Ga naar inhoud

Poisson Pilote

Actief
BVopgericht 20232 jaar actiefBeatrijslaan 32, 2050 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 1003.310.590
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Poisson Pilote over 12 maanden bedraagt 2,4% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 30.487 en een nettoresultaat van € 5.487. De solvabiliteit is beter dan 34% van 16.378 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Cafés en bars
NACE 56301
1 vestiging
Schaal
€ 281.711balanstotaal 2025
Personeel
2,2 VTE
Eigen vermogen
€ 30.487
Winst
€ 5.487
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,4%
Structuur
Jaarrekening 43 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Opgericht in 2023Omvang: balanstotaal € 281.711verlaagt risicoLiquiditeit 1,00, liquide middelen € 98.550Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 47% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 36
eigen vermogen 10,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 64
kortlopende schulden 58,2% · geldmiddelen 35,0%
Rentabiliteit 59
rendement op activa 1,9%
Faillissementskans, 12 maanden
2,4% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.718 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 01-2025: 3,9% 02-2025: 4,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 4,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 4,6%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 4,6%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 4,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 5,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 5,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 5,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 5,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 5,5%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 5,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 2,2%▼ -3,4 procentpunten t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 2,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 1,0, onder 1; kortlopende schulden: 58,2% en geldmiddelen: 35% van het balanstotaal), en 89,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 34% op solvabiliteit, 68% op liquiditeit en 40% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,00, liquide middelen € 98.550
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 281.711
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 19-12-2025, 43 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
43 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 281.711 Bekijk
  • Actief sinds 2023opgericht 13-12-2023 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 281.711
Winst
€ 5.487
Solvabiliteit
10,8%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Cafés en barsNACE 56301
Opgericht
13-12-2023
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.