750502.5002.5002.5002.5002.5002.5002.5002.5002.5002.5002.5002.5002.5007.0007.0007.000
29/58 403.535316.896243.558215.615229.112173.575167.068154.704165.985141.800164.054142.280135.021136.810136.078195.854102.298113.822125.032
3 ---------6706703.7574.1048.98412.91410.54911.07912.83311.268
30/36 ---------6706703.7574.1048.98412.91410.54911.07912.83311.268
40/41 6.64266.75370.47652.86862.05718.31919.18170.65352.97159.27545.03949.17228.48634.39553.45979.8549.27417.43118.283
40 6.64266.75370.47644.23262.05718.31919.18127.05752.97158.02745.03949.17228.04532.99751.39328.8167.93010.73318.283
41 ---8.636---43.596-1.248--4421.3982.06651.0381.3446.698-
50/53 384.566232.007151.60481.08336.45878.38977.16634.15371.87864.35764.35764.35764.35737.82137.82137.82137.82158.83620.372
54/58 8.07912.82116.52778.103127.00274.57567.40148.98534.64011.34148.73021.17432.90151.65129.64065.49043.45824.27274.936
490/1 4.2485.3144.9513.5613.5942.2933.3219136.4966.1575.2573.8195.1723.9582.2432.139666450173
Balans: passiva
10/49 409.411319.829251.085230.630246.670202.748184.361178.329197.612148.619178.936160.002154.492172.614162.369220.901113.941126.423138.591
10/15 358.933246.381186.263173.825171.700135.05496.94986.08987.69180.92881.82472.27469.16876.84164.10669.76368.91874.05082.468
10/11 12.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.40012.400
100 ------20.00020.00020.00020.00020.00020.00020.00020.00020.00020.00020.00020.00020.000
101 ------7.6007.6007.6007.6007.6007.6007.6007.6007.6007.6007.6007.6007.600
13 346.533233.981173.863161.425159.300122.65484.54973.68975.29179.61879.61870.06870.06870.06870.06870.06870.06870.06870.068
130/1 --2.0002.0002.0002.000-------------
130 ------2.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.000
1311 --2.0002.0002.0002.000-------------
132 ----18.91418.91418.91418.91418.91418.91418.91418.91418.91418.91418.91418.91418.91418.91418.914
133 346.533233.981171.863159.425138.385101.74063.63552.77554.37758.70458.70449.15449.15449.15449.15449.15449.15449.15449.154
14 ----------11.090-10.194-10.194-13.300-5.627-18.362-12.705-13.551-8.419-
17/49 50.47973.44864.82256.80574.97067.69387.41292.240109.92167.69297.11287.72885.32495.77398.263151.13845.02452.37456.123
17 --3.1997.00110.76321.98015.64021.90828.4173484.4718.48915.88525.49514.85220.227---
170/4 --3.1997.00110.76321.98015.64021.90828.4173484.4718.48915.88525.49514.85220.227---
42/48 49.46471.31260.18448.87663.45544.40968.75967.05877.32663.35188.76075.59469.43970.27883.411130.81445.02452.37456.123
42 17.22028.19913.80214.76222.21711.8298.0346.5097.3534.1224.0187.3979.6108.9945.3745.177--6.986
43 -----------9.878---75.000---
430/8 -----------9.878---75.000---
44 6258283.4207002.0503.2711.2921.2903.2242.71217.1113.47018.0039.95030.85610.6643.5228.6248.000
440/4 6258283.4207002.0503.2711.2921.2903.2242.71217.1113.47018.0039.95030.85610.6643.5228.6248.000
45 17.52816.66412.3745.90314.43011.24110.5856.55513.5242.76515.1194.2884.8943.1447.4122.9963.0297.38012.871
450/3 17.52816.66412.3745.90314.43011.24110.5856.55513.5242.76515.1194.2884.8943.1447.4122.9963.0294.88010.371
454/9 -----------------2.5002.500
47/48 14.09125.62130.58827.51224.75718.06848.84852.70453.22653.75352.51350.56136.93248.19139.76836.97738.47336.37028.266
492/3 1.0152.1361.4399287521.3053.0133.2744.1783.9923.8813.645---98---
Resultatenrekening
76A ---------------1.706---
9900 182.92199.61750.41621.02467.48062.09528.23511.86418.02112.18629.17716.8831.92628.8736.46110.1081.23283122.451
630 3.0744.5945.0385.05711.6168.2887.3978.0028.0028.06310.0398.5996.88912.1848.3247.2132.6737.9236.443
640/8 1.5671.7371.3249231.2881.1761.0211.2402.2431.1831.1301.0661.2529691.1661.7171.569782794
9901 178.28093.28544.05415.04454.57752.63119.8172.6227.7762.94018.0087.218-6.21515.720-3.0301.177-3.010-7.87415.214
75/76B 5.7672.2481.2714.2231.4742.2122413908.1111.0771.2799381.8051.1642.3901.9151.0223.0401.701
75 5.7672.2481.2714.2231.4742.2122413908.1111.0771.2799381.8051.1642.3901.9151.0223.0401.701
65/66B 2.6613.2692.8746.9831.7792.4433.9064.2094.8754.6754.5524.4303.2644.1495.0173.9523.1453.5852.400
65 2.6613.2692.8746.9831.7792.4433.9064.2094.8754.6754.5524.4303.2644.1495.0173.9523.1453.5852.400
9903 181.38592.26442.45112.28454.27252.40016.152-1.19711.012-65814.7353.726-7.67312.735-5.657845-5.132-8.41914.515
67/77 57.97330.48012.1008.55816.02714.2955.2914054.2482395.185620------3.693
9904 123.41261.78430.3513.72638.24538.10510.860-1.6026.763-8969.5503.106-7.67312.735-5.657845-5.132-8.41910.822
789 ---18.914---------------
9905 123.41261.78430.35122.64038.24538.10510.860-1.6026.763-8969.5503.106-7.67312.735-5.657845-5.132-8.41910.822
Resultaatverwerking
9906 123.41261.78430.35122.64038.24538.10510.860-1.602-4.327-11.090-645-10.194-13.300-5.627-18.362-12.705-13.551-8.41910.822
791/2 10.860-16.313----1.60211.090----------
691/2 123.41260.11828.75121.04036.64538.10510.860-6.763-9.550-------9.222
6921 123.41260.11828.75121.04036.64538.10510.860-6.763-9.550-------9.222
694/7 10.8601.66617.9131.6001.600-------------1.600
694 10.8601.66617.9131.6001.600-------------1.600
Document PDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDF

De jaarrekeningen van 5 oudere boekjaren (2002-2006) zijn neergelegd als document zonder cijfergegevens, bijvoorbeeld als scan.

De toelichting bij deze jaarrekening telt 9 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 24-03-2026.

Download als CSV

Neerleggingen

elke stip is een jaarrekening, op de dag dat ze bij de Nationale Bank binnenkwam
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-09-2025 verkort schema 24-03-2026 2026-00060844 PDF
30-09-2024 verkort schema 01-04-2025 2025-00060766 PDF
30-09-2023 verkort schema 25-03-2024 2024-00048515 PDF
30-09-2022 verkort schema 27-04-2023 2023-00068617 PDF
30-09-2021 verkort schema 19-04-2022 2022-20004507 PDF
30-09-2020 verkort schema 31-03-2021 2021-09300279 PDF
30-09-2019 verkort schema 26-03-2020 2020-07500533 PDF
30-09-2018 verkort schema 24-04-2019 2019-10800173 PDF
30-09-2017 verkort schema 21-03-2018 2018-07300524 PDF
30-09-2016 verkort schema 22-03-2017 2017-07100009 PDF
30-09-2015 verkort schema 18-03-2016 2016-06600483 PDF
30-09-2014 verkort schema 27-03-2015 2015-07700408 PDF
30-09-2013 verkort schema 30-04-2014 2014-11300431 PDF
30-09-2012 verkort schema 30-04-2013 2013-11200541 PDF
30-09-2011 verkort schema 30-04-2012 2012-10400203 PDF
30-09-2010 verkort schema 21-03-2011 2011-06500028 PDF
30-09-2009 verkort schema 24-03-2010 2010-07500132 PDF
30-09-2008 verkort schema 17-03-2009 2009-07900145 PDF
30-09-2007 verkort schema 25-03-2008 2008-08500011 PDF
30-09-2006 verkort schema 12-03-2007 2007-07104025 PDF
30-09-2005 verkort schema 17-03-2006 2006-07402357 PDF
30-09-2004 verkort schema 16-03-2005 2005-07702578 PDF
30-09-2003 verkort schema 23-03-2004 2004-08300939 PDF
30-09-2002 verkort schema 24-03-2003 2003-08101809 PDF

Kerncijfers en ratio's

per boekjaar, berekend uit de jaarrekening
Post Verloop2025202420232022202120202019201820172016201520142013201220112010200920082007
181.35497.87949.09220.10166.19260.91927.21410.62415.77711.00328.04715.81767427.9045.2958.390-3374821.657
126.48766.37835.3898.78349.86146.39318.2576.40014.7657.16719.58911.706-78424.9192.6678.058-2.459-49617.265
6.0180-2.4502.515020.1682.505032.80807.2006.85060221.6989.56825.1171.7146.9654.291
-4.742-3.707-61.576-48.90052.4277.17418.41614.34523.299-37.38927.556-11.727-18.75022.011-35.85022.03319.186-50.664-
354.071245.584183.374166.739165.657129.16698.30987.64688.66078.44875.29366.68665.58266.53152.66765.04157.27561.44868.909
87,7%77,0%74,2%75,4%69,6%66,6%52,6%48,3%44,4%54,5%45,7%45,2%44,8%44,5%39,5%31,6%60,5%58,6%59,5%
8,164,444,054,413,613,912,432,312,152,241,851,881,941,951,631,502,272,172,23
8,164,444,054,413,613,912,432,312,152,231,841,831,891,821,481,422,031,932,03
0,140,300,350,330,440,500,901,071,250,841,191,211,231,251,532,170,650,710,68
34,4%25,1%16,3%2,1%22,3%28,2%11,2%-1,9%7,7%-1,1%11,7%4,3%-11,1%16,6%-8,8%1,2%-7,4%-11,4%13,1%
30,1%19,3%12,1%1,6%15,5%18,8%5,9%-0,9%3,4%-0,6%5,3%1,9%-5,0%7,4%-3,5%0,4%-4,5%-6,7%7,8%
68,1429,9417,082,8837,21--------------

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.

Zekerheden en waarborgen

op eigen activa en voor derden
Post30-09-202530-09-202430-09-202330-09-202230-09-2021
Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa-€ 28.199€ 17.001€ 21.763€ 32.980
Boekwaarde van de verpande andere activa-€ 2.884€ 7.478€ 12.072€ 14.151

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post30-09-202530-09-202430-09-202330-09-202230-09-2021
Materiële vaste activa€ 2.700--€ 2.515-
Financiële vaste activa€ 3.318----
€ 3.074€ 4.594€ 5.038€ 5.057€ 11.616

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Inzichten over POLYTECHNIC

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 91% hoger dan in 2024 en het hoogste sinds 2007. Dat is de derde stijging op rij, na de daling in 2022.

Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 23,0% naar 12,3%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.

Bestuur & eigendom

Bestuur

1 bestuurder, geen wijziging sinds 2023
Niet-statutair bestuurder
sinds 07-03-2001 mandaat van onbepaalde duur
eerder bestuurder, tot 16-11-2023
vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 24-03-2026
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
Elke bestuurder alleen
akte van 16-11-2023

Functiehouders in de KBO →

Mandaten door de jaren

1 naam, de streepjeslijn is vandaag
VAN GRUNDERBEECK Tony
Niet-statutair bestuurder
BestuurVroegermandaat liep al vóór de eerste vermelding
Mandaten als lijst
  • VAN GRUNDERBEECK Tony
    • Niet-statutair bestuurder, van 07-03-2001 tot heden
    • Bestuurder, tot 16-11-2023

Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Zeggenschap

Kapitaal

Inbreng
€ 12.400
Bron
jaarrekening 2025
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Tweede vrijdag van maart om 19:00

Netwerk & groep

Deelnemingen

eigen jaarrekening per 30-09-2009, de balk is het eigen vermogen in euro
Deze ondernemingPOLYTECHNIC1 deelneming, 1 land jaarrekening per 30-09-2009

Europa 1 Eigen vermogen Resultaat

  • NL INDUTECH INT BV25% € 26.507 resultaat € 1.684

Bron: deelnemingenlijst in de eigen jaarrekening 30-09-2009. De bedragen staan in die lijst en komen uit de jaarrekeningen per 31-12-2008 van de deelnemingen, in hun eigen munt.

Op hetzelfde adres

Meerheide 26, 2980 Zoersel · 1 andere onderneming
Buurtschap Meerheide
zetel sinds 03-06-1996
opgericht in 1996
0458.521.176

Deelnemingen door de jaren

2007 tot 2009
Deelnemingen door de jaren
Naam200720082009
INDUTECH INT BVNL 25%

Bron: deelnemingenlijst in de eigen jaarrekeningen

Tijdlijn

Tijdlijn

37 gebeurtenissen sinds 2001

Termijn voor de jaarrekening 2026: 30-04-2027

2026
Jaarrekening 2025 neergelegd PDFverkort schema · 37 dagen voor het einde van de termijn
2025
Hoogste resultaat van 2007 tot 2025 netto € 123.412 ▲99,7% Het bedrijfsresultaat van € 178.280 en het nettoresultaat van € 123.412 zijn allebei een record.
Jaarrekening 2024 neergelegd PDFverkort schema · 29 dagen voor het einde van de termijn
2024
Eigen vermogen boven € 200.000 eigen vermogen € 246.381 ▲32,3% Na 6 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 246.381.
Jaarrekening 2023 neergelegd PDFverkort schema · 36 dagen voor het einde van de termijn
2023
Ontslag: VAN GRUNDERBEECK Tony (bestuurder)Herbenoeming: VAN GRUNDERBEECK Tony (niet-statutair bestuurder)5 punten ▸
  • Kapitaalomzetting, onbeschikbare eigenvermogensrekening
  • Ontslag bestuurder, VAN GRUNDERBEECK Tony
  • Regeling bestuursorgaan, 1, algemene vergadering
  • Herbenoeming bestuurder, VAN GRUNDERBEECK Tony (niet-statutair bestuurder)
  • 200 aandelen
  • De akte bevat nog 8 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Jaarrekening 2022 neergelegd PDFverkort schema · 3 dagen voor het einde van de termijn
2022
Jaarrekening 2021 neergelegd PDFverkort schema · 11 dagen voor het einde van de termijn
2021
Eigen vermogen boven € 150.000 eigen vermogen € 171.700 ▲27,1% Na 3 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 171.700.
Jaarrekening 2020 neergelegd PDFverkort schema · 30 dagen voor het einde van de termijn
2020
Eigen vermogen boven € 100.000 eigen vermogen € 135.054 ▲39,3% Na 2 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 135.054.
Jaarrekening 2019 neergelegd PDFverkort schema · 35 dagen voor het einde van de termijn
2019
Terug winstgevend netto € 10.860 Het nettoresultaat is € 10.860, na een verliesjaar.
Jaarrekening 2018 neergelegd PDFverkort schema · 6 dagen voor het einde van de termijn
2018
Jaarrekening 2017 neergelegd PDFverkort schema · 40 dagen voor het einde van de termijn
2017
Terug winstgevend netto € 6.763 Het nettoresultaat is € 6.763, na een verliesjaar.
Jaarrekening 2016 neergelegd PDFverkort schema · 39 dagen voor het einde van de termijn
2016
Jaarrekening 2015 neergelegd PDFverkort schema · 43 dagen voor het einde van de termijn
2015
Jaarrekening 2014 neergelegd PDFverkort schema · 34 dagen voor het einde van de termijn
2014
Terug winstgevend netto € 3.106 Het nettoresultaat is € 3.106, na een verliesjaar.
Jaarrekening 2013 neergelegd PDFverkort schema · op de laatste dag van de termijn
2013
Jaarrekening 2012 neergelegd PDFverkort schema · op de laatste dag van de termijn
2012
Terug winstgevend netto € 12.735 Het nettoresultaat is € 12.735, na een verliesjaar.
Jaarrekening 2011 neergelegd PDFverkort schema · op de laatste dag van de termijn
2011
Jaarrekening 2010 neergelegd PDFverkort schema · 40 dagen voor het einde van de termijn
2010
Terug winstgevend netto € 845 Het nettoresultaat is € 845, na 2 jaar verlies.
Jaarrekening 2009 neergelegd PDFverkort schema · 37 dagen voor het einde van de termijn
2009
Jaarrekening 2008 neergelegd PDFverkort schema · 44 dagen voor het einde van de termijn
2008
Zwakste boekjaar netto -€ 8.419 Het nettoresultaat zakt naar -€ 8.419, het laagste van 2007 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
Jaarrekening 2007 neergelegd PDFverkort schema · 36 dagen voor het einde van de termijn
2007
Jaarrekening 2006 neergelegd PDFverkort schema · 49 dagen voor het einde van de termijn
2006
Jaarrekening 2005 neergelegd PDFverkort schema
2005
Jaarrekening 2004 neergelegd PDFverkort schema
2004
Jaarrekening 2003 neergelegd PDFverkort schema
2003
Jaarrekening 2002 neergelegd PDFverkort schema
2001
Eerste vestiging Meerheide 26, Zoersel
Oprichting bekendgemaakt op 16-03-2001

Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

POLYTECHNIC werd opgericht op 7 maart 2001.1 VAN GRUNDERBEECK Tony is sinds 2001 niet-statutair bestuurder.2 Het balanstotaal steeg van € 184.361 in 2019 tot € 409.411 in 2025.3

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekening 2025
  3. 3Nationale Bank, jaarrekeningen 2019 en 2025

Ondernemingsgegevens

Identiteit

Ondernemingsnummer
0474.238.443
Btw-nummer
BE 0474.238.443
Peppol-ID
0208:0474238443
Ander Peppol-ID
9925:BE0474238443
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap (BV)
Status
Actief, normale toestand
Opgericht
07-03-2001
Boekjaar
eindigt op 30 september
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Tweede vrijdag van maart om 19:00
akte van 16-11-2023
Peppol
Bereikbaar via PeppolVolg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als de onderneming uit het Peppol-register verdwijnt.
Naam
POLYTECHNIC in het Nederlands
Type entiteit
Rechtspersoon
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest
akte van 16-11-2023

Activiteiten

NACEBEL 2025
Codes volgens NACEBEL 2008
46693 Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal hoofdactiviteit
46751 Groothandel in chemische producten voor industrieel gebruik
70220 Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Codes volgens NACEBEL 2003
51871 Groothandel in elektrisch materiaal inclusief installatiemateriaal hoofdactiviteit
51550 Groothandel in chemische producten
74142 Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
De groot- en kleinhandel,de invoer en uitvoer,de ontwikkeling,de consulting,de (sub)contracting,de automatisatie,de commercialisering,de installatie,onderhoud en herstelling met…
8 activiteiten
  1. De groot- en kleinhandel,de invoer en uitvoer,de ontwikkeling,de consulting,de (sub)contracting,de automatisatie,de commercialisering,de installatie,onderhoud en herstelling met betrekking tot industriële systemen,apparaten en componenten voor applicatie van scheikundige producten en grondstoffen in hun vloeibare en/of vaste vormen.
  2. Het vestigen en/of toepassen van alle licenties,octrooien en andere patenten met betrekking tot deze activiteiten.
  3. Tussenpersoon in de commercialisering van alle mogelijke industriële producten,investeringsgoederen of diensten.
  4. Ontwikkeling,productie en commercialisering van alle mogelijke industriële en consumptiegoederen.
  5. Het verlenen van diensten in de meest ruime zin van het woord aan bedrijven en ondernemingen van alle aard,onder meer op het vlak van administratie,management,bedrijfsorganisatie en informatica.
  6. Het uitsluitend voor eigen rekening verwerven,vervreemden en beheren van beleggingsgoederen allerhande.
  7. Het optreden als bemiddelaar en commissionair in de handel en bij het vervoer.
  8. Import,export en groot- en kleinhandel van alle consumptiegoederen,halffabrikaten en grondstoffen.
akte van 16-11-2023

Zetel en vestigingen

1 vestiging
Vestiging Sinds Vestigingsnummer
Meerheide 26 zetel 2980 Zoersel 30-03-2001 2.100.207.178

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1.376 m²
Gebouwen
198 m²
Volume, LiDAR
812 m³
Hoogste gebouw
12,4 m
Gebouwen op schaal, elk op zijn eigen perceel
198 m², 12,3 m 198 m², 12,3 m

Ligging

zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
2 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Percelen

Perceel (capakey)Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11055A0279/00M0021.376 m² 1 · 198 m² 12,3 m · 1