Ga naar inhoud

PIVOTONS

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefRue du Halage 12, 1460 Ittre, BelgiëKBO/BCE: BE 0730.848.676
Samenvatting

PIVOTONS is actief sinds 2019, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had PIVOTONS een eigen vermogen van € 224.309 en een nettoresultaat van -€ 12.604. Het eigen vermogen daalt sinds 2020 met ongeveer 4,5% per jaar. De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 18-07-2019 Normale toestand
Activiteit
Geen activiteit ingeschreven in de KBO
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Financiële situatie

69 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 11.912
▲ 0,8%
Omzet
≈ € 91.000
geschat
Verlies
€ 12.604
▲ 1,5%
Eigen vermogen
€ 224.309
▼ 5,3%
Balanstotaal
€ 397.020
▼ 5,2%
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatGeen vestigingseenheid in de KBOverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 397.020Geen hoofdactiviteit geregistreerdToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
69 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 41% van de microbedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 81-1
eigen vermogen 56,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 51-1
kortlopende schulden 22,6% · geldmiddelen 7,1%
Rentabiliteit 65=
rendement op activa -3,2%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,3% 01-2025: 0,3%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk tegenover 03-2025laagste waarde 05-2025: 0,3%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,8%▲ +0,2 procentpunt tegenover 08-2025hoogste waarde 10-2025: 0,7%▼ -0,1 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,7%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,7%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,7%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,6%▼ -0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2026 06-2026: 0,7%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,7%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,6%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,6%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 09-2026 11-2026: 0,7%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 15.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,33 (0,33 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 22,6% en de geldmiddelen 7,1% van het balanstotaal. Van het actief is 43,5% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 48% van hen, de liquiditeit beter dan bij 43%, de rentabiliteit beter dan bij 42% en de groei beter dan bij 30%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 397.020
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verhoogt risico · 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
202122232425
2020 tot 2025 · laatste jaar -€ 12.604
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 28-07-2026, 3 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
3 dagen voor het einde van de termijn
2024
52 dagen te laat
2023
17 dagen te laat
2022
29 dagen te laat
2021
3 dagen voor het einde van de termijn
2020
1 dag voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 15 dagen na de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 18 augustus neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 28-07-2026 bij de NBB alle 6 neerleggingen

Omzet
≈ € 91.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 42.000 en € 220.000
Totaal activa
€ 397.020▼ 5,2%
2024 · € 418.846
Nettoresultaat
-€ 12.604▼ 1,5%
2024 · -€ 12.417
Werkkapitaal
-€ 60.295▼ 1,8%
2024 · -€ 59.234
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2020 tot 2025, 6 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 11.018, groter dan het verlies van € 10.700 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2021.

Bedrijfsresultaat-€ 11.018 2025 Nettoresultaat-€ 12.604 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 14.960--€ 7.368▲ 50,8%-€ 9.490▼ 28,8%-€ 9.623▼ 1,4%-€ 10.700▼ 11,2%-€ 11.018▼ 3,0%
Nettoresultaat-€ 18.256--€ 9.476▲ 48,1%-€ 11.470▼ 21,0%-€ 11.469=-€ 12.417▼ 8,3%-€ 12.604▼ 1,5%
Eigen vermogen€ 281.744-€ 272.268▼ 3,4%€ 260.798▼ 4,2%€ 249.329▼ 4,4%€ 236.912▼ 5,0%€ 224.309▼ 5,3%
Totaal activa€ 460.437-€ 456.519▼ 0,9%€ 455.417▼ 0,2%€ 441.167▼ 3,1%€ 418.846▼ 5,1%€ 397.020▼ 5,2%
Schulden€ 178.692-€ 184.251▲ 3,1%€ 194.620▲ 5,6%€ 191.838▼ 1,4%€ 181.933▼ 5,2%€ 172.712▼ 5,1%
Werkkapitaal-€ 18.556--€ 17.384▲ 6,3%-€ 51.073▼ 194%-€ 58.503▼ 14,5%-€ 59.234▼ 1,2%-€ 60.295▼ 1,8%
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 397.020
Vaste activa € 367.747 ▼ 5,6%
Vlottende activa € 29.274 ▼ 0,3%
Passiva € 397.020
Eigen vermogen € 224.309 ▼ 5,3%
Schulden € 172.712 ▼ 5,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 43,4% naar 43,5%. Het eigen vermogen en de schuld zijn lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 10.718▼
2024 · € 11.037
Cashflow
€ 9.133▼
2024 · € 9.319
Liquiditeit
0,33▼
2024 · 0,33
Schuldgraad
0,77▲
2024 · 0,77
ROE
-5,6%▼
2024 · -5,2%
ROA
-3,2%▼
2024 · -3,0%
Rentedekking
6,76▲
2024 · 6,43
Schulden ≤ 1 jaar
€ 89.568▲
2024 · € 88.596
Schulden > 1 jaar
€ 83.143▼
2024 · € 93.337
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa-€ 35.000€ 6.987--
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 20.280€ 21.745€ 21.736€ 21.736€ 21.736

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 31 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 418.846€ 397.020▼
Vaste activa21/28€ 389.483€ 367.747▼
Materiële vaste activa22/27€ 389.483€ 367.747▼
Terreinen en gebouwen22€ 334.621€ 318.878▼
Overige materiële vaste activa26€ 54.862€ 48.868▼
Vlottende activa29/58€ 29.363€ 29.274▼
Liquide middelen54/58€ 28.494€ 28.362▼
Overlopende rekeningen490/1€ 869€ 911▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 418.846€ 397.020▼
Eigen vermogen10/15€ 236.912€ 224.309▼
Inbreng10/11€ 300.000€ 300.000=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 63.088-€ 75.691▼
Schulden17/49€ 181.933€ 172.712▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 93.337€ 83.143▼
Financiële schulden170/4€ 93.337€ 83.143▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 88.596€ 89.568▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 10.050€ 10.194▲
Handelsschulden44-€ 1.042
Leveranciers440/4-€ 1.042
Overige schulden47/48€ 78.546€ 78.332▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 21.736€ 21.736=
Andere bedrijfskosten640/8€ 781€ 1.194▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 11.818€ 11.912▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 10.700-€ 11.018▼
Financiële kosten65/66B€ 1.717€ 1.585▼
Recurrente financiële kosten65€ 1.717€ 1.585▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 12.417-€ 12.604▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 12.417-€ 12.604▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 12.417-€ 12.604▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 63.088-€ 75.691▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 50.671-€ 63.088▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 28-07-2026.

Post202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 27.827€ 20.280€ 21.745€ 21.736€ 21.736€ 21.736=
Andere bedrijfskosten640/8-€ 1.017€ 1.093€ 1.136€ 781€ 1.194▲ 52,8%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 14.498€ 13.929€ 13.347€ 13.249€ 11.818€ 11.912▲ 0,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 14.960-€ 7.368-€ 9.490-€ 9.623-€ 10.700-€ 11.018▼ 3,0%
Financiële opbrengsten75/76B-€ 0€ 0€ 0---
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 0€ 0€ 0---
Financiële kosten65/66B-€ 2.109€ 1.980€ 1.845€ 1.717€ 1.585▼ 7,7%
Recurrente financiële kosten65€ 3.296€ 2.109€ 1.980€ 1.845€ 1.717€ 1.585▼ 7,7%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 18.256-€ 9.476-€ 11.470-€ 11.469-€ 12.417-€ 12.604▼ 1,5%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 18.256-€ 9.476-€ 11.470-€ 11.469-€ 12.417-€ 12.604▼ 1,5%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 18.256-€ 9.476-€ 11.470-€ 11.469-€ 12.417-€ 12.604▼ 1,5%
Post202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 460.437€ 456.519€ 455.417€ 441.167€ 418.846€ 397.020▼ 5,2%
Oprichtingskosten20€ 961€ 338€ 0€ 0---
Vaste activa21/28€ 432.032€ 412.375€ 425.968€ 411.219€ 389.483€ 367.747▼ 5,6%
Materiële vaste activa22/27€ 432.032€ 412.375€ 425.968€ 411.219€ 389.483€ 367.747▼ 5,6%
Terreinen en gebouwen22-€ 381.850€ 366.107€ 350.364€ 334.621€ 318.878▼ 4,7%
Overige materiële vaste activa26-€ 30.525€ 59.861€ 60.855€ 54.862€ 48.868▼ 10,9%
Vlottende activa29/58€ 27.444€ 43.806€ 29.449€ 29.948€ 29.363€ 29.274▼ 0,3%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41-€ 15.000€ 0€ 0---
Handelsvorderingen40-€ 15.000€ 0€ 0---
Liquide middelen54/58€ 26.786€ 28.125€ 28.709€ 29.133€ 28.494€ 28.362▼ 0,5%
Overlopende rekeningen490/1-€ 682€ 740€ 815€ 869€ 911▲ 4,9%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 460.437€ 456.519€ 455.417€ 441.167€ 418.846€ 397.020▼ 5,2%
Eigen vermogen10/15€ 281.744€ 272.268€ 260.798€ 249.329€ 236.912€ 224.309▼ 5,3%
Inbreng10/11€ 300.000€ 300.000€ 300.000€ 300.000€ 300.000€ 300.000=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 18.256-€ 27.732-€ 39.202-€ 50.671-€ 63.088-€ 75.691▼ 20,0%
Schulden17/49€ 178.692€ 184.251€ 194.620€ 191.838€ 181.933€ 172.712▼ 5,1%
Schulden op meer dan één jaar17€ 132.692€ 123.061€ 114.098€ 103.387€ 93.337€ 83.143▼ 10,9%
Financiële schulden170/4-€ 123.061€ 114.098€ 103.387€ 93.337€ 83.143▼ 10,9%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 46.000€ 61.191€ 80.522€ 88.450€ 88.596€ 89.568▲ 1,1%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42-€ 9.632€ 8.963€ 9.904€ 10.050€ 10.194▲ 1,4%
Handelsschulden44-----€ 1.042-
Leveranciers440/4-----€ 1.042-
Overige schulden47/48-€ 51.559€ 71.559€ 78.546€ 78.546€ 78.332▼ 0,3%
Post202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 18.256-€ 9.476-€ 11.470-€ 11.469-€ 12.417-€ 12.604▼ 1,5%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 27.827€ 20.280€ 21.745€ 21.736€ 21.736€ 21.736=
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 9.571€ 10.804€ 10.274€ 10.268€ 9.319€ 9.133▼ 2,0%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 623-€ 35.338-€ 6.987€ 0€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 1.339€ 585€ 424-€ 639-€ 132▲ 79,4%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 3.440 ondernemingen hetzelfde profiel als PIVOTONS nu. Twee jaar later was 2,3% failliet en bestond 90,0% nog.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • klein verlies
2,3% ging failliet
7,4% stopte op een andere manier
90,0% bestond nog

Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van PIVOTONS zelf: 0,7% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 3.440 ondernemingen, geen voorspelling voor PIVOTONS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 28-07-2026 2026-00342559 PDF
31-12-2024 microschema 21-09-2025 2025-00496821 PDF
31-12-2023 microschema 17-08-2024 2024-00350526 PDF
31-12-2022 microschema 29-08-2023 2023-00370502 PDF
31-12-2021 microschema 28-07-2022 2022-20237835 PDF
31-12-2020 microschema 30-07-2021 2021-45600235 PDF

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
28-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 3 dagen voor het einde van de termijn
2025
21-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 52 dagen te laat
2024
17-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 17 dagen te laat
2023
29-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 29 dagen te laat
2022
28-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 3 dagen voor het einde van de termijn
2021
30-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 1 dag voor het einde van de termijn
2019
22-07
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Staatsblad-akteNBB-neerlegging

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

PIVOTONS werd opgericht op 18 juli 2019 als BV.1 Het balanstotaal daalde van € 460.437 in 2020 tot € 397.020 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2020 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam PIVOTONS in het Frans
Ondernemingsnummer 0730.848.676
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 18-07-2019
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel Rue du Halage 12, 1460 Ittre, België

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0730.848.676
E-facturatie via Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Dit ondernemings- of btw-nummer staat niet in de Peppol Directory. Een vermelding daar is vrijwillig, dus de onderneming kan toch via Peppol facturen ontvangen.

Factureren zonder Peppol-vermelding

Probeer de verzending vanuit uw facturatiesoftware. Als dat niet lukt, vraag de klant dan of hij al via Peppol ontvangt.

Als de klant nog niet klaar is, mag u de factuur op een andere manier bezorgen, bijvoorbeeld als pdf. Voor een elektronische verzending hebt u dan zijn akkoord over een veilig alternatief nodig. De factuur blijft geldig. Niet u, maar de klant riskeert een sanctie. FOD Financiën

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze in het Peppol-register verschijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
exacte locatie uit het adresregister Op OpenStreetMap
2 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1.270 m²
Gebouwvoetafdruk
337 m²
Volume, LiDAR
1.991 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
25044D0425/00C000 Wallonië 1.270 m² 1 · 337 m² 8,7 m · 2